Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

verysad.gif o man syryt gausiai ir rudai tepa
matyt nelemta vistik cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 21, 08:17)
verysad.gif o man syryt gausiai ir rudai tepa
matyt nelemta vistik  cool.gif


mergyt rudai tai ne raudonai gal cia ta cista? tik nesijaudink ir psasistenk daug guleti, turbut dufas israsytas ? tik nesijaudink ir stenkis negalvot apie blogiausia, o gal yra galimybe nulekt pas gine?
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 21, 08:33)
mergyt rudai tai ne raudonai gal cia ta cista? tik nesijaudink ir psasistenk daug guleti, turbut dufas israsytas ? tik nesijaudink ir stenkis negalvot apie blogiausia, o gal yra galimybe nulekt pas gine?


pasirodziau, bet nenurimau ne kiek, nieko nemato gimdoje ir gleivine mazoka kokia turetu buti esant nestuke.gif vos 7 mm g.gif
pirmadieni kartoju HCG, bet greiciaus kad sulauksiu mmm jau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 21, 11:01)
pasirodziau, bet nenurimau ne kiek, nieko nemato gimdoje ir gleivine mazoka kokia turetu buti esant  nestuke.gif  vos 7 mm  g.gif
pirmadieni kartoju HCG, bet greiciaus kad sulauksiu mmm jau  verysad.gif

Bet dufa geri?
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 21, 11:39)
Bet dufa geri?


taip, bet jau tikrai nieko nebesitikiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 19, 12:13)
smile.gif niekis, svarbu - turiu planų  ax.gif Vat po nesėkmingo IVF tai jau žliumbčiau  blink.gif



as irgi kazkaip panasiai nusiteikus ..

Daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif visom, kas si men nesulauke savo stebuklelio. Nenusleiskim ranku ir ateis svente i musu kiema, tikrai ateis !!!

As pirmadieni einu jau pas gine, galvosim apie 2 iui .. tik labai bijau, kad neispultu butent ant tu dvieju dienu kai mb bus komandiruoteje doh.gif Kadangi bandom dar si karta naturaliam cikle, tai nuostoliai ne tokie dideli bus, jei nepadarytume iui.. bet jau 3 iui, jei jo prireiks, sakysiu, kad stimuliuotu, uzteks naturaliai zaist.. kartais isvis atrodo kam leist tuos pinigelius ant kokiu 6 iui, gal geriau paprasyt iskart ivf doh.gif nes metai eina, diagnozes negereja..
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 21, 11:46)
taip, bet jau tikrai nieko nebesitikiu  unsure.gif

Mazut mintys materealizuojasi tad tokias mintis vyk salin... Mano draugei ir labai tepe o jai gine net vilciu praktiskai nesuteike. Bet ji jau 8 men nescia, ji labai tikejo ir net negalvojo kad gali butu kitaip, tad tik geros mintys pilvelio glostymas gulint lovytej ir uz keliu savaiteliu dziaugsimes tavo laime kai isgirsi mazos sirdeles tuk tuk tuk....
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 21, 13:13)
Mazut mintys materealizuojasi  tad tokias mintis vyk salin... Mano draugei ir labai tepe o jai gine  net vilciu praktiskai nesuteike. Bet ji jau 8 men nescia, ji labai tikejo ir net negalvojo kad gali butu kitaip, tad tik geros mintys pilvelio glostymas gulint lovytej ir uz keliu savaiteliu dziaugsimes tavo laime kai isgirsi mazos sirdeles tuk tuk tuk....


na stebuklu buna wub.gif
bet jai gal bent matesi gimdoje kai jau kraujavo, o man keista gyd sako mazoka gleivien nestumui, kad ir kur jis butu g.gif
sako buna biocheminis nestumas, kai apvaisinimas ivyksta, o implantacija - ne, tai gal taip ir nutiko g.gif
bet kokiu atveju, pirmadieni padarius HCG bus aiskiau kazkas, teks laukt...
Atsakyti
Solopgang, viskas bus gerai, svarbu na šviežiu krauju teplioja, o rudai nieko tokio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 21, 15:01)
Solopgang, viskas bus gerai, svarbu na šviežiu krauju teplioja, o rudai nieko tokio  4u.gif


tai ryt manau sulauksiu ir sviezio, sienadien jau skausmas eina i kojas, kaip per mmm, krutine atleido, speneliu paburkimas ir patamseimas praejo, tai abejoju, kad beverta kazko tiketis..

kaip Jautruole kazin, gal nors jis nesulauks mmm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 21, 17:52)
tai ryt manau sulauksiu ir sviezio, sienadien jau skausmas eina i kojas, kaip per mmm, krutine atleido, speneliu  paburkimas ir patamseimas praejo, tai abejoju, kad beverta kazko tiketis..

kaip Jautruole kazin, gal nors jis nesulauks mmm  4u.gif

Labutis,
Solopgang>tikiu, kad viskas bus gerai ir tas rudas tepliojimas dar nereiškia blogiausia:4u: Mano draugė,panašiai kaip Olialia, prasirgo mėnesinėmis ir vis dar tepliojo jai antra savaitė, pasidarė NT ir iškart į ligoninę-ir ką jūs pasakysite, išsaugojo vaisių, greit tai mergytei 5 metukai bus mirksiukas.gif Tikėk geriausiu, nepasiduok smile.gif
O mane galit geltoninti, šiandien sulaukiau mmm. Netikėjau, kad taip stipriai jausiuos-įtikinau save, jog pastosiu, čia tik laiko klausimas ir kabinsimės toliau. Gaila buvo tik savo vyro- šįkart jis l.l. tikėjosi ir tas 5 vėlavimo dienas kaskart su toookia viltimi paklausdavo- na, kaip, dar nėra mmm? blush2.gif Ir jei jis anskčiau guosdavo mane, tai šįkart aš jį unsure.gif
Jau kuriu planą toliau- gersiu Femara, tik va nežinau, ar bandysim natūraliai, ar 2-ąjį IUI g.gif Pasiskaičiavau, kad procedūrą reikėtų atlikti per ilgąjį savaitgalį, o mes planavom važiuoti į Vilnių, tai nežinau, kaip nuspręsim.
Sėkmės, merginos, nenuleidžiam rankų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 21, 19:39)
Labutis,


Jautruole 4u.gif
zinok man irgi vyro gaila labaiu nei pacios saves.. iseinu is wc, o jis nepramuse vsiai? kaskart klausia didelem akim ziuredamas doh.gif o taip noris jam dziaugsma padovanot, ypac kai gimtadienis ant nosies jo ...

o kas olialia buvo? neskaiciau temos pries tai, reiks paieskot gal g.gif gal vilties igausiu daugiau, nes db jau kaip ir susitaikiau su nesekme, tik sunkia man siandien kazkaip verysad.gif visia nuo vaistu matyt sujautrejau doh.gif

beje, kas tas femara? kada geriamas? ka daro jisai? augina folius?
Atsakyti