Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Erikuliui sekmytes, palaikom moraliskai smile.gif kaip kitu besistimuliuojanciu nuotaikeles?
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 25, 21:25)
Mes jau rytoj lekiam IUI darytis 13.00val,labai prasau laikyti spigutes,kad pasisektu is pirmo karto  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif


Sekmes tau biggrin.gif lauksim geru, gausiu rezultatu smile.gif

Mano mmm kaip visada veluoja, dar liepe gyd 3 cd tyrimu pora padaryti tai dabar nervuojuosi kad ispult sekmadienis gali. g.gif taip noreciau jau ateinanti cikla pasidaryti iui, nors kazkoks jaudulys ima.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Nebrangiai parduočiau Gonal likučius. Pieštukas buvo 450 vnt., suleista tik viena 150 vnt dozė, todėl 300 vnt dar tikrai yra likę. Taip pat pridėčiau likusias Clostilbegyt 5 tabletes. Siunčiu į visus miestus. Jei sudomins, rašykit į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 25, 21:25)
Mes jau rytoj lekiam IUI darytis 13.00val,labai prasau laikyti spigutes,kad pasisektu is pirmo karto  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif

Linkim didelės sėkmės, atsipalaiduok ir laikysim kumščius, o ne špygutes mirksiukas.gif
Beje, skaičiau GEO žurnale, jog ištirta, kad tos moterys, kurios mato per IVf procedūrą klounus ir nuoširdžiai juokiasi, toms labiau pasiseka pastoti lotuliukas.gif Kiek čia tiesos neaišku, bet esmė tokia- reikia atsipalaiduoti, galvoti apie gerus dalykus ir tikėti nestuke.gif sėkme wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 25, 22:25)
Mes jau rytoj lekiam IUI darytis 13.00val,labai prasau laikyti spigutes,kad pasisektu is pirmo karto  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif

apcyyyyyyy ant taves 2.gif 2.gif 2.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 26, 10:38)
Linkim didelės sėkmės, atsipalaiduok ir laikysim kumščius, o ne špygutes mirksiukas.gif
Beje, skaičiau GEO žurnale, jog ištirta, kad tos moterys, kurios mato per IVf procedūrą klounus ir nuoširdžiai juokiasi, toms labiau pasiseka pastoti lotuliukas.gif Kiek čia tiesos neaišku, bet esmė tokia- reikia atsipalaiduoti, galvoti apie gerus dalykus ir tikėti  nestuke.gif sėkme wub.gif


O kaip daroma IVF procedūra, kad galima išvysti klounus bigsmile.gif bigsmile.gif su narkoze?
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 26, 10:43)
O kaip daroma IVF procedūra, kad galima išvysti klounus  bigsmile.gif  bigsmile.gif su narkoze?

Vat kai parašiau, pati apie tai pagalvojau, matyt, po visko tuos klounus rodė lotuliukas.gif
Atsakyti
as vakar buvau apziuroj, tai sestadieni darom 2 iui..nezinau ar gerai cia nustate, nes kaip ir laiko tarpas iki sestadienio ne mazas g.gif ...o dar darys kita gine, maniske kazkur isvaziuoja.. Si karta vel naturaliam bandom..jei nesigaus nieko, tada kita cikla praleisim ir startuosim su vaistais iskart..
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 26, 13:05)
Vat kai parašiau, pati apie tai pagalvojau, matyt, po visko tuos klounus rodė lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 26, 14:34)
as vakar buvau apziuroj, tai sestadieni darom 2 iui..nezinau ar gerai cia nustate, nes kaip ir laiko tarpas iki sestadienio ne mazas g.gif ...o dar darys kita gine, maniske kazkur isvaziuoja.. Si karta vel naturaliam bandom..jei nesigaus nieko, tada kita cikla praleisim ir startuosim su vaistais iskart..


Jums IUI VK? Meskauskiene matyt darys taip?
kelinta h?

man irgi sestadieni paskirta smile.gif
siandiena 22h susileisti ovitreli reikia (bus praeje 36h nuo suleidimo iki IUI)

Jums matyt nieko leistis nereike jei naturaliam darot.
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2012 04 26, 13:46)
Jums IUI VK? Meskauskiene matyt darys taip?
kelinta h?

man irgi sestadieni paskirta smile.gif
siandiena 22h susileisti ovitreli reikia (bus praeje 36h nuo suleidimo iki IUI)

Jums matyt nieko leistis nereike jei naturaliam darot.



jo, mesk. darys.. gerai, kad ne Usoniene, turbut neiciau pas ja blush2.gif as naturaliam dar si karta..bet kazkaip nelabai daug vilties dedu i tokius naturalius..
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 26, 16:09)
jo, mesk. darys.. gerai, kad ne Usoniene, turbut neiciau pas ja  blush2.gif  as naturaliam dar si karta..bet kazkaip nelabai daug vilties dedu i tokius naturalius..


Man meskauskiene patinka smile.gif
Jos pagalba turiu jau sunu. (1iui buvo sekmingas)

Sestadieni pas ja jau darysiu 4IUI smile.gif Tikiuosi jau paskutinis ir sekmingas smile.gif
Atsakyti