Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(indreT @ 2012 05 07, 10:30)
Man siandiena 9DPI
testas I juostele sad.gif

Dar ankstoka, 11-12DPO pakartok 4u.gif
Atsakyti
IndreT, taigi ankstoka dar smile.gif Nors ir man 9dpo, ir man knietejo sugadint NT, bet suvokiu, kad tikrai pamatyciau tik I, nesvarbu ar pavyko ar ne.. O siaip nieko ypatingo nejauciu, tad po keliu dienu belieka tik sugadint NT ir tiketis geriausio!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuxe: 07 gegužės 2012 - 12:46
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 07, 14:46)
IndreT, taigi ankstoka dar smile.gif Nors ir man 9dpo, ir man knietejo sugadint NT, bet suvokiu, kad tikrai pamatyciau tik I, nesvarbu ar pavyko ar ne.. O siaip nieko ypatingo nejauciu, tad po keliu dienu belieka tik sugadint NT ir tiketis geriausio!


Na bent isitikinau, kad vaistai pasisalino smile.gif
Atsakyti
Ar matet siryt per Labas rytas rode apie nevaisinguma? taip baisiai visi tie megintuveliai ir adatos man pasirode. Geriau jau IUI pavyktu blush2.gif
ir dar siryt apie kudikio planavima skaiciau straipsni - atseit net menkiausias stresas - vyro siurkstesnis zodis, itampa laukiant teigiamo rezultato ir pan. kenkia isitvirtinti zirniukui, todel keliu dienu nestumu (kuriu mes net nezinom) yra daugybe. Ir reziume straipsnio - rekomenduotina gyventi normalu seimynini gyvenima, vaikeli planuoti atostogu metu, atsipalaiduoti ir ttt. Bet tai kaip ta padaryti, kai visos mintys vien apie TAI sukasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 05 08, 09:13)
Ar matet siryt per Labas rytas rode apie nevaisinguma?


matėm matėm.. tik kainų pasigedau laugh.gif
Atsakyti
Kadangi daug testu turiu, tai gadinu.

siandiena 10dpi - neigiamas sad.gif

vilties vis maziau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 05 08, 09:46)
Kadangi daug testu turiu, tai gadinu.

siandiena 10dpi - neigiamas sad.gif

vilties vis maziau sad.gif

Man parode vos vos iziurima antra juostele 11 dpi ir tai galejau iziureti tik prie lango doenos sviesoje 4u.gif Taigi dar neprarask vilties mirksiukas.gif
Atsakyti
sumaisiau menesius biggrin.gif dabar vyras isvaziuoja ir sugrys tik liepos pabaigoj tai teks palaukti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 05 08, 08:46)
Kadangi daug testu turiu, tai gadinu.

siandiena 10dpi - neigiamas sad.gif

vilties vis maziau sad.gif



mano taip pat, bet vilties dar turiu, nes 10 dpo tikrai ne visom rodo friends.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 05 08, 08:13)
Ar matet siryt per Labas rytas rode apie nevaisinguma? taip baisiai visi tie megintuveliai ir adatos man pasirode. Geriau jau IUI pavyktu  blush2.gif
ir dar siryt apie kudikio planavima skaiciau straipsni - atseit net menkiausias stresas  - vyro siurkstesnis zodis, itampa laukiant teigiamo rezultato ir pan. kenkia isitvirtinti zirniukui, todel keliu dienu nestumu (kuriu mes net nezinom) yra daugybe. Ir reziume straipsnio - rekomenduotina gyventi normalu seimynini gyvenima, vaikeli planuoti atostogu metu, atsipalaiduoti ir ttt. Bet tai kaip ta padaryti, kai visos mintys vien apie TAI sukasi  unsure.gif

Mačiau ir aš tą laidą, ruošdama pusryčius net sugebėjau vietoj kavos pasidaryti sau ir vyrui arbatos doh.gif Man nepasirodė baisiai tos adatos, kaip tik įdomu pamatyti foto kiek įmanoma, ne tik teoriškai blush2.gif
Aš dar skaičiau straipsnį nelabai rimtame žurnale (05 mėn.), bet užmačiau antraštę- "Būrėja" ir įdomiai rašo Šemeta, irgi apie vaikučio pradėjimą.
Atsakyti
Labas visoms, ar yra šioje temukėje mergaičių kurios daro IUI nes pasidarius suderinamumo testą jis parodė, kad vyro spermatozoidai žūva?
Atsakyti
QUOTE(smargarettt @ 2012 05 08, 19:13)
Labas visoms, ar yra šioje temukėje mergaičių kurios daro IUI nes pasidarius suderinamumo testą jis parodė, kad vyro spermatozoidai žūva?

Nu tai kad visos tokios mirksiukas.gif

Na o as siandien sulaukiau savo mmm ax.gif bet nors ciklas atsistate ir jau turiu 28 d cikla blush2.gif
Atsakyti