Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Solopgang @ 2012 04 22, 16:08)
nu tai kiek brangiau jei 40, jurininkuose 30 lt, bet trnkis dabar i kita miesto gala  doh.gif
nors ju tinklapy raso kad kraugo tyrimas 25, bet gal koki 15 uz paemima ima dar  doh.gif
kazin kiek turetu buti paauges lygiai per savaite HCG jei vaisius vistosi vis dar  g.gif  is 335?


visda ligoninej pigiau mirksiukas.gif pvz siauliuose 28lt ligoninej, o sorpe iseina apie 55lt , rezus apie 46lt ...

laukiu rytoj tavo skaiciuku wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sakes kaip liudna skaityti, kad vien liudnos zinios pas jus.. Juk tokie buvo geri skaiciukai per IUI..
Jei neklystu, vienintele viltis liko Solopgang. Linkiu, kad tai butu laikini nereiksmingi patepliojimai 4u.gif
Snekejot apie vaistu pavojinguma, tai tik speliones ar tikrai ju sudetis yra ziauri??
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 22, 13:35)
as vakar irgi paskaiciua iternete anotacija ieskodama info apie ji  doh.gif  tai pagalvojau, kazin kokia tikimybe pasistimuliavus keliata metu, nebuti dar po zeme po kokiu 10 metu  doh.gif  kai toki bruda geriam  blink.gif
nezinau, as kazkaip labai abejoju ar gydytojai ivertina nauda ir rizika atitinkamami ir kritiskai  g.gif  ar jie tik bet kokia kaina siekia mums  nestuke.gif  nemastydami kad po keliu metu mus kokie veziai uzpls ar dar kas baisesnio  unsure.gif  nebenoriu as jokiu stimuliaciju  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
o savijauta mano, kaip isprastas PMS, rudos isskyros, degina, skauda, matyt nepramusa, kad duph vartoju  g.gif  esu beveik garantuota kad ryt hcg bus krites  verysad.gif


Paskaičiau forume ir išsigandau. iš karto susiradau anotaciją. Nežinau, nemanau, kad reikia taip gasdintis.. neparašyta kažkas super blogo, daugiausiai laikini sutrikimai, bet ne didesnė vėžio tikimybė ar pan. Ir tie laikini sutrikimai turbūt pasireiškia ne 5 tabletes per mėn pavartojus. manau daugiau pozityvių minčių mums reiktų, o gasdintis ir pergyventi - mums to dabar tikrai nereikia...
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 22, 12:35)
as vakar irgi paskaiciua iternete anotacija ieskodama info apie ji  doh.gif  tai pagalvojau, kazin kokia tikimybe pasistimuliavus keliata metu, nebuti dar po zeme po kokiu 10 metu  doh.gif  kai toki bruda geriam  blink.gif
nezinau, as kazkaip labai abejoju ar gydytojai ivertina nauda ir rizika atitinkamami ir kritiskai  g.gif  ar jie tik bet kokia kaina siekia mums  nestuke.gif  nemastydami kad po keliu metu mus kokie veziai uzpls ar dar kas baisesnio  unsure.gif  nebenoriu as jokiu stimuliaciju  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
o savijauta mano, kaip isprastas PMS, rudos isskyros, degina, skauda, matyt nepramusa, kad duph vartoju  g.gif  esu beveik garantuota kad ryt hcg bus krites  verysad.gif

Solopgang - mastyk pozytyviau viskas bus ok.... 4u.gif Labai už tave sergu 4u.gif
Meskute kaip tu laikaisi jau po IUI, ot saunuole nieko nelaukusi vel dareisi IUI, ( laikau kumštukus už tave wub.gif )o aš nebedrysau , dar keleta tyrimeliu darysius 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 22, 19:16)
Solopgang -  mastyk pozytyviau viskas bus ok.... 4u.gif Labai už tave sergu  4u.gif
Meskute kaip  tu laikaisi jau po IUI, ot saunuole nieko nelaukusi vel dareisi IUI, ( laikau kumštukus už tave wub.gif )o aš nebedrysau , dar keleta tyrimeliu darysius 4u.gif



zinoma biski pailek pasidaryk tyrimus ir tada visu pajegumu i prieki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 22, 15:30)
Sveikos 4u.gif
Sakes kaip liudna skaityti, kad vien liudnos zinios pas jus.. Juk tokie buvo geri skaiciukai per IUI..
Jei neklystu, vienintele viltis liko Solopgang. Linkiu, kad tai butu laikini nereiksmingi patepliojimai 4u.gif
Snekejot apie vaistu pavojinguma, tai tik speliones ar tikrai ju sudetis yra ziauri??

