Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Grim @ 2012 04 17, 15:09)
Sveikos,

Solopgang, labai tikiuos, kad viskas bus gerai  4u.gif

Shira, Jautruole, nu bet ot  doh.gif
Noriu testo fotkės su dviem juostelėm smile.gif

Šiandien mane vėl prie miego traukia... O kai tik vakaras ateina, taip ir prasibudinu  doh.gif

Man lygiai taip pat- dieną vos išlaikau, taip prie miego traukia lotuliukas.gif O vakare atsigaunu- vakar žiūrėjau DVD "Šilkas", koks geras filmas, net apsiverkiau, rekomenduoju mirksiukas.gif
P.S.Aš mielu noru įkelčiau tokią fotkę, jei būtų ką parodyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 17 balandžio 2012 - 15:13
Sveikos mergytes, maciau raset apie negimdyni, noreciau tiesiog papasakot savo nesenai ivykusia istorija, gal kam kada pagelbes. Kai suzinojau, kad laukiuosi, mano skaiciukai buvo 170 hcg, po triju dienu 495, po savaites nuejau pas daktara, bet nieko nemate gimdoj, jauciausi gerai, tik pykino biskiuka kartais, jokiu tepliojimu, padariau ta diena vel hcg, auga graziai(2000 hcg), nusiunte i ligonine, nes su 1000-1500 turi jau matytis gimdoje, ligoninej pasake dar palaukt, po poros dienu HCG 3200 nu auga, bet deja gimdoj taip ir neatsirado, pasalino is kiausintakio, jokiu pojuciu blogu nebuvo, jauciausi labai gerai...cia buvo mano antras negimdynis....o su pirmu buvo tepliojimai, skaudejo pilva, su dideliu skausmu isveze greitoji...nepykit, kad cia pasakojo, bet gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2012 04 17, 16:35)
Sveikos mergytes, maciau raset apie negimdyni, noreciau tiesiog papasakot savo nesenai ivykusia istorija, gal kam kada pagelbes. Kai suzinojau, kad laukiuosi, mano skaiciukai buvo 170 hcg, po triju dienu 495, po savaites nuejau pas daktara, bet nieko nemate gimdoj, jauciausi gerai, tik pykino biskiuka kartais, jokiu tepliojimu, padariau ta diena vel hcg, auga graziai(2000 hcg), nusiunte i ligonine, nes su 1000-1500 turi jau matytis gimdoje, ligoninej pasake dar palaukt, po poros dienu HCG 3200 nu auga, bet deja gimdoj taip ir neatsirado, pasalino is kiausintakio, jokiu pojuciu blogu nebuvo, jauciausi labai gerai...cia buvo mano antras negimdynis....o su pirmu buvo tepliojimai, skaudejo pilva, su dideliu skausmu isveze greitoji...nepykit, kad cia pasakojo, bet gal kam pravers 4u.gif


o kodel vis kartojasi negimdiniai g.gif unsure.gif
ir kaip nustate, kad ne vietoje? pamate, ar tiesiog gimdoj nemate? ir is to sprendzia. tam paciam kaiusintaky stringa? as labai bijau tu negimdiniu doh.gif

kai pagalvosi, kol nepastoti kiek strso, o kai pastoji kiti stresai, negimdinio pavojus, poto ar gerai viskas vystosi, tyrimai visokie doh.gif tai ir ner ramybes visus metus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Grim @ 2012 04 17, 16:09)
Sveikos,

Solopgang, labai tikiuos, kad viskas bus gerai  4u.gif




4u.gif as visad linkus blogybiu prisigalvot doh.gif man visad blogi dalykai kazkodel realisni atrodo nei geri blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 17, 18:21)
kai pagalvosi, kol nepastoti kiek strso, o kai pastoji kiti stresai, negimdinio pavojus, poto ar gerai viskas vystosi, tyrimai visokie  doh.gif  tai ir ner ramybes visus metus  biggrin.gif

o kai gimsta - dar linksmiau biggrin.gif Ale vat norisi viso to ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 17, 17:31)
o kai gimsta - dar linksmiau  biggrin.gif Ale vat norisi viso to ir viskas.


