Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Sveikos mergaites, as irgi jungiuosi i jusu suanu bureli.

Pries tai buvau ovuliacijos stimuliacijos temuteje, taciau jau dabar tenka persikelti i IUI...
Trumpai apie savo istorija: Nepastoju jau 5 metai, pries trys metus stimuliuotame cikle pavyko pastoti, taciau del kazkokios nezinomos priezasties 17 nestumo savaite, musu berniukas mus paliko, toliau buvo 7 stimuliacijos , kurios buvo nesekmingos. Dabar nuo ziemos pakeiciau gydytoja, pries menesi padareme lap+ histero. rado endometrioze, gimdos polipa... viska pasalino, tai dabar gydytoja siulo is karto daryti IUI, nors vyro turtas kuo puikiausias, taigi nuo vakar startavau su letrozoliu .
Tai tiek wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 10, 07:55)
Nu ka sian 14PDI ir atkeliavo mmm  gun_bandana.gif
Na bet nosies nenukabinu ir ruosiuos 2IUI  ax.gif

Labai gaila verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos damos smile.gif
kazkodel jauciu kad ir 2 IUI bus nepavykes, siandien 7 DPI, pasirode rusvos isskyros, ir pilva karts nuo karto pamaudzia kaip pries mmm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 08, 22:11)
Sveikos,man sian 12DPI,testukas sugadintas ir neigiamas  cray.gif
O taip tikejausi,nes atrodo lyg ir pasiruose buvom,ir tyrimukai tikrai neblogi,taip noretusi suzinoti ko truko zirniuko isitvirtinimui  verysad.gif
Na bet dar penktadieni pasidarysiu kraujo tyrimuka,kad isitikinciau 100%  doh.gif
O ka dabar daryt su tais vaistukais,kuriuos vartodavau (Utrogestan)kiekviena vakara,gal nebegadinti ju?

Gal zirniukui niekas ir netrukde isitvirtinti, nes klausimas atviras, ar tikrai IUI diena buvo tiksliai apskaiciuota.. Kiausialaste 12-24 val gyva, spermatozoidai - na, iki 72 val. Kaip minimum jie turejo susitikti per 12 val... jeigu folis sproges, o spermiukai nebuvo suleisti - tai per 6 val vargiai spejo dabegti ir apvaisinti... daug niuansu.. milijona kartu isitikinau, kad matematinis IUI datos apskaiciavimas daro 24 valandu paklaida. Tiesiog kai nors vienas is foliu buna 18 mm, reikia kasdien pedinti i apziura, tada sekmes atvejis padideja 80%. Jus sprogti gali tiek 19 mm tiek 22 mm folis. Cia niekur nerasyta - is asmenines patirties mano asmenine nuomone.
Papildyta:
QUOTE(Camella @ 2012 05 11, 12:08)
sveikos damos smile.gif
kazkodel jauciu kad ir 2 IUI bus nepavykes, siandien 7 DPI, pasirode rusvos isskyros, ir pilva karts nuo karto pamaudzia kaip pries mmm  doh.gif

implantuojasi rolleyes.gif
Atsakyti
sulaukiau mm..dabar menesio pertrauka ir bandysim toliau! Tik jau su vaistu pagalba..
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 11, 12:58)
sulaukiau mm..dabar menesio pertrauka ir bandysim toliau! Tik jau su vaistu pagalba..

Labai gaila, imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif



O aš nusprendžiau prisipažinti, trečiadienį t.y. 12DPI dariausi HCG ir jis buvo 104,2, šiandien eletroninis testukas parodė Pregnant 2-3 weeks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 16:42)
O aš nusprendžiau prisipažinti, trečiadienį t.y. 12DPI dariausi HCG ir jis buvo 104,2, šiandien eletroninis testukas parodė Pregnant 2-3 weeks  blush2.gif

vau sveikinu thumbup.gif saugok dabar pilvuka nestuke.gif ir laukiam taves nestukiu skirelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Once In Paris per visas temas mane seka lotuliukas.gif

Sangrija 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 11 gegužės 2012 - 16:57
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 17:56)
Once In Paris per visas temas mane seka  lotuliukas.gif

Sangrija  4u.gif  4u.gif  4u.gif

cia, matyt, pazistama kazkokia. prisimink kam sis filmas patinka..
as dar nesveikinu, tyliu 12 savaiciu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 05 11, 17:00)
cia, matyt, pazistama kazkokia. prisimink kam sis filmas patinka..
as dar nesveikinu, tyliu 12 savaiciu.

Išsiregistruosiu ir nebebus ka sekt irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 18:08)
Išsiregistruosiu ir nebebus ka sekt irnesakyk.gif  biggrin.gif

paprasik moderatores, kad leistu pakeisti tau nika sitame skyrelije, viena nestuke taip jau padare mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 11, 17:56)
Once In Paris per visas temas mane seka  lotuliukas.gif

Sangrija  4u.gif  4u.gif  4u.gif




chiquita nuosirdziausi sveikinimai wub.gif labai labai ..... wub.gif


na once in paris ar grazu taip? doh.gif


kitoms mergaitems po daug heliniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif pasiseks ir mums tik reikia islaukti blush2.gif
Atsakyti