Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Solopgang @ 2012 04 23, 15:35)
Sveikos , mano HCG 5983, tik nezinau kiek gerai tai reisksia, ar kiek negerai  g.gif  as maniau kad apie 10 t. turetu but po savaites nuo 335, jei kas antra diena dvigubeja  unsure.gif
vis dar bijau negimdinio ir nesivystancio  doh.gif
kazkokia nervu kamuoliukas esu palikus, nebesusitvarkau su stresu doh.gif

Su tokiais skauciukais jau gydytoja per ehoskopa turi matyt ar nestumas vietoje. Man buvo skaiciukai 3620 ir nuejus pas S ji jau mate nestuma gimdoje ir trinio maiseli su triniu biggrin.gif buvo tarp 5ir6 savaiciu, o po dveju savaiciu atejus jau matesi sirdies plakimas mirksiukas.gif Tik tu nesijaudink viskas bus gerai. Mano skaiciukai 13 dpi buvo tik 8, po dveju 32, o dar po dveju 109 ir tik po to pradejo sparciai augti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 23 balandžio 2012 - 14:58
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 23, 15:35)
Sveikos , mano HCG 5983

Labai geri tie skaičiukai pagal mane 4u.gif Pabandžiau paskaičiuoti, tai panašiai ir man gaunasi blush2.gif
Atsakyti
Ech merginos siektiek nurimau, jei jau turi matytis, teks eit pasirodyt ryt ir zinosiu kur isitaise, labai tikiuosi kad vietoje, nes tie maudimai ir skausmai pilve kazkaip nedziugina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 23, 17:00)
Ech merginos siektiek nurimau, jei jau turi matytis, teks eit pasirodyt ryt ir zinosiu kur isitaise, labai tikiuosi kad vietoje, nes tie maudimai ir skausmai pilve kazkaip nedziugina  g.gif

jetau, dziaukis tiktai greitai, o ne nerimauk smile.gif kad man tokios bedos..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 23, 16:00)
Ech merginos siektiek nurimau, jei jau turi matytis, teks eit pasirodyt ryt ir zinosiu kur isitaise, labai tikiuosi kad vietoje, nes tie maudimai ir skausmai pilve kazkaip nedziugina  g.gif

Kiek sake man nuo 1000-1500 jau turi matytis, o tie pamaudimai normalu, juk pleciasi dabar gimda, nesijaudink pamatysi viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 23, 16:04)
Kiek sake man nuo 1000-1500 jau turi matytis, o tie pamaudimai normalu, juk pleciasi dabar gimda, nesijaudink pamatysi viskas bus gerai.


tai man jau pilnai turejo matyti sestadieni tuomet, nes je siandien beveik 6000, tai pries pora dienu jau tikrai buvo tas 1000 ar 1500 unsure.gif o nemate nieko, net isvesejusios gleivines, sako tokia mazoka g.gif
o labaiu sonai skauda, viena sypac pries pora dienu paumejo, tai tikra baimes pilnos kelnes, jei ryt nematys, reiksi atikrai bus ne vietoje su tokais skaiciais doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 23, 17:35)
tai man jau pilnai turejo matyti sestadieni tuomet, nes je siandien  beveik 6000, tai pries pora dienu jau tikrai buvo tas 1000 ar 1500  unsure.gif  o nemate nieko, net isvesejusios gleivines, sako tokia mazoka  g.gif
o labaiu sonai skauda, viena sypac pries pora dienu paumejo, tai tikra baimes pilnos kelnes, jei ryt nematys, reiksi atikrai bus ne vietoje su tokais skaiciais  doh.gif  unsure.gif

suprantu, kad neramu, bet pasistenk nusiraminti, rytoj jau gydytoja viska tures tau paaiskinti kaip ir kas. Linkiu, kad pamatytiu puslyte vietoje su graziu triniu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,sian grižau iš gines ir foliukai jau užzaugo iki 14,5mm,o gleivine apie 7mm,bet dar suleido vaistuku(hormonu) doze,nes ketvirtadieni Didžioji diena,startuosim su 1-uoju IUI thumbup.gif
Norėjau pasiklausti del ovitrelio susileidimo,ar pačios leidotes,nes man reikia 2val.nakties susileisti i pilva,sone,bet as kazkaip prisibijau,nors pati visiems badau šikniukus lotuliukas.gif ar nereiktu man bijoti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 23, 17:35)
tai man jau pilnai turejo matyti sestadieni tuomet, nes je siandien  beveik 6000, tai pries pora dienu jau tikrai buvo tas 1000 ar 1500  unsure.gif  o nemate nieko, net isvesejusios gleivines, sako tokia mazoka  g.gif
o labaiu sonai skauda, viena sypac pries pora dienu paumejo, tai tikra baimes pilnos kelnes, jei ryt nematys, reiksi atikrai bus ne vietoje su tokais skaiciais  doh.gif  unsure.gif



man 24DPI buvo apie 3500 ir pamate maza taskiuka...tai galejo tau kai 1500 dar buti laaaaaaaaabai mazai... butinai nueik pas daktara
Atsakyti
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 23, 19:24)
ar nereiktu man bijoti?  verysad.gif

Ne ne ne schmoll.gif Bijoti nereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 04 23, 15:57)
Labai geri tie skaičiukai pagal mane  4u.gif Pabandžiau paskaičiuoti, tai panašiai ir man gaunasi  blush2.gif

Ar teisingai supratau, ar man vaidenasi? Jei taip, tai primink, berods IUI dareisi?
Papildyta:
QUOTE(Erikulis @ 2012 04 23, 19:24)
(...)Norėjau pasiklausti del ovitrelio susileidimo,ar pačios leidotes,nes man reikia 2val.nakties susileisti i pilva,sone,bet as kazkaip prisibijau,nors pati visiems badau šikniukus  lotuliukas.gif ar nereiktu man bijoti?  verysad.gif


Na jau jei su švirkštu elgtis moki, tai nebijok. Net per miegus susileisi. Bakst ir viskas. Na, žinoma, gali padėti ir MB. Man anksčiau MB leisdavo, paskutinį kartą pati susileidau.
Papildyta:
Aš tai šį ciklą turėjau natūraliai gražų folį ir gleivinę, daktarė paskaičiavo ND tinkamiausią laiką. Tikimybė nestuke.gif yra. Tik va angina ir vėl kabinasi doh.gif
Atsakyti
Sveikutes mergytes, vis seku jus, juk ir as cia sedejau, jau rasiau, kad man buvo negimdynis pries menesi isoperavo, kai gydytoja nepamate gimdoj iskarto liepe pasidaryti HCG, mano skaiciukai buvo 2000, tai iskarto dave siuntima i ligonine, atsargiai su negimdyniais, kazkaip nreimauju as del Solopgang, kad tik butu viskas gerai, nors gydytoja turetu iskarto kazka spresti tokioj situacijoj g.gif o ne islesit namo laukt schmoll.gif Zirniuka turetu gimdoj matyti, kai hcg 1000-1500, nenrosiu gasdint, bet kuo greiciau viska suzinai, tuo geriau 4u.gif kai man dare operacija visai nieko neskaudejo, jauciausi nescia, buvo labai sunku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo musyte: 24 balandžio 2012 - 08:03