aha, keistas tas zmogus padaras yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2012 04 17, 16:35)
Sveikos mergytes, maciau raset apie negimdyni, noreciau tiesiog papasakot savo nesenai ivykusia istorija, gal kam kada pagelbes. Kai suzinojau, kad laukiuosi, mano skaiciukai buvo 170 hcg, po triju dienu 495, po savaites nuejau pas daktara, bet nieko nemate gimdoj, jauciausi gerai, tik pykino biskiuka kartais, jokiu tepliojimu, padariau ta diena vel hcg, auga graziai(2000 hcg), nusiunte i ligonine, nes su 1000-1500 turi jau matytis gimdoje, ligoninej pasake dar palaukt, po poros dienu HCG 3200 nu auga, bet deja gimdoj taip ir neatsirado, pasalino is kiausintakio, jokiu pojuciu blogu nebuvo, jauciausi labai gerai...cia buvo mano antras negimdynis....o su pirmu buvo tepliojimai, skaudejo pilva, su dideliu skausmu isveze greitoji...nepykit, kad cia pasakojo, bet gal kam pravers 4u.gif


sveikute, as tave labai gera pamenu, ir tau stiprybes, tieg daug praejau ir vis laikasi, saunuole, nenuleis ranku eik toliau, stiprybes tau mazut wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif kita menesi bandysim iui. Ar kas su manim jungsis !? Ilgai galvojau, skaitinejau sm ir issirinkau gyd z is m ir v kaunas. Dabar net smagiau gyventi, tikiuosi kaip ir visos tik geriausio, o jei nepavyk tada galvosim kazka kita mirksiukas.gif
Solopgang laikykis viskas turi buti gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2rasa5: 17 balandžio 2012 - 20:23
QUOTE(2rasa5 @ 2012 04 17, 22:19)
Labas vakaras  smile.gif  kita menesi bandysim iui. Ar kas su manim jungsis !? Ilgai galvojau, skaitinejau sm ir issirinkau gyd z is m ir v kaunas. Dabar net smagiau gyventi, tikiuosi kaip ir visos tik geriausio, o jei nepavyk tada galvosim kazka kita  mirksiukas.gif
Solopgang laikykis viskas turi buti gerai  4u.gif

sveika. Galvok tik apie geriausia. Turi laiko iki IUI tad pradek programuotis sekmei wink.gif
Atsakyti
QUOTE(2rasa5 @ 2012 04 17, 22:19)
Labas vakaras  smile.gif  kita menesi bandysim iui. Ar kas su manim jungsis !? Ilgai galvojau, skaitinejau sm ir issirinkau gyd z is m ir v kaunas. Dabar net smagiau gyventi, tikiuosi kaip ir visos tik geriausio, o jei nepavyk tada galvosim kazka kita  mirksiukas.gif
Solopgang laikykis viskas turi buti gerai  4u.gif

Sveikinimai istojus i IUI kluba smile.gif)) o pas gydytoja jau buvai? ir jei galima - noreciau isgirsti tavo istorija iki musu skyrelio 4u.gif
Atsakyti
negi visos taip uzsiemusios? nagi, solpgang, pasakok ka jauti siandien smile.gif

Mes vakar su vyru pianisto Uinsko koncerte buvom... taip atsipalaidavau, o po vakarienes nervai visai nurimo, reiks dazniau save palepinti smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites kaip laikotes ? Stiprybes kam greitai IUI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 18, 09:21)
negi visos taip uzsiemusios? nagi, solpgang, pasakok ka jauti siandien smile.gif

Mes vakar su vyru pianisto Uinsko koncerte buvom... taip atsipalaidavau, o po vakarienes nervai visai nurimo, reiks dazniau save palepinti smile.gif


Sveikos,
na pojuciai niekuo labai nepasikeite, jauciu sona, gal keik maziau, nors abejoju ar ji galejo per diena pamazeti g.gif pilva maudiza ir toliau kaip pries mmm, galva poro kartu apsisikus buvo, toks nemalonus jausmas cool.gif tikiuosi kad viskas bus gerai ir kita sav pamatys vietoje taskiuka, o jei ne - tai jua zilt pradesiu biggrin.gif stresine as tokia labai.. blush2.gif

kazin kaip Jautruole, Shira 4u.gif
Atsakyti