Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

sveikos. buvau vakar vk.. rytoj einu vel..ziuresim kaip kas auga..tikiuosi iui bus koki sestadieni, nes ir mb ir gyd. komandiruote ketv, penkt doh.gif si karta dar darom natur. cikle, o kita karta jau manu reikia pradet su vaistais..
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 04 24, 00:13)
Ar teisingai supratau, ar man vaidenasi? Jei taip, tai primink, berods IUI dareisi?

Aš tai šį ciklą turėjau natūraliai gražų folį ir gleivinę, daktarė paskaičiavo ND tinkamiausią laiką. Tikimybė  nestuke.gif  yra. Tik va angina ir vėl kabinasi  doh.gif

Ne ne, aš vis dar be IUI ax.gif


thumbup.gif laukiam gerų naujienų mirksiukas.gif
Atsakyti
man vel teplioja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 12:45)
man vel teplioja  unsure.gif

Šakutės doh.gif Turi kažką rimtai daryti- nulėk pas S., tikrai priims tokiu atveju, juk čia viskas l.rimta gali būti.
Atsakyti
esu siandiens uzsiregistravusi, bet taip bijau rodytis, kad sedziu kaip drebules lapas visa doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 13:56)
esu siandiens uzsiregistravusi, bet taip bijau rodytis, kad sedziu kaip drebules lapas visa  doh.gif  blush2.gif

jei teplioja tai gal paskirs S crinona detis, jei viskas vietoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 12:56)
esu siandiens uzsiregistravusi, bet taip bijau rodytis, kad sedziu kaip drebules lapas visa  doh.gif  blush2.gif

Aš irgi eisiu šiandien, bet tikriausiai nesusitiksim- aš paskutinė doh.gif
Laikykis, sėkmės tau!!!! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 24 balandžio 2012 - 13:07
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 12:56)
esu siandiens uzsiregistravusi, bet taip bijau rodytis, kad sedziu kaip drebules lapas visa  doh.gif  blush2.gif

blyn as laikau kumstukus, kazkaip sujaudinai mane, duok D, kad viskas butu gerai, o skauda kur nors, rudai teplioja nuo kada? g.gif
Atsakyti
Solopgang, laikykis wub.gif Tikiu, kad pamatys tavo žirnį vietoje.
Sėkmės visoms, kam joms reikia wub.gif
Atsakyti
wub.gif pamate, as tikrai nestuke.gif negaliu patiket
tik nenudziugino tuo, kad vistik kiausintaky dar gali buti nestumas, eisu po savaites, labai cistos dideles pas mane, viska uzstoja ir nesimatys niekaip doh.gif taip nesinoretu operacijos, bet vis tik buvo sesi folikulai (po tris abiejuose pusese, tai kad kazkur uzstrige, kaip supratau gana didele tikimybe) unsure.gif
na belieka laukti ir tiketis, kad neplys jei ir yra

tiek metu laukta ir kai taip bac ir yra, nu netikiu nors ir maciau per ekrana doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 24, 14:01)
jei teplioja tai gal paskirs S crinona detis, jei viskas vietoje 4u.gif


taip, pakeite, vienas kapsuliukas 19 lt blink.gif doh.gif
o kuo jis skiriasi nuo duph?
Papildyta:
QUOTE(musyte @ 2012 04 24, 14:31)
blyn as laikau kumstukus, kazkaip sujaudinai mane, duok D, kad viskas butu gerai, o skauda  kur nors, rudai teplioja nuo kada? g.gif


skauda sonus, o tepa nuo sestadienio, nelabai grazi gelivien siaip ekrane matosi minejo, as is to streso nieko nebepasiklausinejau del ko ji negrazi cia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 24, 15:55)

taip, pakeite, vienas kapsuliukas 19 lt  blink.gif  doh.gif
o kuo jis skiriasi nuo duph?


Sveikinuuuu valioooo thumbup.gif , sakiau, kad viskas bus gerai, zinau mergaite is nestukiu skyrelio nebepamenu kas tiksliai jai irgi taip nutiko vienas nestumas buvo gimdoje, o kitas kiausintakyje, tai padare operacija pasalino kiausintakyje ir ji sekmingai isnesiojo savo leliuka, berods jau ir pagimde.
Matai crinonas yra stipresnis tuo labiau, jei tau teplioja jis tinka geriau nei duphastonas. Saip tikrai nera pigus, as prasiau mergaiciu, kad parveztu is LV, nes ten pigiau dezute apie 200lt iseina.
Atsakyti
laikykis, sakiau, kad gerai viskas smile.gif
tik nesuprantu kodel man kai buvo 6 foliai nebeleido IUI daryt, sake tikimybe daugiavaisio nestumo, tai teko nutraukt viska unsure.gif
Atsakyti