Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(makita @ 2012 05 07, 07:56)
Sveikos mergaites, jus man pasakykit, vakar buvo 11 cd, taip pilva maude, lyg ten kiausides vartytusi, siandien nieko. Ar gali buti taip, kad vakar buvo O? siaip ankstoka sakyciau, bent jau 13 cd turetu buti. Bet man idomu ar is tiesu moterys gali jausti O ar ne? kazkur skaiciau, kad tikrai nejauciam mes jokiu ovuliaciju. Jei taip, tai kas ten tada vakar man buvo  g.gif

Labutis 4u.gif
iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad tai buvo O, man visad 11 dieną įvyksta ir kartais silpniau, kartais stipriau skauda, bet visad žinau, kad jau įvyko mirksiukas.gif
Jei tau vykdavo vėliau, galėjo stimuliuojantys vaistukai paankstinti šiame cikle. Dažniausiai O nejaučia tos merginos, kurios natūraliai pastoja ir be jokių vaistų, o mums, kurios turi vienokių ar kitokių sunkumų pastojant, jau galime pajusti, kada O įvyksta.
P.S. Kažin kaip sekasi Solopgang? Ku dingai? mirksiukas.gif Parašyk, kaip sekasi, kaip žirniukas, ar sumažėjo cistos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 07 gegužės 2012 - 08:11
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 06, 19:47)
Sveikos mamytes!  Sveikinu busimas ir esamas mamytes su sia grazia diena  clap.gif
Norejau paklausti man jau po IUI praejo 10dienu,ir as taip nekantrauju pasidaryti NT ,bet bijau,gal sakau geriau nueiti pas gydytoja kad israsytu kraujo HCG tyrimuka?

NT jau gali darytis HCG rytoj irgi jau gali ir lauksim gerų naujienų 4u.gif
Nereikia jokio suntimo HCG, nuvažiuok į labaratorija ir pasidarysi iš kokio tu miesto?
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 05 07, 10:01)
Labutis 4u.gif iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad tai buvo O, man visad 11 dieną įvyksta ir kartais silpniau, kartais stipriau skauda, bet visad žinau, kad jau įvyko mirksiukas.gif Jei tau vykdavo vėliau, galėjo stimuliuojantys vaistukai paankstinti šiame cikle. Dažniausiai O nejaučia tos merginos, kurios natūraliai pastoja ir be jokių vaistų, o mums, kurios turi vienokių ar kitokių sunkumų pastojant, jau galime pajusti, kada O įvyksta. P.S. Kažin kaip sekasi Solopgang? Ku dingai? mirksiukas.gif Parašyk, kaip sekasi, kaip žirniukas, ar sumažėjo cistos.

Eina sau, man atrodo, kad MV uzuodzia kada man O ir instinktyviai vengia manes tadien. Nu zakon podlosti, visada taip - tai susipykstam, tai jis jegu neturi, tai dar kazkas. Is kur tu vaiku bus kai sitaip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 05 07, 10:03)
Eina sau, man atrodo, kad MV uzuodzia kada man O ir instinktyviai vengia manes tadien. Nu zakon podlosti, visada taip - tai susipykstam, tai jis jegu neturi, tai dar kazkas. Is kur tu vaiku bus kai sitaip doh.gif

Atrodo, kad apie mano vyrą parašei, kaip pirštu į akį lotuliukas.gif Jį užmuša vien sakinys, jog prieš O ir dar tris dienas po jos reikia mylėtis doh.gif Amžiais išpuola savaitės vidurys, kai jis grįžta iš darbo išsunktas kaip citrina ir griūna į lovą, o aš zyziu, jog nemiegotų, nes REIKIA mylėtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 07, 08:58)
NT jau gali darytis HCG rytoj irgi jau gali ir lauksim gerų naujienų  4u.gif
Nereikia jokio suntimo HCG, nuvažiuok į labaratorija ir pasidarysi iš kokio tu miesto?

Na as is mazo miestelio,kur daug daug ezeru biggrin.gif pas mus tokia labaratorija,kurioje dirba pazystami,nes as pati asmeniskai dirbu ligoninej,tad nenoriu kad zinotu,o poliklininkoj nuejus pas daktare nelabai manau kas suzinotu .
Atsakyti
mergaitės, nebesakykit vyrams, kada O, kada reikia, nebesakykit nieko ta tema, paklaus, sakykit nežinau, neprisimenu.. o pačios užtaikykit pasimylėjimą "be progos", veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 07 gegužės 2012 - 10:14
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 07, 10:13)
Na as is mazo miestelio,kur daug daug ezeru  biggrin.gif  pas mus tokia labaratorija,kurioje dirba pazystami,nes as pati asmeniskai dirbu ligoninej,tad nenoriu kad zinotu,o poliklininkoj nuejus pas daktare nelabai manau kas suzinotu .

o testo dar nei vieno negadinai? blush2.gif

Zuzla, kada tu dareisi HCG ir pirmasis testukas kada teigiamas buvo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 07 gegužės 2012 - 10:23
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 07, 09:14)
o testo dar nei vieno negadinai?  blush2.gif

Zuzla, kada tu dareisi HCG ir pirmasis testukas kada teigiamas buvo?  blush2.gif

Tai vat kad dar negadinau,as kazkaip jais nepasitikiu,nes jie man per tuos 3m tiek daug parode neigiamu doh.gif
Bet dabar nebejauciu jokiu pilvo skausmu,tik papai pradejo skaudeti,tikiuosi kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
indreT kaip tavo savijauta po IUI? smile.gif Ar jauti kokius pasalinius poveikius?
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 07, 11:14)
Zuzla, kada tu dareisi HCG ir pirmasis testukas kada teigiamas buvo?  blush2.gif


11DPO atsikėliau su tikslu pasidaryti ryte HCG, bet dar ir NT sugadinau, tai į laboratoriją ėjau su vaiduokliu kišenėje smile.gif
Atsakyti
Man siandiena 9DPI
testas I juostele sad.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 05 07, 11:30)
Man siandiena 9DPI
testas I juostele sad.gif


nėr dar ko liūdėt, anksti irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 05 07, 10:30)
Man siandiena 9DPI
testas I juostele sad.gif

Dar l.anksti, nenukabink nosies mirksiukas.gif
Atsakyti