Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(indreT @ 2012 04 26, 14:15)
Man meskauskiene patinka smile.gif
Jos pagalba turiu jau sunu. (1iui buvo sekmingas)

Sestadieni pas ja jau darysiu 4IUI smile.gif Tikiuosi jau paskutinis ir sekmingas smile.gif

Laikysim kumščius ir už tave 4u.gif
Beje, kiek skaitau, daug kam nepatinka Usonienė, o mano draugės sesei ji darė IVF ir pavyko- dabar augina tris mažylius lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites sunglasses2.gif na as jau po IUI,jaucciuosi pakileta,kazkoks fainas jausmas,nesijaudinau nei kiek,ir tikiu kad man tai pades,dabar siek tiek jauciu sone spazmukus ,bet tikriausiai taip turi buti mirksiukas.gif
vyro turtas po atplovimo 13mln,tai sake daktare visai neblogai,turetu pavykti,as tuo TIKIU thumbup.gif
o gal galit truputi paaiskinti kam dabar tie vaistukai (Utrogestan) dedami i maksti?
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 26, 21:53)
Sveikos mergaites  sunglasses2.gif  na as jau po IUI,jaucciuosi pakileta,kazkoks fainas jausmas,nesijaudinau nei kiek,ir tikiu kad man tai pades,dabar siek tiek jauciu sone spazmukus ,bet tikriausiai taip turi buti  mirksiukas.gif 
vyro turtas po atplovimo 13mln,tai sake daktare visai neblogai,turetu pavykti,as tuo TIKIU  thumbup.gif 
o gal galit truputi paaiskinti kam dabar tie vaistukai (Utrogestan) dedami i maksti?


labai geri vaistukai tai naturalesnis progesteronas vietoj dufo 4u.gif kad mazyliams lengviau butu pas mamyte isitvirtint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 26, 19:53)
Sveikos mergaites  sunglasses2.gif  na as jau po IUI,jaucciuosi pakileta,kazkoks fainas jausmas,nesijaudinau nei kiek,ir tikiu kad man tai pades,dabar siek tiek jauciu sone spazmukus ,bet tikriausiai taip turi buti  mirksiukas.gif 
vyro turtas po atplovimo 13mln,tai sake daktare visai neblogai,turetu pavykti,as tuo TIKIU  thumbup.gif 
o gal galit truputi paaiskinti kam dabar tie vaistukai (Utrogestan) dedami i maksti?

Ir laaaaabai esu dekinga kas laike kumstukus uz mus oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 26, 21:58)
Ir laaaaabai esu dekinga kas laike kumstukus uz mus  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif


ne tik kad laike bet dar ir tebelaikom mirksiukas.gif juk dar dvi savaites kol pamatysim teigiama NT 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 04 26, 14:15)
Man meskauskiene patinka smile.gif
Jos pagalba turiu jau sunu. (1iui buvo sekmingas)

Sestadieni pas ja jau darysiu 4IUI smile.gif Tikiuosi jau paskutinis ir sekmingas smile.gif



o kokios problemos pas jus? jei pas vyra, tai kiek ten tu mln turi..? mes tai su pirma naturaliai kazkaip pastojom, nors spejau 2 iui apturet.. bet cia kazkoks stebuklas ivyko, tad gine irgi sako, kad vargu ar antro stebulko sulauktume su tokiu mazu kiekiu tu mln...
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 26, 20:53)
Sveikos mergaites  sunglasses2.gif  na as jau po IUI,jaucciuosi pakileta,kazkoks fainas jausmas,nesijaudinau nei kiek,ir tikiu kad man tai pades,dabar siek tiek jauciu sone spazmukus ,bet tikriausiai taip turi buti  mirksiukas.gif 
vyro turtas po atplovimo 13mln,tai sake daktare visai neblogai,turetu pavykti,as tuo TIKIU  thumbup.gif 
o gal galit truputi paaiskinti kam dabar tie vaistukai (Utrogestan) dedami i maksti?

