Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Shira @ 2012 04 17, 07:10)
Labas rytas cool.gif
Kaip zadejau, pranesu testo rezultatus - pas mane riebus I  biggrin.gif. Nenusiminiau nei kiek, eisim toliau. Tik jau su IVF.
Papildyta:
Solopgang, kaip tu?  Gal skausmas rimsta?
Jautruole, laukiam tavo teigiamo testuko. Butu puiki statistika, jei dvi is triju + ax.gif



QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 17, 09:05)
Labas rytas!
Aš papildau tavo gretas, Shira- man taip pat šįryt NT parodė riebų I sad.gif 


Abiems priklauso po baliončiką verysad.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 17, 10:05)
Labas rytas! Aš papildau tavo gretas, Shira- man taip pat šįryt NT parodė riebų I sad.gif Nors ginė buvo liepusi daryti HCG, bet nedarysiu, geriau už tuos pinigus pavakarieniausim su vyru ir įkalsiu vyno taurę-nusipelniau truputį atsipalaiduoti mirksiukas.gif Juokingiausia, jog visą naktį sapnavau lelius, teigiamus testus ir nuo 4val nebegalėjau akių sumerkti- išlaukiau iki 5val ir nuėjau atlikti testo, kuris kaip visada parodė špygą lotuliukas.gif o testą nagrinėjau vos ne su akiniais, taip norėjau įžvelgti vaiduokliuką blush2.gif Nieko, kabinsiuos toliau, išauš TA diena, kai vistiek pamatysiu II thumbup.gif P.S.Solopgang> ačiū D, viskas gerai, ne negimdinis nėštumas, o S padarys viską taip, kad leliukas augs sveikas drūtas kaip ridikas biggrin.gif
As irgi sianakt sapnavau, kad visos aplink tik laukiaisi, net ir pati man rodos pastojusi buvau smile.gif matyt per daug ispudziu vakar diena smile.gif
QUOTE(Shira @ 2012 04 17, 10:21)
Teks bėgti, o gaila, IUI galėčiau dar bandyt ir bandyt, o IVF išseis, deja, visos mūsų santaupos. Duok dieve, kad pasisektų iš pirmo karto. Taip norėčiau... Ne, mes su gydytoja nusprendėm. Nes MB sperma netinka IUI. Turim tik 1 mln. Nes IVF bus greičiausiai su ICSI. Darysimes Jolsanoj, kaip ir IUI. Pas Sąlygienę. Gaila , Jautruole verysad.gif Bet tikrai ateis ta nuostabi diena, kai verksi iš džiaugsmo pamačius II wub.gif Ir teisingai nusprendei dėl vakarienės thumbup.gif
suprantu, aisku, geriau nemetyt pinigeliu vejais. Beje, ar kasnors geria pregnancare conception papildus pastojimui? drauge, kuri katik pastojo gere juos puse metu, gal sakau irgi prisidejo, tai vakar nusipirkau, kad buciau visapusiskai pasiruosusi nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makita: 17 balandžio 2012 - 08:39
QUOTE(makita @ 2012 04 17, 08:33)
Beje, ar kasnors geria pregnancare conception papildus pastojimui? drauge, kuri katik pastojo gere juos puse metu, gal sakau irgi prisidejo, tai vakar nusipirkau, kad buciau visapusiskai pasiruosusi nestuke.gif

Tikrai ne nuo papildų pastojo. Man tai jie komerciniai tokie, sudėtis neypatinga prirašyta visko daug, bet tokiais mini mini kiekiais, kad organizmui įtakos nelabai gali turėti ax.gif


Shira, Jautruolė, 4u.gif bet mmm dar nėra, tai aš truputi vilties dar turiu dėl jūsų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 17 balandžio 2012 - 09:31
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 17, 09:22)
Tikrai ne nuo papildų pastojo. Man tai jie komerciniai tokie, sudėtis neypatinga prirašyta visko daug, bet tokiais mini mini kiekiais, kad organizmui įtakos nelabai gali turėti  ax.gif
Shira, Jautruolė,  4u.gif  bet mmm dar nėra, tai aš truputi vilties dar turiu dėl jūsų  blush2.gif

Ačiū už tikėjimą, bet kad pati jo neturiu mirksiukas.gif Juk nebūna taip, kad NT nerodo II, o esi pastojusi lotuliukas.gif Tada jau čia iš fantastikos srities būtų biggrin.gif Paskaičiuokim- šiandien 25 CD (mano ciklas tikslus kaip laikrodis- 24CD, vėluoja matyt nuo stimuliacijos g.gif ), 15 diena po IUI, 14 diena po O.
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 17, 09:36)
Ačiū už tikėjimą, bet kad pati jo neturiu mirksiukas.gif Juk nebūna taip, kad NT nerodo II, o esi pastojusi lotuliukas.gif Tada jau čia iš fantastikos srities būtų biggrin.gif Paskaičiuokim- šiandien 25 CD (mano ciklas tikslus kaip laikrodis- 24CD, vėluoja matyt nuo stimuliacijos g.gif ), 15 diena po IUI, 14 diena po O.

Buvo mergina čia, kuriai 14DPI testas nieko neparodė, ji nutraukė dufa, bet mmm vistiek neatėjo, 18DPI nusileido krauja ir HCG buvo 1500 o testas pradėjo rodyti tik po HCG atsakymų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 17 balandžio 2012 - 09:42
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 17, 09:41)
Buvo mergina čia, kuriai 14DPI testas nieko neparodė, ji nutraukė dufa, bet mmm vistiek neatėjo, 18DPI nusileido krauja ir HCG buvo 1500 o testas  pradėjo rodyti tik po HCG atsakymų  biggrin.gif

Ai, geriau nesitikėsiu, paskui bus dar skaudžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 17, 10:22)
Shira, Jautruolė,  4u.gif  bet mmm dar nėra, tai aš truputi vilties dar turiu dėl jūsų  blush2.gif

Taip, be mmm negeltoninsiu schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 04 17, 10:44)
Taip, be mmm negeltoninsiu  schmoll.gif  4u.gif

O.K. mirksiukas.gif
Shira> kaip jautiesi? Ar pramušė tau? Man jokių pojūčių, tik velnioniškai miego noriu, taip ir traukia po pietų pertraukos pagulėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 17, 09:24)
Abiems priklauso po baliončiką  verysad.gif  4u.gif  4u.gif


QUOTE(maika @ 2012 04 17, 11:44)
Taip, be mmm negeltoninsiu  schmoll.gif  4u.gif


na juk buna kad testukai veliau tik parodo, tad kol nera mmm, tol visad viltis yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 17, 15:19)
O.K. mirksiukas.gif
Shira> kaip jautiesi? Ar pramušė tau? Man jokių pojūčių, tik velnioniškai miego noriu, taip ir traukia po pietų pertraukos pagulėti blush2.gif

ne, mano ciklas 33 dienos, tai reiks palaukti dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 17, 13:31)
na juk buna kad testukai veliau tik parodo, tad kol nera mmm, tol visad viltis yra  4u.gif

Kaip jautiesi? Ar buvai šiandien pas S.? Ką sakė dėl cistos, ar nekenks leliukui?
Atsakyti
Sveikos,

Solopgang, labai tikiuos, kad viskas bus gerai 4u.gif

Shira, Jautruole, nu bet ot doh.gif
Noriu testo fotkės su dviem juostelėm smile.gif

Šiandien mane vėl prie miego traukia... O kai tik vakaras ateina, taip ir prasibudinu doh.gif
Atsakyti