Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Sveikutes smile.gif man tai taip norisi kuo greiciau viska atlikti ax.gif bet teks laukt geguzes sad.gif tas laukimas nieko gero man neduoda o vaikelio taip jau noriu schmoll.gif `
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darija 25: 05 gegužės 2012 - 11:19
QUOTE(Jautruolė @ 2012 05 05, 10:46)
o gal tai geras ženklas ir bus pavykę? mirksiukas.gif Laikysim kumščius 4u.gif


kad tavo zodziai D i ausi 4u.gif
QUOTE(Darija 25 @ 2012 05 05, 11:16)
Sekmes  4u.gif  laikysiu ir as uz tave kumscius  smile.gif

aciu uz kumscius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Camella @ 2012 05 05, 10:01)
labas rytas.
vakar atlikom IUI, ir nuo pat isejimo is klinikos jauciu keista skausma pilvo apacioje, jauciuosi kaip per gera ovuliacija  g.gif  per pirma IUI is vis nieko nejauciau. buna taip?



man po praeito iui skaudejo..po sio neskauda..kai pries kelis metus darem iui irgi neskaudejo.. bet nei vienas is ju nepavyko.. na tik dabartinio rezultatu dar nezinau biggrin.gif

kaip bebutu, kinkiu, kad pavyktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darija 25 @ 2012 05 05, 12:16)
Sveikutes smile.gif man tai taip norisi kuo greiciau viska atlikti  ax.gif  bet teks laukt geguzes sad.gif tas laukimas nieko gero man neduoda o vaikelio taip jau noriu schmoll.gif `

Kad jau nebedaug beliko laukti,juk jau geguzis:D
Atsakyti
Labuka..

Na man nuo to laiko ketvirtadieni kai atliko IUI irgi pamaudzia nemaloniai pilvo apacia. Na negaliu sakyti, akd tas maudimas skausmas, nes per menesines baisiau buna.
Galvoju uzeisiu paziuresiu ka mergaites ta tema galvoja...smile.gif Na tikiuosi, kad cia kas teigiama bus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aksioma @ 2012 05 06, 02:02)
Labuka..

    Na man nuo to laiko ketvirtadieni kai atliko IUI irgi pamaudzia nemaloniai pilvo apacia. Na negaliu sakyti, akd tas maudimas skausmas, nes per menesines baisiau buna.
    Galvoju uzeisiu paziuresiu ka mergaites ta tema galvoja...smile.gif Na tikiuosi, kad cia kas teigiama bus 4u.gif  4u.gif

Man irgi pamaudžiau, bet nusiteikus tik teigiamai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Sveikinu busimas ir esamas mamytes su sia grazia diena clap.gif
Norejau paklausti man jau po IUI praejo 10dienu,ir as taip nekantrauju pasidaryti NT ,bet bijau,gal sakau geriau nueiti pas gydytoja kad israsytu kraujo HCG tyrimuka? Nes i tulika varineju pastoviai,ko anksciau to nebuvo ir pilvo desineje puseje maudymai stiprus,lyg sakytum kazkas statosi sau namucius yahoo.gif
Papildyta:
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 06, 07:41)
Man irgi pamaudžiau, bet nusiteikus tik teigiamai  4u.gif

Tikekimes kad tas maudymas,tau nauju zmogeliu kurimasis musu namuciuose thumbup.gif
Nes man tai skausmai buvo uj uj,nes eidama sustodavau is skausmo,bet manau tai i geraja puse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 05 06, 20:47)
Sveikos mamytes!  Sveikinu busimas ir esamas mamytes su sia grazia diena  clap.gif
Norejau paklausti man jau po IUI praejo 10dienu,ir as taip nekantrauju pasidaryti NT ,bet bijau,gal sakau geriau nueiti pas gydytoja kad israsytu kraujo HCG tyrimuka? Nes i tulika varineju pastoviai,ko anksciau to nebuvo ir pilvo desineje puseje maudymai stiprus,lyg sakytum kazkas statosi sau namucius  yahoo.gif
Papildyta:

Tikekimes kad tas maudymas,tau nauju zmogeliu kurimasis musu namuciuose  thumbup.gif
Nes man tai skausmai buvo uj uj,nes eidama sustodavau is skausmo,bet manau tai i geraja puse  mirksiukas.gif

Gal dar lukterk su hcg bent 3-4 dienas....
Labai gerai kad tokie optimistiski nusiteikimai....
Deje jie man nebuvo,reiksmingi......
Atsakyti
QUOTE(Camella @ 2012 05 05, 11:01)
labas rytas.
vakar atlikom IUI, ir nuo pat isejimo is klinikos jauciu keista skausma pilvo apacioje, jauciuosi kaip per gera ovuliacija  g.gif  per pirma IUI is vis nieko nejauciau. buna taip?

man visada maude po IUI ir kleleta dienu po... Kartais nepaejau net.. Manau, kazkaip raumenys susitraukia. tai del to..

QUOTE(Erikulis @ 2012 05 06, 20:47)
Sveikos mamytes!  Sveikinu busimas ir esamas mamytes su sia grazia diena  clap.gif
Norejau paklausti man jau po IUI praejo 10dienu,ir as taip nekantrauju pasidaryti NT ,bet bijau,

10 dienu po IUI gali drasiai darytis NT ir jeigu yra - pamatysi vos-vos iziurima vaiduokli. O jeigu nepamatysi, tai paskaiciuok, kiek NT gali nusipirkti uz 45 LT (HCG kaina).
Atsakyti
Labas vakaras merginos 4u.gif

Atejau su klausimuku ir tikiuosi atsakysit. Su MB darom pirmaji iui LV klinikoje, natur cikle (dziaugiuosi, kad be stimuliaciju du foliukus uzsiauginau biggrin.gif ). Ryt ryte vykstam iui jau ir iskilo klausimas ,ar naturaliam cile paskiria gerti dufo ar ne? Jis kiek zinau parduodamas su receptu? Nes issikeitem pinigeliu tik procedurai, o dabar dinktelejo, gal reikes vaistus pirktis, o klinikoje kortelem atsiskaityti neleidzia... Gydytojas nieko del to neminejo... Bijau papulti i beda, kad nespesiu gauti LT recepto.... Kaip jum su natur ciklais patirtis? g.gif

Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fiorella: 06 gegužės 2012 - 22:57
QUOTE(Fiorella @ 2012 05 06, 23:54)
Labas vakaras merginos  4u.gif

Atejau su klausimuku ir tikiuosi atsakysit


sveika,
Vilniuje dufastono galima nusipirkti ir be recepto, gal ir kai kuriose kitų miestų vaistinėse į jį nežiūriu griežtai.
o ar skirs progesterono papildomai, tai 99% taip. aš neturėjau problemų su progesteronu, bet man vistiek skyrė dufastoną, jau tuoj 13 nėštumo savaitė, o aš jį vis geriu geriu... džiaugiuosi, kad tai ne koks crinone, kuris daug brangiau kainuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 07 gegužės 2012 - 07:17
Sveikos mergaites, jus man pasakykit, vakar buvo 11 cd, taip pilva maude, lyg ten kiausides vartytusi, siandien nieko. Ar gali buti taip, kad vakar buvo O? siaip ankstoka sakyciau, bent jau 13 cd turetu buti. Bet man idomu ar is tiesu moterys gali jausti O ar ne? kazkur skaiciau, kad tikrai nejauciam mes jokiu ovuliaciju. Jei taip, tai kas ten tada vakar man buvo g.gif
Atsakyti