Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Solopgang @ 2012 04 18, 10:56)
Sveikos,
na pojuciai niekuo labai nepasikeite, jauciu sona, gal keik maziau, nors abejoju ar ji galejo per diena pamazeti  g.gif  pilva maudiza ir toliau kaip pries mmm,  galva poro kartu apsisikus buvo, toks nemalonus jausmas  cool.gif  tikiuosi kad viskas bus gerai ir kita sav pamatys vietoje taskiuka, o jei ne - tai jua zilt pradesiu  biggrin.gif  stresine as tokia labai..  blush2.gif

kazin kaip Jautruole, Shira  4u.gif

man nuojauta kužda, kad viskas bus gerai su tavo taškiuku wub.gif
Aš laukiu mmm, šiandien ryt turiu sulaukti.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 18, 09:59)
man nuojauta kužda, kad viskas bus gerai su tavo taškiuku  wub.gif
Aš laukiu mmm, šiandien ryt turiu sulaukti.


4u.gif
aisku geriau ir tu nesulauktum mmm, bet man irgi atrodo tuoj tuoj pramus g.gif ai negalvosiu nieko, kaip bus taip - visvien viskas uz mus suplanuota ir numatyta jau senai manau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 17, 16:21)
o kodel vis kartojasi negimdiniai  g.gif  unsure.gif
ir kaip nustate, kad ne vietoje? pamate, ar tiesiog gimdoj nemate? ir is to sprendzia. tam paciam kaiusintaky stringa? as labai bijau tu negimdiniu  doh.gif

kai pagalvosi, kol nepastoti kiek strso, o kai pastoji kiti stresai, negimdinio pavojus, poto ar gerai viskas vystosi, tyrimai visokie  doh.gif  tai ir ner ramybes visus metus  biggrin.gif
Papildyta:
4u.gif  as visad linkus blogybiu prisigalvot doh.gif man visad blogi dalykai kazkodel realisni atrodo nei geri  blush2.gif  doh.gif

si karta buvo kitam kiausintaky, tai vat du nekokie, kelias dabar tik ivf ar stebuklas 4u.gif kodel negimdyniai nieks pasakyt negali, priezasciu simtai, dariausi preis metus LP, tai sake ta puse pratekama, o kodel uzstrigo nezinau, bet nepasiduodu ir zinau, kad Dievulis padovanos mums ta laime wub.gif Suzinojau, kad negimdynis, nes nepamate gimdoj, o skaiciukai hcg dideli buvo, paskui ligoninej pamate, kad uzstriges kiausintaky 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(diana_j @ 2012 04 17, 19:44)
sveikute, as tave labai gera pamenu, ir tau stiprybes, tieg daug praejau ir vis laikasi, saunuole, nenuleis ranku eik toliau, stiprybes tau mazut  wub.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu saulyte, ir as tave pamen, vis ateinu cia pasiziuret ar tu dar ne nestuke.gif sergu uz tave labai patyliukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 18, 10:56)
Sveikos, na pojuciai niekuo labai nepasikeite, jauciu sona, gal keik maziau, nors abejoju ar ji galejo per diena pamazeti g.gif pilva maudiza ir toliau kaip pries mmm, galva poro kartu apsisikus buvo, toks nemalonus jausmas cool.gif tikiuosi kad viskas bus gerai ir kita sav pamatys vietoje taskiuka, o jei ne - tai jua zilt pradesiu biggrin.gif stresine as tokia labai.. blush2.gif

vargsiukas, nu bet del svento reikalo juk pasiaukot galima truputi smile.gif o paskui dar prisides galvos skausmai, silpnumas, pykinimas.... taip, kad ruoskis smile.gif kazin kaip Jautruole, Shira 4u.gif
QUOTE(Shira @ 2012 04 18, 10:59)
man nuojauta kužda, kad viskas bus gerai su tavo taškiuku wub.gif Aš laukiu mmm, šiandien ryt turiu sulaukti.
O mes nelaukiam tavo mm visiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 18, 11:53)
Jautruole, Shira 4u.gif  O mes nelaukiam tavo mm visiskai smile.gif

