Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(makita @ 2012 04 24, 16:07)
laikykis, sakiau, kad gerai viskas smile.gif
tik nesuprantu kodel man kai buvo 6 foliai nebeleido IUI daryt, sake tikimybe daugiavaisio nestumo, tai teko nutraukt viska  unsure.gif


man tie trys like buvo mazoki, labai letai augo, o ta puse kur dideli ir grazus buvo - neiasku ar kiausintakis pratekamas buvo, gal del to g.gif
man irgi buvo mineje kad jei perdaug priaugs, viska stabdysim, tikiuos viskas baigsis geruoju, svarbu kad jei kas yra ne vietoj pamatytu anksciau nei plys unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 24, 16:04)
Sveikinuuuu valioooo thumbup.gif , sakiau, kad viskas bus gerai, zinau mergaite is nestukiu skyrelio nebepamenu kas tiksliai jai irgi taip nutiko vienas nestumas buvo gimdoje, o kitas kiausintakyje, tai padare operacija pasalino kiausintakyje ir ji sekmingai isnesiojo savo leliuka, berods jau ir pagimde.
Matai crinonas yra stipresnis tuo labiau, jei tau teplioja jis tinka geriau nei duphastonas. Saip tikrai nera pigus, as prasiau mergaiciu, kad parveztu is LV, nes ten pigiau dezute apie 200lt iseina.


gyd minejo kad taip daznai pasitaiko kad ir gimdom ir kiausintaky, jai paciai sake nesenai du atvejai tokie buvo unsure.gif
bet pagalvojus operacijso metu narkozes poveikis vaisiui koks unsure.gif

del vaistuku, o kiek ju yra dezuteje? as kolkas tik savaitei gavau, ir tai klienikai skoloj likau, nesitiekejau kad tiek reikes doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 16:15)

gyd minejo kad taip daznai pasitaiko kad ir gimdom ir kiausintaky, jai paciai sake nesenai du atvejai tokie buvo  unsure.gif
bet pagalvojus operacijso metu narkozes poveikis vaisiui koks  unsure.gif

del vaistuku, o kiek ju yra dezuteje? as kolkas tik savaitei gavau, ir tai klienikai skoloj likau, nesitiekejau kad tiek reikes  doh.gif  blush2.gif

Nu kiek zinau siais laikais issaugo kita leliuka, net ir jei narkoze duodama, manau nepakenks. Dezuteje yra 15 vnt. 4u.gif
Atsakyti
Solopgang> Ačiū D, kad viskas judviems gerai thumbup.gif Taip ir turėjo būti!!!!
Aš irgi jau po apžiūros- kažkas atsisakė ir staigiai priėmė mane, nereikėjo laukti iki 20val doh.gif Stimuliuojam vėl ir žiūrėsim kas užaugs, tada spręsim ką toliau darom. Bet šiai minutei esu pačios geriausios nuotaikos- folius jau dabar matė 5, nors dar mažiukai, aišku, bet svarbiausia, kad jie natūraliai auga pas mane, todėl ginė nebeskyrė leidžiamų vaistukų, užteks Femaros.
Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 24 balandžio 2012 - 15:41
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 16:15)
bet pagalvojus operacijso metu narkozes poveikis vaisiui koks  unsure.gif


As pasakysiu kaip man buvo. Nezinant, kad laukiuosi maziuko, man prasidejo negeri dalykai su stuburu, atjunge visiskai kojas, nevaldziau apatines kuno dalies. Viena diena rentgenas, antra diena rentgenas ir kompiuterine tomograma, sekancia diena vel rentgenas ir magnetinis rezonansas. Vaistu diklako, diklofenako, nospos, analginu kiek gavau leidziamu- nesuskaiciuociau, bet leido 14 kartu per para. Mankstos, povandenines sroves, elektromagnetiniai pratimai. Po savaites ateina i palata gydytoja ir sako, sveikinu, jus laukiates. Man sokas, nes tik pries 2 men nepilnai isidejau Mirena. Nestumas buvo nepilnai 4 savaiteliu. Bet iskart vadinasi po ovuliacijos man prasidejo linksmoji dalis del stuburo traumos. Ir ka, spirale iseme, leliukas buvo stiprus ir laikesi, nors nebuvo planuotas.Aisku, dariausi Prisca, atlikau vaisiaus vandenu tyrima, patvirtino, kad sveikas berniukas. Dziaugiuosi 3 metu vaikuciu.
Todel nosiuka aukstyn, reikia tiket stipriu mazyliu, nes buna dideliu stebuklu 4u.gif

Mes dabar planuojam jau 1,5 metu, turejau tada nesivystanti, ir tiek laiko daugiau nebespatoju. Jolsanoje lankausi nuo pernai rugpjucio men, turejau jau 5 nesekmingas stimuliacijas, geguze startuojam su IUI.


