Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

pas mane toks klausimas, ar vaikstot i soliariariuma? ypac po iui... As kaip ir nelabai neinu, bet cia svente rimta nusimato, tai baltai varnai but nesinoriu..ir dvejoju ar vistik palaukt geriau iki kol sulauksiu/nesulauksiu mm...tik nemetikit akmenim kas esat pries soliariumus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuxe: 02 gegužės 2012 - 08:07
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 02, 08:06)
pas mane toks klausimas, ar vaikstot i soliariariuma? ypac po iui... As kaip ir nelabai neinu, bet cia svente rimta nusimato, tai baltai varnai but nesinoriu..ir dvejoju ar vistik palaukt geriau iki kol sulauksiu/nesulauksiu mm...tik nemetikit akmenim kas esat pries soliariumus  blush2.gif

Gal saviminį įdegį pabandyk? bus saugiau, nes kaitinimasis nėra gerai po O o tuo labiau nėštumo metu.
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 02, 09:06)
pas mane toks klausimas, ar vaikstot i soliariariuma? ypac po iui... As kaip ir nelabai neinu, bet cia svente rimta nusimato, tai baltai varnai but nesinoriu..ir dvejoju ar vistik palaukt geriau iki kol sulauksiu/nesulauksiu mm...tik nemetikit akmenim kas esat pries soliariumus  blush2.gif



Kai laukiausi pirmosios gerokai pacirskinau save soliariumuose pries drauges vestuves. Tada dar nezinojau, kad laukiuosi smile.gif Po to visa nestuma bijojau, kad nebuciau pakenkus vaikeliui. Aciu dievui viskas baigesi gerai. Manau pakentek smile.gif
Atsakyti
dar man subrendo vienas klausimas biggrin.gif o i aerobikas kokias vaistot? Taip man norisi pradet sportuot...o nezinau ar nepakenktu..kad neishkratyciau zirniuko, jei vdrug noretu isikabint biggrin.gif blush2.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Alinux @ 2012 05 02, 11:22)
Kai laukiausi pirmosios gerokai pacirskinau save soliariumuose pries drauges vestuves. Tada dar nezinojau, kad laukiuosi  smile.gif Po to visa nestuma bijojau, kad nebuciau pakenkus vaikeliui.  Aciu dievui viskas baigesi gerai. Manau pakentek  smile.gif



dekui uz nuomones 4u.gif manau, kad ir as palauksiu..
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 02, 11:26)
dar man subrendo vienas klausimas  biggrin.gif  o i aerobikas kokias vaistot? Taip man norisi pradet sportuot...o nezinau ar nepakenktu..kad neishkratyciau zirniuko, jei vdrug noretu isikabint  biggrin.gif  blush2.gif  doh.gif

aš pakol natūraliai planavom tai vaikščiojau į sporto klubą, sportus baigiau nuo balandžio pirmos, nes žinojau, kad laukia stimuliacijos ir IUI. Kaip ciklai stimuliuojami tai nepatartina net sportuoti.

Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 05 02, 11:58)
aš pakol natūraliai planavom tai vaikščiojau į sporto klubą, sportus baigiau nuo balandžio pirmos, nes žinojau, kad laukia stimuliacijos ir IUI. Kaip ciklai stimuliuojami tai nepatartina net sportuoti.



viskas aisku 4u.gif as kazkaip vis nepaklausiu gyd. apie sportus..matomai ir si reikalateks atidet...nes kur kas svarbiau yra musu siekiamas tikslas wub.gif
Atsakyti
As kaip tik tenisa pradesiu zaist, jau sutarta, suplanuota, nesinori atsaukt. Pirma kart girdziu, kad negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 05 02, 12:17)
As kaip tik tenisa pradesiu zaist, jau sutarta, suplanuota, nesinori atsaukt. Pirma kart girdziu, kad negalima  g.gif

jeigu daug folikulų užauga, kiaušidėms ir taip aprova, o rimtai sportuojat keliat svorius gali net trūkti.

Šiuoliukai irgi negerai, kas aerobikos pagrindas.

