Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(meskute102 @ 2012 04 29, 07:19)
Nu ka dabar laukimo savaites linkiu kad jos prabegtu greitai. O kiek buvo foliu pas tave ovuliave ar ne koks vyro turtas  blush2.gif  4u.gif



Darytas natur. cikle, tad vienas folis, ovuliaves, vyro turtas po atplovimo 7 mln...A - 25 kzkur, B 75 kazkur.. Ne kazin kas, bet tikekimes...
Atsakyti
Vakar buvau pas gydytoja, 2 grazus folikulai, pirmadienia antras IUI rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamyte.lt: 29 balandžio 2012 - 07:44
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 29, 08:23)
Darytas natur. cikle, tad vienas folis, ovuliaves, vyro turtas po atplovimo 7 mln...A - 25 kzkur, B 75 kazkur.. Ne kazin kas, bet tikekimes...

Judrumas 100% tai super
Papildyta:
QUOTE(mamyte.lt @ 2012 04 29, 08:43)
Vakar buvau pas gydytoja, 2 grazus folikulai,  pirmadienia antras IUI  rolleyes.gif

Saunios naujienos laikysim kumscius 4u.gif

Indre T kaip tavo IUI?
Atsakyti
Solopgang, puikios naujienos, dar karteli sveikinu 4u.gif 4u.gif

Maika, aš tau į až parašiau įtrauk ir mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 29, 13:41)
Solopgang, puikios naujienos, dar karteli sveikinu  4u.gif  4u.gif

Maika, aš tau į až parašiau įtrauk ir mane blush2.gif



o tai ir tu po IUI? kada ji tau buvo? papasakok kaip kas kaip sekesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 29, 13:03)
o tai ir tu po IUI? kada ji tau buvo? papasakok kaip kas kaip sekesi  4u.gif

Jau 4u.gif

Neatvirausiu, kaip ir tu tongue.gif Į sarašiuką įsitrauksiu, kaip ir spaliuxe dėl statistikos blush2.gif

Bet sekėsi gerai, baisu nebuvo, dabar jaučiuosi irgi gerai ax.gif
Atsakyti
Oi kiek daug po IUI, sekmes jums mergaitės ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 29, 08:23)
Darytas natur. cikle, tad vienas folis, ovuliaves, vyro turtas po atplovimo 7 mln...A - 25 kzkur, B 75 kazkur..

4u.gif

QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 29, 13:41)
Maika, aš tau į až parašiau įtrauk ir mane blush2.gif

pioneer.gif
4u.gif
Atsakyti
Ir as linkiu visoms nestuke.gif


QUOTE(gitana36 @ 2012 04 29, 21:23)
Oi kiek daug po IUI, sekmes jums mergaitės ax.gif  4u.gif






Vakar 30.04 padarem antra IUI, stimuliuotas ciklas, 2 folikulai, tik IUI metu dar kazkodel nebuvo ovuliave verysad.gif nors po Ovitrelio praejo daugiau negu 36 val, tai nelabai supratau, kodel jau darem, gal reikejo dar palaukti unsure.gif
Atsakyti
Labuka...
Dideliausios sekmes toms, kurioms dar IUI.
Maniski paskyre pagaliau ketvirtadieniui. Ir cia vis kiti daktarai , tai net kazkaip nejaukiai jauciuosi.. Norejau paklausti ka jum daktaras sake apie mylejimasi? Kiek dienu preis galima myletis? Nes mum kaip ir neisaiskino normaliai...


Erikule As atsiprasau norejau parasyti teigiamo NT, bet parasiau neigiamo doh.gif unsure.gif verysad.gif Nezinau kaip isejo.. Tikiuosi, kad supratai, jog kitaka turejau omenyje... Tikd abar paskaiciau nes buvom savaitgaliui isleke.. Labai geda.. Atsiprasau.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aksioma @ 2012 05 01, 12:58)
Labuka...
Dideliausios sekmes toms, kurioms dar IUI.
Maniski paskyre pagaliau ketvirtadieniui. Ir cia vis kiti daktarai , tai net kazkaip nejaukiai jauciuosi.. Norejau paklausti ka jum daktaras sake apie mylejimasi? Kiek dienu preis galima myletis? Nes mum kaip ir neisaiskino normaliai...
Erikule As atsiprasau norejau parasyti teigiamo NT, bet parasiau neigiamo doh.gif  unsure.gif  verysad.gif  Nezinau kaip isejo.. Tikiuosi, kad supratai, jog kitaka turejau omenyje... Tikd abar paskaiciau nes buvom savaitgaliui isleke.. Labai geda.. Atsiprasau.. 4u.gif  4u.gif



na pataria neturet santykiu 2-3 dienas..siaip manau 2 dienu tikrai uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 05 01, 14:07)
na pataria neturet santykiu 2-3 dienas..siaip manau 2 dienu tikrai uztenka smile.gif

O mums tik para ... Sake sperma gera tad nera ko tinginiaut lotuliukas.gif
Atsakyti