Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(sobo @ 2012 04 10, 15:44)
Oi kaip dziaugiuosi, papasakok daugiau apie pastojima  4u.gif . Greiciausiai ir manes laukia 7 IUI. Nes ka tik parsivilko mmm verysad.gif 6IUI ir vel nesekmingas  sad.gif  sad.gif

SOBO 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš tikiu kad mums pasiseks cool.gif
Papildyta:
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 10, 17:25)
Lap metu nieko daugiau nerado, endo nėra?
Zarazos tirtos?
Lytiniai Hormonai tirti ar visi, koks PRL pvz?

Nu pas mane istorija prasidejo nuo endo.... per kuria nukentejo ir viena kiaušide...ilga laiką kontracepcija dėl endo naudojau o kai pasakiau viskas ir ryžausi vėl LP pažiureti kas kaip, tai nerado endo...??? tik saaugu buvo kurias panaikino.... o kokios zarazos ?????
Lytiniai harmonai tai tik FSH, LH bei progesteronas .. PRL ne o kas tai ??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sumi @ 2012 04 10, 17:20)
geriau nebeikit  doh.gif  na kiek cia beliko is musu startavusiu Kovo menesi, gal dar nors viena pranes gera zinia, buciau nieko nebeslepusi kogero jei HCG teigiamas butu kad kitoms vilties suteikt, bet ne man sy karta lemta wink.gif

SUMI stiprybes ir kantrybes tau 4u.gif tikiu ir i tavo kiema ateis šventė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitana36: 10 balandžio 2012 - 16:27
nauji namuciai o jau sitiek prikalbejot thumbup.gif lotuliukas.gif

te sie namuciai mums atnesa daug stebukleliu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 16:37)
Nu pas mane istorija prasidejo nuo endo.... per kuria nukentejo ir viena kiaušide...ilga laiką kontracepcija dėl endo naudojau o kai pasakiau viskas  ir ryžausi vėl LP pažiureti kas kaip, tai nerado endo...??? tik saaugu buvo kurias panaikino.... o kokios zarazos ?????
Lytiniai harmonai tai tik FSH, LH  bei progesteronas .. PRL ne o kas tai ??? g.gif

Na lytinių hormonų yra daugiau nei LH FSH ir PRG, tai neprošal būtų likusius išsitirti, ypatingai PRL svarbus, jeigu jis per aukštas riekia numušinėti, nes su aukštu PRL pastoti labai labai sunku.

Lytinių hormonų sarašas:
Hormonų tyrimai 3 arba 4 arba 5 ciklo dieną:
* estradiolis (E2),
* liuteinizuojantis hormonas (LH),
* folikulus stimuliuojantis hormonas (FSH),
* tirotropinis hormonas (TTH),
* Lytinius hormonus jungiantis globulinas (SHBG),
* Testosteronas (T).
Hormonų tyrimai 7 DPO, t.y. 19 - 21 ciklo dieną (jei ciklas 28 d.):
* prolaktinas (PRL),
* progesteronas (PG);

Zarazos tai chlamidijos, mikroplazmos ir ureoplazmos, jas irgi būtina išsitirti, jeigu ras abu partneriai turės antibijotikus gerti ir tik tada bandyti pastoti. Tos visos zarazos veikia vyro turtą, moterim chlamidijos gali užkimšti kiaušintakius, mikroplazmos ir ureoplazmos jos pastojimui įtakos neturi, bet gali sukelti persileidimą.

Kelinta stadija Endo rado?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 10 balandžio 2012 - 16:46
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 10, 17:44)
Na lytinių hormonų yra daugiau nei LH FSH ir PRG, tai neprošal būtų likusius išsitirti, ypatingai PRL svarbus, jeigu jis per aukštas riekia numušinėti, nes su aukštu PRL pastoti labai labai sunku.

Zarazos tai chlamidijos, mikroplazmos ir ureoplazmos, jas irgi būtina išsitirti, jeigu ras abu partneriai turės antibijotikus gerti ir tik tada bandyti pastoti. Tos visos zarazos veikia vyro turtą, moterim chlamidijos gali užkimšti kiaušintakius, mikroplazmos ir ureoplazmos jos pastojimui įtakos neturi, bet gali sukelti persileidimą.

Kelinta stadija Endo rado?

Buvo rasta III bet kaip nekeista dabar nerado visai g.gif
o kokie dar reikalingi be PRL????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitana36: 10 balandžio 2012 - 16:47
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 16:46)
Buvo rasta III bet kaip nekeista dabar nerado visai  g.gif
o kokie dar reikalingi be PRL????

Nu super, kad endo dingo, čia labai geros žinios.

Įdėjau visą sarašiuką, tai reiktų E2, SHBG, Testo, PRL ir TTH (bet jeigu skydliaukę tyreisi, šita greičiausiai dareisi)
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 10, 17:49)
Nu super, kad endo dingo, čia labai geros žinios.

Įdėjau visą sarašiuką, tai reiktų E2, SHBG, Testo, PRL ir TTH (bet jeigu skydliaukę tyreisi, šita greičiausiai dareisi)

Aciukas, keista kad mano gyd. neliepe darytis visu... g.gif 4u.gif .reiks uzsiimti visais tyrimais del sventos ramybes.
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 17:16)
Aciukas, keista kad mano gyd. neliepe darytis visu... g.gif  4u.gif .reiks uzsiimti visais tyrimais del sventos ramybes.

Man irgi labai keista, kaip tie mūsų specai gydo be būtinų tyrimų doh.gif

O pas ką lankaisi?
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 10, 18:17)
Man irgi labai keista, kaip tie mūsų specai gydo be būtinų tyrimų  doh.gif

O pas ką lankaisi?

Ziobakiene o tu pas ka |???
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 17:22)
Ziobakiene o tu pas ka |???

Dabar pas Žėba, bet aš tokia kvaila esu, skaitau naktimis, paskui tyrimus darausi pati profikaltiškai doh.gif doh.gif Ir vyra kankinu, ir jis tiriasi profikaltiškai biggrin.gif mano ana ginė irgi jokių tyrimų nesiūlė, tik darytis IUI, O Žėbai nera ka siūlyti nes viskas padaryta kelis kartus, liepė nebeskrausti man vyro lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 10 balandžio 2012 - 17:28
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 10, 18:26)
Dabar pas Žėba, bet aš tokia kvaila esu, skaitau naktimis, paskui tyrimus darausi pati profikaltiškai  doh.gif  doh.gif  Ir vyra kankinu, ir jis tiriasi profikaltiškai    biggrin.gif  mano ana ginė irgi jokių tyrimų nesiūlė, tik darytis IUI, O Žėbai nera ka siūlyti nes viskas padaryta kelis kartus, liepė nebeskrausti man vyro   lotuliukas.gif

o kokios tavo bedos??? o kaip Zeba??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitana36: 10 balandžio 2012 - 17:44
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 10, 17:44)
o kokios tavo bedos??? o kaip Zeba??

Nėra bėdų, pas vyra kartais judrumas truputi šlubuoja.
Pas Žėba dar visai nesenai lankausi, patinka, ramus toks, paaiškina viską, pas Jį ir planuoju IUI darytis ax.gif
Atsakyti
Mergaites siunciu jums daug daug virusiuku naujuose namuciuose 2.gif 2.gif 2.gif
Diana kaip tu laikaisi?kokie planai dabar pas jus?
Atsakyti