Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Kiek žinau, tai be vyro neišeis IUI padaryti. Teks jam parvažiuoti atitinkamom dienom arba atidėti IUI.
Atsakyti
Tai šitą aš suprantu, kad be vyro neapseisi biggrin.gif ir galvoju, kad reiktų derinti parvažiavimą kelioms dienosm. Bet va man kilo klausimas kiek kartų per ciklą yra tas poreikis?
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2012 05 04, 10:17)
Tai šitą aš suprantu, kad be vyro neapseisi biggrin.gif ir galvoju, kad reiktų derinti parvažiavimą kelioms dienosm. Bet va man kilo klausimas kiek kartų per ciklą yra tas poreikis?

Vieną 4u.gif IUI dieną turės priduot spermą, kurią atplaus ir sušvirkš tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū Shira aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos,

seniai rašiau, bet vis užmetu akį pažiūrėt, kaip jum sekas.
Tradiciškai - kavos? smile.gif

Meškute, gaila kaip doh.gif

Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2012 05 04, 09:17)
Tai šitą aš suprantu, kad be vyro neapseisi biggrin.gif ir galvoju, kad reiktų derinti parvažiavimą kelioms dienosm. Bet va man kilo klausimas kiek kartų per ciklą yra tas poreikis?

sperma turi buti priduota 1 valanda pries IUI. Stai visas vyro dalyvavimas. jeigu pas jus tokia nekokia situacija, pasitark su gydytoja, gal jie gali uzsaldyti sperma kol vyras yra. nes kiek zinau, klinikos teikia tokias paslaugas, bet spermos uzsaldymas apie 800 kainuoja, bet gi jums nereikia visa menesi laikyti... gal sutiktu daktare uz pora simtu palaikyti pora savaiciu, nes vyro vazinejimas, IUI pritaikymas gana taip sudetingai viskas gaunasi..
Atsakyti
Maidenana, ar aš teisingai esu supratusi, kad IUI diena yra iš anksto suplanuota?
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2012 05 04, 13:57)
Maidenana, ar aš teisingai esu supratusi, kad IUI diena yra iš anksto suplanuota?

Nebutinai, jeigu stimuliuosiesi, tai neaišku kaip foliai augs ir kada iki tinkamo dydžio užaugs.
Nebent darysit natūraliame cikle, o pas Tave ciklai kaip laikrodukas, tada galit numatyti iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2012 05 04, 14:57)
Maidenana, ar aš teisingai esu supratusi, kad IUI diena yra iš anksto suplanuota?

Is esmes taip, 'na ura' IUI niekas nedaro. jeigu tave stimuliuos, tai zinosi daug maz 2-4 dienas pries IUI data ir laika. Apskaiciuoja jie pagal foliu augima, pilnavertis folis tai 20-22 mm, tai pakvies tave apziureti folius kokia 9-11 cd, is ju dydzio apskaiciuos kiek per para milimetru jie auga, paskaiziuos kiek dienu liks iki 20-22 mm ir pasakys IUI data ir laika. na, dar pasakys kada ovitrelle leistis.

O jeigu darys naturaliam cikle, tai is esmes tas pats, irgi paskaiciuos. Per visus mano IUI as visada zinodavau kazkur 3 dienas pries procedura. Tik pati pirma karta, kai atejau siaip, pirma karta pas gydytoja, ji apziurejus pasake, kad mano siandien ovuliacija, tai ta pacia diena ir suleido sperma.
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 05 03, 18:28)
ačiūkas  4u.gif  mergaites sakau gal dar skydliauke pažiūreti nors kai prieš pusmeti buvau sake viskas normose????? o TTH pakiles , gal patarsite ????gal kas ka vartojo nuo jo pakilimo??? g.gif



Mano TTH kaip pas tave,tai israse tiroksino po puse tabletes..geriau tris menesius,ne velnio nenumuse dar net biski pakilo,tai liepe gert po pusantros tabletes,o as pati nusprendziau gert po dvi tabletes..reiks kada pasidaryt tyrima,kad nebuciau per daug numusus biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas.
vakar atlikom IUI, ir nuo pat isejimo is klinikos jauciu keista skausma pilvo apacioje, jauciuosi kaip per gera ovuliacija g.gif per pirma IUI is vis nieko nejauciau. buna taip?
Atsakyti
QUOTE(Camella @ 2012 05 05, 10:01)
labas rytas.
vakar atlikom IUI, ir nuo pat isejimo is klinikos jauciu keista skausma pilvo apacioje, jauciuosi kaip per gera ovuliacija  g.gif  per pirma IUI is vis nieko nejauciau. buna taip?

o gal tai geras ženklas ir bus pavykę? mirksiukas.gif Laikysim kumščius 4u.gif
Atsakyti