Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Solopgang @ 2012 04 19, 08:46)
man tai jau nuo vakar toks jausmas kad tuoj tuoj pramus unsure.gif krutu jautrumas irgi pora dienu jau mazesnis, nei kad buvo  g.gif  o pilva maudzia taip laabai


nusipirk magnio diasporal, pagerk po porą paketėlių į dieną, jis atpalaiduojua gimdos raumenis, mažėja persileidimo tikimybė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 04 19, 09:08)
nusipirk magnio diasporal, pagerk po porą paketėlių į dieną, jis atpalaiduojua gimdos raumenis, mažėja persileidimo tikimybė 4u.gif


4u.gif bandysiu, aciu
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 04 19, 10:08)
nusipirk magnio diasporal, pagerk po porą paketėlių į dieną, jis atpalaiduojua gimdos raumenis, mažėja persileidimo tikimybė 4u.gif

Kaip tau sekasi, kaip pilvelis auga? truksta siame skyrelyje taves wink.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 19, 12:41)
Kaip tau sekasi, kaip pilvelis auga? truksta siame skyrelyje taves wink.gif


o man trūksta jūsų neštukių skyrelyje mirksiukas.gif
o pilvelis... tyčiojasi iš manęs.. neauga schmoll.gif biggrin.gif galvą, nugarą paskauda, bet šiaip viskas gerai, negaliu skųstis smile.gif
Atsakyti
Mane galit geltoninti - parėjo mmm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 19, 12:59)
Mane galit geltoninti - parėjo mmm  4u.gif


console.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 19, 14:03)

smile.gif niekis, svarbu - turiu planų ax.gif Vat po nesėkmingo IVF tai jau žliumbčiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 19, 12:13)
smile.gif niekis, svarbu - turiu planų  ax.gif Vat po nesėkmingo IVF tai jau žliumbčiau  blink.gif

Šaunuolė, stipriai laikaisi mirksiukas.gif Nors tiesą sakai- kai yra planuose IVF, gal lengviau išgyventi šią nesėkmę.
Nežinau, kaip man baigsis šis ciklas- jaučiu, greit pareis nelemtosios sad.gif
Nervai dėl vienintelio dalyko ima- šis ciklas, anot ginės, buvo idealus viskuom: foliais, vyro turtu, pataikyta ciklo diena ir vistik Š... gaunasi. Tai kur garantija,kad kitas IUI bus sėkmingas? g.gif Pradedu gailėtis savęs- kiek vaistų išgerta, susileista, galų gale kiek pinigų išleista...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 04 19, 13:45)
o man trūksta jūsų neštukių skyrelyje mirksiukas.gif
o pilvelis... tyčiojasi iš manęs.. neauga schmoll.gif  biggrin.gif galvą, nugarą paskauda, bet šiaip viskas gerai, negaliu skųstis smile.gif


tikiuosi visos greit ten susitiksim smile.gif)))) man rodos pradzioj visom sunkiai auga, paskui jau greit puciasi smile.gif svarbu gera sveikatyte. Labai uz tave dziaugiuosi, turbut pasakiskas jausmas wub.gif
QUOTE(Shira @ 2012 04 19, 14:13)
smile.gif niekis, svarbu - turiu planų  ax.gif Vat po nesėkmingo IVF tai jau žliumbčiau  blink.gif

Tai zinoma, kad IVF garantuotai pasiseks, taigi net 40 proc, i jei dar esi iki 35 m., tai itariu kokia 50 proc. tikimybe thumbup.gif o cia su IUI tai 15-20.
Solopgang, laikyk suspaudus leliuka ir uzsiimk saviitaiga -VISKAS BUS GERAI. Ilsekis, pagulinek daugiau jei iseina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 19, 13:13)
smile.gif niekis, svarbu - turiu planų  ax.gif Vat po nesėkmingo IVF tai jau žliumbčiau  blink.gif


vat ir man IVF atrodo jau labai labai didele investicija visom prasmem ir finansine ir moraline, vien del to sitai jauciu atidejineciau iki pacio paskutinio momento ir vis bandyciau kitais budais, nes o jei nepasiseka, nezinau ar istverciau... o beto juk gyvent irgi reikai, negalima visko vien tam tisklui isleisti, as vien per paprastas stimuliacijas jau nebesugebu ne nauju marskineliu darbui nusipirkt, o ka jau bekalbet apie ka kita doh.gif blush2.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 19, 13:26)
Šaunuolė, stipriai laikaisi mirksiukas.gif Nors tiesą sakai- kai yra planuose IVF, gal lengviau išgyventi šią nesėkmę.
Nežinau, kaip man baigsis šis ciklas- jaučiu, greit pareis nelemtosios sad.gif
Nervai dėl vienintelio dalyko ima- šis ciklas, anot ginės, buvo idealus viskuom: foliais, vyro turtu, pataikyta ciklo diena ir vistik Š... gaunasi. Tai kur garantija,kad kitas IUI bus sėkmingas? g.gif Pradedu gailėtis savęs- kiek vaistų išgerta, susileista, galų gale kiek pinigų išleista...


