Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

aciu mergaites uz palaikyma 4u.gif
as netikejau ir dabar dar netikiu, atrdo tureciau dziaugtis, bet dabar galvoju kaip gyvenimas pasikeistu, dingtu visai nepriklausomybe, nebegali kada nori kur nori ir ka nori daryt g.gif ir kas cia per mintys dabar man blink.gif blush2.gif
einu geriau ilsetis ir lauksim ryt geru ziniu is tapacia diena kaip ir as dariusiu IUI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 20:46)
Priklauso nuo to kada daraisi, bet pagal norma 5 ir daugiau jau skaitoma nėštumas. HCG dvigubėja kas dvi dienas, tad po kelių savaičių nuo pastojimo skaičiai tūkstantiniai būna  4u.gif

Oho!tai jes Solopgang dabar jau 300 tai gal pas ja trynukai???ar nuo vaisiaus skaiciaus priklauso hcg dydis?

QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 20:54)
aciu mergaites uz palaikyma  4u.gif
as netikejau ir dabar dar netikiu, atrdo tureciau dziaugtis, bet dabar galvoju kaip gyvenimas pasikeistu, dingtu visai nepriklausomybe, nebegali kada nori kur nori ir ka nori daryt  g.gif ir kas cia per mintys dabar man  blink.gif  blush2.gif
einu geriau ilsetis ir lauksim ryt geru ziniu is tapacia diena kaip ir as dariusiu IUI  4u.gif

Na apie nepriklausomybe daznai as pagalvoju.na taip,aukojam savo gyvenima mazam zmoguciui..nebedarysim ka nori,kiek nori,kaip nori.didzioji dalis pinigu bus leidziama kudikikiu,daug ko teks atsisakyti.bet tam turi pasiryzti,ateina gyvenimo tarpsnis kai turi zengti kita zingsni.man jau nebe 20 ar 25 metai,turiu zengti ta zingsni ir esu tam pasirengus:) tik aisku pasiilgsiu tos savimeiles ir savanaudiskumo:DDD
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 16, 20:07)
Oho!tai jes Solopgang dabar jau 300 tai gal pas ja trynukai???ar nuo vaisiaus skaiciaus priklauso hcg dydis?


Normalūs tie skaičiukai, juk 14DPI, ji dabar juk 4 savaitės nėščia jau teoriškai skaitosi. mirksiukas.gif

Šiaip iš HCG sunku spresti daugiavaisis nėštumas ar ne, nebent jeigu labai labai dideli būtų, tada galima įtarti ax.gif

O norma tokia ketvirtos savaitės su vienu vaikučiu

Week 4 14DPO (next period due) 5 to 426
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 21:54)
aciu mergaites uz palaikyma  4u.gif
as netikejau ir dabar dar netikiu, atrdo tureciau dziaugtis, bet dabar galvoju kaip gyvenimas pasikeistu, dingtu visai nepriklausomybe, nebegali kada nori kur nori ir ka nori daryt  g.gif ir kas cia per mintys dabar man  blink.gif  blush2.gif
einu geriau ilsetis ir lauksim ryt geru ziniu is tapacia diena kaip ir as dariusiu IUI  4u.gif

Cia vadinasi, bijok svajot, gali ir issipildyt lotuliukas.gif
Tai, ka gausi, bus daug geriau uz nepriklausomybe wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 16, 22:07)
Oho!tai jes Solopgang dabar jau 300 tai gal pas ja trynukai???ar nuo vaisiaus skaiciaus priklauso hcg dydis?
Na apie nepriklausomybe daznai as pagalvoju.na taip,aukojam savo gyvenima mazam zmoguciui..nebedarysim ka nori,kiek nori,kaip nori.didzioji dalis pinigu bus leidziama kudikikiu,daug ko teks atsisakyti.bet tam turi pasiryzti,ateina gyvenimo tarpsnis kai turi zengti kita zingsni.man jau nebe 20 ar 25 metai,turiu zengti ta zingsni ir esu tam pasirengus:) tik aisku pasiilgsiu tos savimeiles ir savanaudiskumo:DDD

del slapio buckio ir mazuciu rankuciu apkabinimo atsisakyti galima beveik visko.kai laikysi ji ant ranku,abejoniu neliks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 19:15)
4u.gif
as negaliu pati patiket ir nezinau kada patikesiu, gal kai pamatysiu  g.gif



kuo maziau nervuokis, tau tik kenkia tai, laikykis, pamatysi viskas bus gerai ir galesim jau garsiai tave sveikint 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 21:15)
Normalūs tie skaičiukai, juk 14DPI, ji dabar juk 4 savaitės nėščia jau teoriškai skaitosi.  mirksiukas.gif