biggrin.gif tegu jos kada nors neateina lotuliukas.gif
Atsakyti
SVeikos,


Solopgang.. laikay už tave kumščius ir tikiuosi, ka dviskas gerai bus thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Jautruole Shira.... Tikiuosi dar sulauksim geru žinių blink.gif
Man šian mm atėjo, tai ruošiuosi aš IUI. Tikiuosi , kad su MB "draugeliais" bus viskas gerai ir gydytojas galės atlikti IUI. Jau lapukus pildau ir nervinuosi... blink.gif net iš tų nervų mm dienos nebesuskaičiavau. Taigi kita savaite pas daktarą kažkada ir tada jau dėl IUi sakys kada ateit. bigsmile.gif Tikiuosi viskas bus gerai.
Čia Belgijoje nestimuliuoja ciklų. Sakė gydytojas, kad nieko nestimuliuoja kuo galima naturaliau turi viskas būti... Tai tikiuosi , kad ten viskas gerai ir , kad mum pasiseks. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aksioma @ 2012 04 18, 15:14)
SVeikos, Solopgang.. laikay už tave kumščius ir tikiuosi, ka dviskas gerai bus thumbup.gif 4u.gif 4u.gif Jautruole Shira.... Tikiuosi dar sulauksim geru žinių blink.gif Man šian mm atėjo, tai ruošiuosi aš IUI. Tikiuosi , kad su MB "draugeliais" bus viskas gerai ir gydytojas galės atlikti IUI. Jau lapukus pildau ir nervinuosi... blink.gif net iš tų nervų mm dienos nebesuskaičiavau. Taigi kita savaite pas daktarą kažkada ir tada jau dėl IUi sakys kada ateit. bigsmile.gif Tikiuosi viskas bus gerai. Čia Belgijoje nestimuliuoja ciklų. Sakė gydytojas, kad nieko nestimuliuoja kuo galima naturaliau turi viskas būti... Tai tikiuosi , kad ten viskas gerai ir , kad mum pasiseks. blush2.gif blush2.gif
ir tau sekmes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 18, 08:56)
Sveikos,
na pojuciai niekuo labai nepasikeite, jauciu sona, gal keik maziau, nors abejoju ar ji galejo per diena pamazeti  g.gif  pilva maudiza ir toliau kaip pries mmm,  galva poro kartu apsisikus buvo, toks nemalonus jausmas  cool.gif  tikiuosi kad viskas bus gerai ir kita sav pamatys vietoje taskiuka, o jei ne - tai jua zilt pradesiu  biggrin.gif  stresine as tokia labai..  blush2.gif

kazin kaip Jautruole, Shira  4u.gif

Sveikutės,
Labai tikiu, kad tau viskas bus gerai- su mūsų gine kitaip negali būti, pas ją ypatinga priežiūra thumbup.gif
O aš nuo šiandien biuletenį pasiėmiau, mažylė susirgo vėjaraupiais doh.gif Viskas būtų O.K., juk gerai, kai vaikas perserga mažesnis, ne paauglystėje, bet man kažkaip persidavė-ar tas jaudinimasis dėl dukrytės, ar bando ta liga ir mane kabinti, nesuprantu g.gif Klausiau savo mamos ar esu sirgusi, ji nepamena, kortelėje nėra įrašo, tai dabar bijau, kad pati neužsikrėsčiau unsure.gif Prieš pastodama su dukryte dariausi Sorp'e tyrimą dėl vėjaraupių, tai pamenu,turiu imunitetą, vadinasi, esu persirgusi šia liga. O pjūčiai kažkokie įdomūs, kaip peršalimas, silpnumas,nebesuprantu organizmo.
Beje, mmm dar nėra, jeigu iki 5nio nepramuš, darysiu vėl NT mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aksioma @ 2012 04 18, 13:14)
SVeikos,
  Solopgang.. laikay už tave kumščius ir tikiuosi, ka dviskas gerai bus thumbup.gif  4u.gif  4u.gif
  Jautruole Shira.... Tikiuosi dar sulauksim geru žinių blink.gif
  Man šian mm atėjo, tai ruošiuosi aš IUI. Tikiuosi , kad su MB "draugeliais" bus viskas gerai ir gydytojas galės atlikti IUI. Jau lapukus pildau ir nervinuosi... blink.gif  net iš tų nervų mm dienos nebesuskaičiavau. Taigi kita savaite pas daktarą kažkada ir tada jau dėl IUi sakys kada ateit. bigsmile.gif  Tikiuosi viskas bus gerai.
  Čia Belgijoje nestimuliuoja ciklų. Sakė gydytojas, kad nieko nestimuliuoja kuo galima naturaliau turi viskas būti... Tai tikiuosi , kad ten viskas gerai ir , kad mum pasiseks.  blush2.gif  blush2.gif