o kokia pas jus problema? viena vaikiuka turit, tai gal tiesiog ne laikas dar antram g.gif kad neateina, jei viskas idealu g.gif
pas mane kai vien problemos, tai nesistebiu, kad nepavykdavo, matysim kuo sis kartas baigsis g.gif

QUOTE(makita @ 2012 04 19, 13:48)

Solopgang, laikyk suspaudus leliuka ir uzsiimk saviitaiga -VISKAS BUS GERAI. Ilsekis, pagulinek daugiau jei iseina  4u.gif


laikausi, tikiu, bet pirmadieni kai suzinojau, daug labiau tikejau nestuke.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 19, 14:26)
Šaunuolė, stipriai laikaisi mirksiukas.gif Nors tiesą sakai- kai yra planuose IVF, gal lengviau išgyventi šią nesėkmę.
Nežinau, kaip man baigsis šis ciklas- jaučiu, greit pareis nelemtosios sad.gif
Nervai dėl vienintelio dalyko ima- šis ciklas, anot ginės, buvo idealus viskuom: foliais, vyro turtu, pataikyta ciklo diena ir vistik Š... gaunasi. Tai kur garantija,kad kitas IUI bus sėkmingas? g.gif Pradedu gailėtis savęs- kiek vaistų išgerta, susileista, galų gale kiek pinigų išleista...

Jautruole - kitas ciklas bus sėkmnigas, pamatysi wub.gif

QUOTE(makita @ 2012 04 19, 14:48)
Tai zinoma, kad IVF garantuotai pasiseks, taigi net 40 proc, i jei dar esi iki 35 m., tai itariu kokia 50 proc. tikimybe  thumbup.gif o cia su IUI tai 15-20.

Tik tas ir guodžia, kad tikimybė didesnė ir mūsų problema mažai spermiukų. Gal pavyks. Man 35 blush2.gif

QUOTE(Solopgang @ 2012 04 19, 15:17)
vat ir man IVF atrodo jau labai labai didele investicija visom prasmem ir finansine ir moraline, vien del to sitai jauciu atidejineciau iki pacio paskutinio momento ir vis bandyciau kitais budais, nes o jei nepasiseka, nezinau ar istverciau... o beto juk gyvent irgi reikai, negalima visko vien tam tisklui isleisti, as vien per paprastas stimuliacijas jau nebesugebu ne nauju marskineliu darbui nusipirkt, o ka jau bekalbet apie ka kita  doh.gif  blush2.gif

Aš irgi daug galvojau apie pinigėlius. Tiesą sakant, turiu rinktis tarp niekaip nebaigiamo remonto, esamo savo vaiko ( tuos pinigėlius juk jau galėčiau jo ateičiai taupyti ) ir labai laukiamo vaikelio. Todėl bandymas turbūt bus tik vienas. Nebent dar bus ką užšaldyti. Bent jau dabar taip atrodo..
Solopgang, laukau kumščius už tave kasdien wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 19, 14:52)
Jautruole - kitas ciklas bus sėkmnigas, pamatysi  wub.gif
Tik tas ir guodžia, kad tikimybė didesnė ir mūsų problema mažai spermiukų. Gal pavyks. Man 35  blush2.gif
Aš irgi daug galvojau apie pinigėlius. Tiesą sakant, turiu rinktis tarp niekaip nebaigiamo remonto, esamo savo vaiko ( tuos pinigėlius juk jau galėčiau jo ateičiai taupyti ) ir labai laukiamo vaikelio. Todėl bandymas turbūt bus tik vienas. Nebent dar bus ką užšaldyti. Bent jau dabar taip atrodo..
Solopgang, laukau kumščius už tave kasdien  wub.gif


wub.gif

as manau jums IVF pavyks, ypac kai problema aiski spermiukuose, o su tavim viskas gerai 4u.gif
visvien veina diena visos busim laimingos 4u.gif
Atsakyti