Sveikutė,
geras ženklas, kad puikiai jautiesi- stresas niekam gero neduoda, o teigiamos emocijos daro stebuklus, ko tau ir palinkėsim mirksiukas.gif
P.S.Aš nejaučiau jokių spazmų, bet skaičiau vienos forumietės istoriją, kad ji jautė ir IUI pavyko, taip ir tu galvok wub.gif
Atsakyti
Erikulis Linkiu po dvieju savaiciu neigiamo NT sulaukti..smile.gif

As siandien vel pas savo gydytoja buvau.. Sake folis 14 mm dar per mazas. Tia arba sekmadieni arba primadieni vel rieks ateiti. verysad.gif Na gal tada jau paskirs IUI.

O turiu klausima. Kada gydytojas nusprendzia ar stimuliuoti cikla ar ne? nes mes dabar naturalaus metu badome. As kaip matematikas galvojau, jei stimuliuojant daugiau foliu uzauga ar ne didesne tikimybe pastoti?
Beje gal kuri man neismaneliai pasakys kiek tu mm turi buti folis, kad jie IUI darytu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aksioma @ 2012 04 27, 12:46)
Erikulis Linkiu po dvieju savaiciu neigiamo NT sulaukti..smile.gif

As siandien vel pas savo gydytoja buvau.. Sake folis 14 mm dar per mazas. Tia arba sekmadieni arba primadieni vel rieks ateiti.  verysad.gif  Na gal tada jau paskirs IUI.

O turiu klausima. Kada gydytojas nusprendzia ar stimuliuoti cikla ar ne? nes mes dabar naturalaus metu badome. As kaip matematikas galvojau, jei stimuliuojant daugiau foliu uzauga ar ne didesne tikimybe pastoti?
Beje gal kuri man neismaneliai pasakys kiek tu mm turi buti folis, kad jie IUI darytu? blush2.gif


na man buvo tokio dydzio folis apie 15 mm, susileidus ovitreli, jis uzaugo iki normalaus 19 mm dydzio per 36 val berods g.gif
del stimuliavimo, tai stimuliuoja kai patys foliai neauga ir nevyksta ovuliacija.
taip, stim metu dazniausiai daugiau ju uzauga, priklauso nuo vaistu doziu ir kiausidziu paciu, kaip jos reaguoja
4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 27 balandžio 2012 - 12:14
Aciu Solopgang na ziuresiu ka jie sakys. Sake paskambins sian po pietu , kai kraujo tyrimus gaus ir pasakys kada i konsultacija ateiti. Ar sekmadieni ar pirmadieni. Vel ziures. Na man jie liepe yik pregnyl vaistuku nusipirkt. Cia manau bus tie sprogtukai.Na kur i pilva leistis.
Gydytojas man sake sian... Tu moteris ne masina, tai lauk kol uzaugs blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 27, 09:24)
o kokios problemos pas jus? jei pas vyra, tai kiek ten tu mln turi..? mes tai su pirma naturaliai kazkaip pastojom, nors spejau  2 iui apturet.. bet cia kazkoks stebuklas ivyko, tad gine irgi sako, kad vargu ar antro stebulko sulauktume su tokiu mazu kiekiu tu mln...


Problemos kaip suprantu vyro grikiai. Gal pas mane kasnors neivardynto yra. bet seip nieko apie mane nemynejo.
Natur stebuklais jau net nebetikiu. jei net per IUI nebepastojau sad.gif

O kaip ten tuos mln ziureti?
pries atplovima? ar po?

nes per 1iui (sekminga)
koncentracija pries 14x10(sestuoju)/ml
koncentracija po 13x10(sestuoju)/ml

2iui (nesekmingas)
koncentracija pries 12x10(sestuoju)/ml
koncentracija po 9x10(sestuoju)/ml

3IUI (nesekmingas)
koncentracija pries 11x10(sestuoju)/ml
koncentracija po 23x10(sestuoju)/ml

Ar cia ne tie skaiciukai?
Gal kas galit pasakyti kuris cia svarbus?
Kai merginos sako pastojau su tiek ir tiek mln. Kuri skaiciu mini?
Atsakyti