Labutis,
taip, geri skaičiukai dar nieko nereiškia, bent jau man schmoll.gif Buvo keturi gražūs folikulai užaugę, spermiukai idealūs, ciklo diena pataikyta, o rezultato nulis...Neįsivaizduoju nuo ko viskas priklauso g.gif Aš galvoju, gal gleivinė pakišo koją- pas mane ji visad plona, gal likęs silpnas makšties uždegimas, o gal dar šimtas priežasčių unsure.gif .Geriau nebegalvoti kas ir kaip buvo, o pozityviai žiūrėti į priekį mirksiukas.gif
Atsakyti
Juk net ir kai viskas ok IUI pastojimo tikimybe islieka iki 20 proc., tai nera ko labai daug deti vilciu i pirmaji karta. Vistik didzioji tikimybes pastoti dalis - stebuklo rankose, visos jo ir tikimes smile.gif
Solopgang, kaip tu?
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 23, 11:59)
Juk net ir kai viskas ok IUI pastojimo tikimybe islieka iki 20 proc., tai nera ko labai daug deti vilciu i pirmaji karta.  Vistik didzioji tikimybes pastoti dalis - stebuklo rankose,  visos jo ir tikimes smile.gif
Solopgang, kaip tu?

Taip, kadangi puikiai žinau tikimybę procentaliai, viltis dėsiu į sekantį ciklą blush2.gif
Aha, kažin kaip Solopgang reikalai?
Atsakyti
Na va aš jau ir po gydytojo... Nieko jis ten šiandien nepamatė.. sako dra anksti, tai liepė sugrįžti penktadienį. Tai tikiuosi , kad tada jis folikula pamatys.. Šiaip ne mano daktaras, o kazkoks kitas buvo, tai labai jau grubiai viska ten darė.. Na žiūrėsim. Bet keik duag moterų kai pagalvoji su tomis problemomis. Aš atejau 7 ryto ir išėjau tik 9,30.. O tik kraujas ir echo..
Na tikiuosi, kad penktaidenį gydytojas pamatys ką rteikia ir paskirs IUI laiką rolleyes.gif
Bet baiminuosi, kad nepražiopotų jis man ovuliacijos... blush2.gif verysad.gif

Solopgang Tikiuosi, ka dtavo rezultatai geri bus.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aksioma: 23 balandžio 2012 - 13:34
Sveikutės smile.gif

Parduodu Gonal likučius. Pieštukas buvo 450 vnt., suleista tik viena 150 vnt dozė, todėl 300 vnt dar tikrai yra likę. Taip pat pridėčiau likusias Clostilbegyt 5 tabletes. Siunčiu į visus miestus. Jei sudomins, rašykit į až 4u.gif
Atsakyti
Sveikos , mano HCG 5983, tik nezinau kiek gerai tai reisksia, ar kiek negerai g.gif as maniau kad apie 10 t. turetu but po savaites nuo 335, jei kas antra diena dvigubeja unsure.gif
vis dar bijau negimdinio ir nesivystancio doh.gif
kazkokia nervu kamuoliukas esu palikus, nebesusitvarkau su stresu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 23, 14:35)
Sveikos , mano HCG 5983, tik nezinau kiek gerai tai reisksia, ar kiek negerai  g.gif  as maniau kad apie 10 t. turetu but po savaites nuo 335, jei kas antra diena dvigubeja  unsure.gif
vis dar bijau negimdinio ir nesivystancio  doh.gif
kazkokia nervu kamuoliukas esu palikus, nebesusitvarkau su stresu doh.gif

Kiek aš suprantu, vaisius auga, nes auga skaičiukai, vadinasi, viskas bus gerai mirksiukas.gif Tik reikia nerviukus raminti, mažiau stresuoti ir galvoti POZITYVIAI smile.gif Laikykis, mes su tavim!!! 4u.gif
Atsakyti