Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(makita @ 2012 04 24, 20:37)
as ir bijojau, bet tikrai -bakst ir viskas wink.gif tos adateles trumpos, plonos, net pajust sunku smile.gif i riebaliuka juk durti reikia. Aisku, nemalonu save badyti, bet tikrai nera taip baisu kaip atrodo 4u.gif

ko jau ko bet riebaliuku pas mane yra biggrin.gif
juk reikes ir dursiu, del svento reikalo, ne siaip sau 4u.gif
Atsakyti
solopgang kaip saunu biggrin.gif tikiu kiek dabar tau jaudulio, bus viskas gerai pamatysi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Camella @ 2012 04 24, 13:54)
ko jau ko bet riebaliuku pas mane yra biggrin.gif
juk reikes ir dursiu, del svento reikalo, ne siaip sau  4u.gif

Tas vienas duris tai niekis, gal tik sunku moraliskai sau adata varyt.

Man pats IUI labai skausmingas buvo, nezinau ar jam ten neisejo kazkas, bet as gulejau dantis sukandus gera penkiolika minuciu. O dar jis pasiule ryt pakartot doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

esu is kito skyrelio (stimuliaciju), bet noriu nuosirdziai ir tyliai tyliai pasvikinti solopgang.. 4u.gif nuostabios zinios thumbup.gif , o kitos problemeles, tikiuosi issispres mirksiukas.gif
Atsakyti
Solopgang... dideliausi sveikinimai:))) Nuostabi naujiena.. dabar viskas, kad gerai klostytusi:)
As tai va laukiu penktadienio ir tikiuosi kad gydytojas pamatys ta foliu...smile.gif ir galesim kita savaite IUI daryti///
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 04 25, 02:24)
Tas vienas duris tai niekis, gal tik sunku moraliskai sau adata varyt.

Man pats IUI labai skausmingas buvo, nezinau ar jam ten neisejo kazkas, bet as gulejau dantis sukandus gera penkiolika minuciu. O dar jis pasiule ryt pakartot  doh.gif  doh.gif

matyt kazkas nesigavo jam, kad skaudziai buvo g.gif man pirmas IUI kai buvo tai nejutau visai nieko, kaip per eiline apziura smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 04 25, 03:24)
Tas vienas duris tai niekis, gal tik sunku moraliskai sau adata varyt.

Man pats IUI labai skausmingas buvo, nezinau ar jam ten neisejo kazkas, bet as gulejau dantis sukandus gera penkiolika minuciu. O dar jis pasiule ryt pakartot  doh.gif  doh.gif


Užjaučiu, laikom kumščius, kad rezultatas būtų nestuke.gif Šiaip rekomenduojama būti puspilne šlapimo pūsle, kad lengviau procedūra pavyktų. Aš ir su tuščia, ir su pilna, ir su pusiau pilna pūsle dariausi IUI, niekada neskaudėjo. Man kai su echoskopu makaluoja makšty, labiau nemalonu būna, kartais net skauda.
Papildyta:
[quote=Camella,2012 04 24, 21:54]

tai aš išvis riebaliukų neturiu, vos vos ant pilvo raukšlę suspaudžiau ir tai neskaudėjo beveik kai vaisyus leidausi. Nėr tas visas reikalas toks baisus. Atsipalaiduok ir žiūrėk kaip į eksperimentą.

Solopgang laikau kumščius už tave ir tavo lelių .

Aš, merginos, tokį įtemptą periodą turiu, pastovūs nervai darbe dabar. Dar gerklę skaudą, vėl krūva vaistų vartoju. Pilvą pamaudena. Jau geriu duphastoną. Toks tas mūsų ir planavimas šį ciklą. Jei bus lemta - bus nestuke.gif
Atsakyti
Mes jau rytoj lekiam IUI darytis 13.00val,labai prasau laikyti spigutes,kad pasisektu is pirmo karto clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 25, 22:25)
Mes jau rytoj lekiam IUI darytis 13.00val,labai prasau laikyti spigutes,kad pasisektu is pirmo karto  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif


tik jau ne spigutes , nes jei jas laikysim tai tas ir bus... tad mes visos laikysim kumstukus suspaude kad tik viskas sekmingai vyktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 25, 20:33)
tik jau ne spigutes , nes jei jas laikysim tai tas ir bus... tad mes visos laikysim kumstukus suspaude kad tik viskas sekmingai vyktu 4u.gif

visai teisingai,galvoju viena,o rasau kita lotuliukas.gif kazkaip labai laukiu,tikiuosi rytoj nusiteikti nesinervuoti vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 25, 22:41)
visai teisingai,galvoju viena,o rasau kita  lotuliukas.gif  kazkaip labai laukiu,tikiuosi rytoj nusiteikti nesinervuoti  vacation1.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jokiu stresu schmoll.gif cia malonumas juk mazyliai pas mamyte ateis wub.gif
Atsakyti
[quote=Glamour,2012 04 25, 14:14]
Užjaučiu, laikom kumščius, kad rezultatas būtų nestuke.gif Šiaip rekomenduojama būti puspilne šlapimo pūsle, kad lengviau procedūra pavyktų. Aš ir su tuščia, ir su pilna, ir su pusiau pilna pūsle dariausi IUI, niekada neskaudėjo. Man kai su echoskopu makaluoja makšty, labiau nemalonu būna, kartais net skauda.
Papildyta:
[quote=Camella,2012 04 24, 21:54]

g.gif Nieko apie tai nesake... gal cia kaip kuris gydytojas. Ziuresim, dare dviguba, bet dave labai mazai sansu, nes vyro turtas buvo labai prastas. Dar kas nustebino, tai kad jis netikrino ar O jau ivyko, ar ne. Na, grynai pasitiki tuo, kad vaistus suleido, vadinasi, po 36 valandu buvo. O gal cia taip visi daro?

Papildyta:
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 25, 14:25)
Mes jau rytoj lekiam IUI darytis 13.00val,labai prasau laikyti spigutes,kad pasisektu is pirmo karto  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif


Sekmes, tikek, kad pasiseks!
Atsakyti