Aišku, jeigu esi užkietėjus sportininkė ir pastoviai sportuoji tai ir nekeisk įpročių, sportuok toliau, bet jeigu nesi, pradėti sportuoti prieš procedūras nelabai verta, geriau pasisaugoti.
Atsakyti
Oi merginos apturejau dideli stresa vakar..
Man paskyre IUI ketvirtadieni ryta. Sako reikia tau susileisti pregnyl tarp 21-22 val. Viska jau is anksto turejau. atejo laikas leistis vyras sako davai leiskis 21.00. Sakau palauksiu. Bet jis zyze, tai emem ispakuoti ir leisti norejom. Bet atidarant antpule, nes ten dvi suluzo ji ar buvo itrukusi.. tai ner vaistuku verysad.gif As i asaras.. Manasis mane i masina... greit visas budincias vaistines apskambino.. nerasta... blink.gif
Poto paskambino i ligonine kur darys mum IUI, tai ten tie daktara mano prikele jis dar viena turejo. Tai ant greitu kazkas 21.58 man suleido priemime ligonines.. Daktara musu net mano vyras norejo buciuoti, gerai kad vyras;)
Nesuprantu kaip ten ta ampule viena pazeista galejo buti, bet cia mum tokie stresai.. Bet tikiuosi ryt geru rezultatu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 02, 12:26)
dar man subrendo vienas klausimas  biggrin.gif  o i aerobikas kokias vaistot? Taip man norisi pradet sportuot...o nezinau ar nepakenktu..kad neishkratyciau zirniuko, jei vdrug noretu isikabint  biggrin.gif  blush2.gif  doh.gif
Papildyta:
dekui uz nuomones  4u.gif manau, kad ir as palauksiu..



gydytoja sake atsargiai su sportu po IUI. Gal tu pradžioj kokį pilatesą pabandyk. Pirmą ciklo dalį gali ir aktyviau pasportuoti.
Papildyta:
[quote=aksioma,2012 05 02, 16:00]
na ar nuotykiai, kaip kokiam filme. Pas mus LT turbūt nė jokio daktaro neprisikviestum tokiu laiku.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 24, 15:23)
Nu kiek zinau siais laikais issaugo kita leliuka, net ir jei narkoze duodama, manau nepakenks. Dezuteje yra 15 vnt. 4u.gif



Labas, as vienas is ju 2 atveju
Vaikeliui viskas ok
Papildyta:
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 14:55)
wub.gif pamate, as tikrai  nestuke.gif  negaliu patiket
tik nenudziugino tuo, kad vistik kiausintaky dar gali buti nestumas, eisu po savaites, labai cistos dideles pas mane, viska uzstoja ir nesimatys niekaip  doh.gif  taip nesinoretu operacijos, bet vis tik buvo sesi folikulai (po tris abiejuose pusese, tai kad kazkur uzstrige, kaip supratau gana didele tikimybe)  unsure.gif
na belieka laukti ir tiketis, kad neplys jei ir yra



man buvo 4 folikulai, ir nestumas gimdoje ir kiausintakyje
neplyso, operacija dare 7 nestuke.gif savaite
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 10, 19:15)
aciu ne blogai smile.gif Maziukas spardosi kiekviena diena vis stipriau, futbolistas biggrin.gif
Svarbiausia nenuleisti ranku ir butinai paviks, pastiprisnsi vyra ir ziurek uzkibs naturaliai mirksiukas.gif



Sangria, tau jau greit 30 savaiciu
kaip laikas greit eina, atsimenu visai nesenai atrodo atejai is IUI skyrelio pas nestukes su DIDELEM abejonemis ir klausimais smile.gif
dziaugiuosi kad tau viskas ok
kur Maidena dingusi?
Atsakyti
QUOTE(indry @ 2012 05 02, 21:30)
Sangria, tau jau greit 30 savaiciu
kaip laikas greit eina, atsimenu visai nesenai atrodo atejai is IUI skyrelio pas nestukes su DIDELEM abejonemis ir klausimais smile.gif
dziaugiuosi kad tau viskas ok

Aciu laikomes kaip ir neblogai, augam ir spardomes wub.gif Oj as tai tikrai pradzioje turejau baimes pilnos kelnes, bet aciu Dievuliui po trupuciuka einam i prieki. Nesenai svajojau apie 30 savaiciu blush2.gif
Atsakyti