Atsiprasau,kad ilysiu ne vietoj, bet sita temuke skaitineju jau 4 menesiai, o geguzes pradzioj pradesim stimuliacija del IUI, beje, buvau cia rasius jau kovo men, kai planavom IUI, bet pirma ryzausi laparoskopijai ir histeroskopijai.
Atsakyti
Solopgang - jeeeeeeee thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif Viskas bus tik gerai!
Jautruole - šis ciklas bus sėkmingas 4u.gif . Gera nuotaika labai svarbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 24, 15:48)
Solopgang - jeeeeeeee  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif Viskas bus tik gerai!
Jautruole - šis ciklas bus sėkmingas  4u.gif . Gera nuotaika labai svarbu  mirksiukas.gif

Ačiukas mirksiukas.gif
O kokios naujienos tavo fronte? Ką planuojat toliau - poilsis ar IVF?
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 24, 17:51)
Ačiukas mirksiukas.gif
O kokios naujienos tavo fronte? Ką planuojat toliau - poilsis ar IVF?

Šis ciklas polisinis. Tik eisim tyrimus prieš IVF pasudaryt ir pasikonsultuot , o nuo kito ciko tikriausiai IVF.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 24, 16:23)
Nu kiek zinau siais laikais issaugo kita leliuka, net ir jei narkoze duodama, manau nepakenks. Dezuteje yra 15 vnt. 4u.gif


na reikai tiketis neprireiks, gal tie like foliai bus tiesiog siaip neapsivaisine g.gif bet cistos kiausidese susidarusios tai trys, as ci asuprantu geltonkucio cistos, o gal ju tiek ir susidaro keik apsivaisina? unsure.gif
o vaistukai tad apigiau gerokai iseina, jei teks ilgai vartoti - reiks ir man paieskot kas galetu parupinti is LV blush2.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 24, 16:40)
Solopgang> Ačiū D, kad viskas judviems gerai thumbup.gif Taip ir turėjo būti!!!!
Aš irgi jau po apžiūros- kažkas atsisakė ir staigiai priėmė mane, nereikėjo laukti iki 20val doh.gif Stimuliuojam vėl ir žiūrėsim kas užaugs, tada spręsim ką toliau darom. Bet šiai minutei esu pačios geriausios nuotaikos- folius jau dabar matė 5, nors dar mažiukai, aišku, bet svarbiausia, kad jie natūraliai auga pas mane, todėl ginė nebeskyrė leidžiamų vaistukų, užteks Femaros.
Sėkmės visoms 4u.gif


na tai ir pas Tave geros naujienos 4u.gif o svarbiausia nuotaika gera ir pozityvus nusiteikimas 4u.gif
bet daug tu zmoniu tenai jolsanoj, as atejau mergaite kazkokai buvo uzejus, isejau , jau kita sedejo, irgi konvejeris biggrin.gif

QUOTE(<Orchiduke> @ 2012 04 24, 16:48)
As pasakysiu kaip man buvo.


oho, tai tikrai stipruolis pas tave mazylis, kad tiek atlaike, reikai nezinosi kada kas gali pakenkti, o kada ir kenksmingom salygom esan - vsikas gerai 4u.gif

QUOTE(Shira @ 2012 04 24, 16:48)
Solopgang - jeeeeeeee  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  wub.gif Viskas bus tik gerai!



wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 16:15)
man tie trys like buvo mazoki, labai letai augo, o ta puse kur dideli ir grazus buvo - neiasku ar kiausintakis pratekamas buvo, gal del to  g.gif
man irgi buvo mineje kad jei perdaug priaugs, viska stabdysim, tikiuos viskas baigsis geruoju, svarbu kad jei kas yra ne vietoj pamatytu anksciau nei plys  unsure.gif
Papildyta:
gyd minejo kad taip daznai pasitaiko kad ir gimdom ir kiausintaky, jai paciai sake nesenai du atvejai tokie buvo  unsure.gif
bet pagalvojus operacijso metu narkozes poveikis vaisiui koks  unsure.gif

del vaistuku, o kiek ju yra dezuteje? as kolkas tik savaitei gavau, ir tai klienikai skoloj likau, nesitiekejau kad tiek reikes  doh.gif  blush2.gif

Solopgang aš tikėjau kad bus ok wub.gif sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 15:55)
wub.gif pamate, as tikrai  nestuke.gif  negaliu patiket
tik nenudziugino tuo, kad vistik kiausintaky dar gali buti nestumas, eisu po savaites, labai cistos dideles pas mane, viska uzstoja ir nesimatys niekaip  doh.gif  taip nesinoretu operacijos, bet vis tik buvo sesi folikulai (po tris abiejuose pusese, tai kad kazkur uzstrige, kaip supratau gana didele tikimybe)  unsure.gif
na belieka laukti ir tiketis, kad neplys jei ir yra


Kaip dziaugiuosi kad pagaliau pamatei savo zirniuka!! net ramiau pasidare biggrin.gif
Atsakyti
labas vakaras smile.gif
vis paskaitau paskaitau tema, bet kaip ner ka parasyt, taip ner biggrin.gif
bet va siandien buvom Kaune pas gydytoja, israse vaistuku ir liepe nusipirkt ovitrelle ir geguzes 1d.vel apsilankyt pas gyd., sake atsivest ta ovitrelle, parodys kaip elgtis, tai kaip suprantu reiks paciai leistis blink.gif ojej, adatu bijau kaip velnio doh.gif
Atsakyti
as ir bijojau, bet tikrai -bakst ir viskas wink.gif tos adateles trumpos, plonos, net pajust sunku smile.gif i riebaliuka juk durti reikia. Aisku, nemalonu save badyti, bet tikrai nera taip baisu kaip atrodo 4u.gif
Atsakyti