Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Sveikos,man sian 12DPI,testukas sugadintas ir neigiamas cray.gif
O taip tikejausi,nes atrodo lyg ir pasiruose buvom,ir tyrimukai tikrai neblogi,taip noretusi suzinoti ko truko zirniuko isitvirtinimui verysad.gif
Na bet dar penktadieni pasidarysiu kraujo tyrimuka,kad isitikinciau 100% doh.gif
O ka dabar daryt su tais vaistukais,kuriuos vartodavau (Utrogestan)kiekviena vakara,gal nebegadinti ju?
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 05 08, 21:22)
Nu tai kad visos tokios mirksiukas.gif

Na o as siandien sulaukiau savo mmm ax.gif bet nors ciklas atsistate ir jau turiu 28 d cikla blush2.gif



Kazkoki absurda daro gamta...vyro sperma gera, mano hormonai ir gimdos nuotrauka gera, tai pataria daryti suderinamumo testa..matyt nieko daugiau nebelieka tirtis..
Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2012 05 08, 20:27)
Kazkoki absurda daro gamta...vyro sperma gera, mano hormonai ir gimdos nuotrauka gera, tai pataria daryti suderinamumo testa..matyt nieko daugiau nebelieka tirtis..

As ir be zodziu,ir foliukai uzaugo ir praeinamumas geras,ir po atplovimo vyras turtas neblogas buvo,bet... sia tau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 08, 22:11)
Sveikos,man sian 12DPI,testukas sugadintas ir neigiamas  cray.gif
O taip tikejausi,nes atrodo lyg ir pasiruose buvom,ir tyrimukai tikrai neblogi,taip noretusi suzinoti ko truko zirniuko isitvirtinimui  verysad.gif
Na bet dar penktadieni pasidarysiu kraujo tyrimuka,kad isitikinciau 100%  doh.gif
O ka dabar daryt su tais vaistukais,kuriuos vartodavau (Utrogestan)kiekviena vakara,gal nebegadinti ju?





sveikutes visos jei galima noreciau prie jusu prisijungti pasidalinti sunkumais,jau trys metai bandom susilaukti angelelio ir niekaip nepavyksta tai si men prima karta meginsim IUI daryti ziuresim kas bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tulpele23 @ 2012 05 08, 20:51)
sveikutes visos jei galima noreciau prie jusu prisijungti pasidalinti sunkumais,jau trys metai bandom susilaukti angelelio ir niekaip nepavyksta tai si men prima karta meginsim IUI daryti ziuresim kas bus wub.gif

Linkiu ilgai neuzsibuti, ax.gif kada jau startuoju su IUI? O pas ka lankaisi?
Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2012 05 08, 22:27)
Kazkoki absurda daro gamta...vyro sperma gera, mano hormonai ir gimdos nuotrauka gera, tai pataria daryti suderinamumo testa..matyt nieko daugiau nebelieka tirtis..



sorry mergyt biski ne taip perskaiciau tavo posta blush2.gif doh.gif as asmeniskai nesu tyrusis suderinamumo nes jis nera informatyvus ...mes turejom antra iui ir ji nesekminga, musu diagnoze neaiskios kilmes nevaisingumas... tad kaip ir nebereikia tirtis to suderinamumo beda kazkur kitur...

o tau siulo tirtis o gal geriau iskart viena iui pasidaryt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute102: 08 gegužės 2012 - 22:57
Na ka.
11dpi o testas tas pats neigiamas.
ech sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 08, 22:57)
Linkiu ilgai neuzsibuti,  ax.gif kada jau startuoju su IUI? O pas ka lankaisi?







oi noreciau kad tik pasisektu bet procentais labai mazai kad is pirmo karto pasisektu, blush2.gif startuosim menesio gale po mmm gersiu clomid 50mg ,10cd pas gyd,ziureti ka uzauginom rolleyes.gif ir jei gerai uzderejo startuosim su IUI 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tulpele23 @ 2012 05 09, 09:20)
oi noreciau kad tik pasisektu bet procentais labai mazai kad is pirmo karto pasisektu, blush2.gif startuosim menesio gale po mmm gersiu clomid 50mg ,10cd pas gyd,ziureti ka uzauginom rolleyes.gif ir jei gerai uzderejo startuosim su IUI 4u.gif


as lankausi uzsienyje,ne lietuvoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 05 09, 05:28)
Na ka.
11dpi o testas tas pats neigiamas.
ech sad.gif

As tai jau nebesidaarau,nebelabai jau save skaudinu,teks laukt savo mmm ir tada vel keliauti "paskraidyti" doh.gif
Gal mergaites prisides prie banko apiplesimo,nes islaidu vel bus dauggggggg group.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 09, 10:27)
As tai jau nebesidaarau,nebelabai jau save skaudinu,teks laukt savo mmm ir tada vel keliauti "paskraidyti"  doh.gif
Gal mergaites prisides prie banko apiplesimo,nes islaidu vel bus dauggggggg  group.gif


as matyt spjausiu i sita reikala vaiku darymo. Pikta kaip seskas.
Vyras sako. Man tavo sveikatos gaila. Geriau turesiu viena vaika. nei paskui zmona vezininke. Ech. Neisveikata tie svirkstai ir tabletes.

Dar pasirodo darboviete nori, kad i darba grysciau sad.gif
Kokie dar vaikai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 05 09, 07:30)
as matyt spjausiu i sita reikala vaiku darymo. Pikta kaip seskas.
Vyras sako. Man tavo sveikatos gaila. Geriau turesiu viena vaika. nei paskui zmona vezininke. Ech. Neisveikata tie svirkstai ir tabletes.

Dar pasirodo darboviete nori, kad i darba grysciau sad.gif
Kokie dar vaikai sad.gif

Tai kai as dabar pagalvoju kad mane vel hormonais maitins,tai sakes schmoll.gif
ir dar stipriom dozem,nes nuo silpnesiu foliai neauga doh.gif
Na paguoda tau tai kad nors turi viena angeliuka,o mes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 09, 10:35)
Tai kai as dabar pagalvoju kad mane vel hormonais maitins,tai sakes  schmoll.gif
ir dar stipriom dozem,nes nuo silpnesiu foliai neauga  doh.gif
Na paguoda tau  tai kad nors turi viena angeliuka,o mes  verysad.gif


Taip. Tikrai paguoda. Dievas sesiu / broliu neduoda. Auginsim lepuneli.
Atsakyti