Sėkmės tau dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 18 balandžio 2012 - 13:59
Laba 4u.gif
Turiu likusį Duphaston, iš 20 tabl likę 19 (beveik pilna pakuotė, galiojimas iki 2015 m.). Galiu perleisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 18, 07:20)
Sveikinimai istojus i IUI kluba smile.gif)) o pas gydytoja jau buvai? ir jei galima - noreciau isgirsti tavo istorija iki musu skyrelio 4u.gif



Jau buvau pas gydytoja, pries ji laniausi pas kita nezinau kodel sumaniau pakeisti, gal del to, kad nelabai pasitikejau ja. Atlikti visi tyrimai, vyras irgi istirtas. Dabar "laukiu" mmm ir bandysim pirmaji karta.
Nesulaukiam vaikelio apie 3 metus, daryta gn, lp, rasta endo II, kiausintakiai pratekami, vyro drauguziai ant ribos. Ciklas mano labai keistas nuo 32 iki 44 dienu, labai sunku ovuliacija susekti ji vyksta net 26 diena doh.gif . Pavargau tiek laiko laukti, manau reikia kazka veikti smile.gif
Atsakyti
labas rytas,
jautruole o gal vistik nepasirodys tau mmm 4u.gif sveikatos tau ir dukrytei wink.gif

man tai jau nuo vakar toks jausmas kad tuoj tuoj pramus unsure.gif krutu jautrumas irgi pora dienu jau mazesnis, nei kad buvo g.gif o pilva maudzia taip laabai, tik duph isgerus siektiek nurimsta ir krutine vel sujautreja. ta cista turbut nemazeja, nes vis dar patine, kazkaip labai abejoju ar viskas cia geruoju baigsis unsure.gif
pagal DPO siandien man ir turetu buti mmm, nu matysim unsure.gif

kaip Shira laikosi?
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 18, 16:00)
Sveikutės, Labai tikiu, kad tau viskas bus gerai- su mūsų gine kitaip negali būti, pas ją ypatinga priežiūra thumbup.gif O aš nuo šiandien biuletenį pasiėmiau, mažylė susirgo vėjaraupiais doh.gif Viskas būtų O.K., juk gerai, kai vaikas perserga mažesnis, ne paauglystėje, bet man kažkaip persidavė-ar tas jaudinimasis dėl dukrytės, ar bando ta liga ir mane kabinti, nesuprantu g.gif Klausiau savo mamos ar esu sirgusi, ji nepamena, kortelėje nėra įrašo, tai dabar bijau, kad pati neužsikrėsčiau unsure.gif Prieš pastodama su dukryte dariausi Sorp'e tyrimą dėl vėjaraupių, tai pamenu,turiu imunitetą, vadinasi, esu persirgusi šia liga. O pjūčiai kažkokie įdomūs, kaip peršalimas, silpnumas,nebesuprantu organizmo. Beje, mmm dar nėra, jeigu iki 5nio nepramuš, darysiu vėl NT mirksiukas.gif Papildyta: Sėkmės tau dideliausios 4u.gif
As turiu itarima, kad sis menuo bus laaaabai derlingas smile.gif visom kazkokie itartinai keisti pozymiai biggrin.gif
QUOTE(2rasa5 @ 2012 04 18, 22:58)
Jau buvau pas gydytoja, pries ji laniausi pas kita nezinau kodel sumaniau pakeisti, gal del to, kad nelabai pasitikejau ja. Atlikti visi tyrimai, vyras irgi istirtas. Dabar "laukiu" mmm ir bandysim pirmaji karta. Nesulaukiam vaikelio apie 3 metus, daryta gn, lp, rasta endo II, kiausintakiai pratekami, vyro drauguziai ant ribos. Ciklas mano labai keistas nuo 32 iki 44 dienu, labai sunku ovuliacija susekti ji vyksta net 26 diena doh.gif . Pavargau tiek laiko laukti, manau reikia kazka veikti smile.gif
Labai teisingai nusprendei thumbup.gif Idomu, pas kokia gne lankeisi anksciau, nes as irgi Kaune lankausi, ar ne pas V is VK?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makita: 19 balandžio 2012 - 07:54