Šiaip iš HCG sunku spresti daugiavaisis nėštumas ar ne, nebent jeigu labai labai dideli būtų, tada galima įtarti  ax.gif

O norma tokia ketvirtos savaitės su vienu vaikučiu

Week 4 14DPO (next period due) 5 to 426

Aaa dabar viskas aiskiau;)

QUOTE(makita @ 2012 04 16, 21:25)
del slapio buckio ir mazuciu rankuciu apkabinimo atsisakyti galima beveik visko.kai laikysi ji ant ranku,abejoniu neliks smile.gif

Tikrai tikiu:)
Atsakyti
malonu skaityti kad naujienu maloniu turite, nors truputuka su nerimo karteliu bet Solopgang nebegalvok nieko, ir laikau kumstukus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas cool.gif
Kaip zadejau, pranesu testo rezultatus - pas mane riebus I biggrin.gif. Nenusiminiau nei kiek, eisim toliau. Tik jau su IVF.
Papildyta:
Solopgang, kaip tu? Gal skausmas rimsta?
Jautruole, laukiam tavo teigiamo testuko. Butu puiki statistika, jei dvi is triju + ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 17, 08:10)
Labas rytas cool.gif
Kaip zadejau, pranesu testo rezultatus - pas mane riebus I  biggrin.gif. Nenusiminiau nei kiek, eisim toliau. Tik jau su IVF.
Papildyta:
Solopgang, kaip tu?  Gal skausmas rimsta?
Jautruole, laukiam tavo teigiamo testuko. Butu puiki statistika, jei dvi is triju + ax.gif

och kaip gaila console.gif Saunuole, kad nenusimeni, visos zinom, kad anksciau ar veliau pasiseks. Vadinasi pabegsi is musu skyrelio. Bet tu pati nusprendei del IVF ar gydytoja rekomendavo? kur planuoji darytis?
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 17, 06:10)
Labas rytas cool.gif
Kaip zadejau, pranesu testo rezultatus - pas mane riebus I  biggrin.gif. Nenusiminiau nei kiek, eisim toliau. Tik jau su IVF.
Papildyta:
Solopgang, kaip tu?  Gal skausmas rimsta?
Jautruole, laukiam tavo teigiamo testuko. Butu puiki statistika, jei dvi is triju + ax.gif

Labas rytas!
Aš papildau tavo gretas, Shira- man taip pat šįryt NT parodė riebų I sad.gif Nors ginė buvo liepusi daryti HCG, bet nedarysiu, geriau už tuos pinigus pavakarieniausim su vyru ir įkalsiu vyno taurę-nusipelniau truputį atsipalaiduoti mirksiukas.gif
Juokingiausia, jog visą naktį sapnavau lelius, teigiamus testus ir nuo 4val nebegalėjau akių sumerkti- išlaukiau iki 5val ir nuėjau atlikti testo, kuris kaip visada parodė špygą lotuliukas.gif o testą nagrinėjau vos ne su akiniais, taip norėjau įžvelgti vaiduokliuką blush2.gif Nieko, kabinsiuos toliau, išauš TA diena, kai vistiek pamatysiu II thumbup.gif
P.S.Solopgang> ačiū D, viskas gerai, ne negimdinis nėštumas, o S padarys viską taip, kad leliukas augs sveikas drūtas kaip ridikas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 17 balandžio 2012 - 08:06
QUOTE(makita @ 2012 04 17, 09:20)
och kaip gaila  console.gif Saunuole, kad nenusimeni, visos zinom, kad anksciau ar veliau pasiseks. Vadinasi pabegsi is musu skyrelio. Bet tu pati nusprendei del IVF ar gydytoja rekomendavo? kur planuoji darytis?

Teks bėgti, o gaila, IUI galėčiau dar bandyt ir bandyt, o IVF išseis, deja, visos mūsų santaupos. Duok dieve, kad pasisektų iš pirmo karto. Taip norėčiau...
Ne, mes su gydytoja nusprendėm. Nes MB sperma netinka IUI. Turim tik 1 mln. Nes IVF bus greičiausiai su ICSI. Darysimes Jolsanoj, kaip ir IUI. Pas Sąlygienę.

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 17, 10:05)
Labas rytas!
Aš papildau tavo gretas, Shira- man taip pat šįryt NT parodė riebų I sad.gif  Nors ginė buvo liepusi daryti HCG, bet nedarysiu, geriau už tuos pinigus pavakarieniausim su vyru ir įkalsiu vyno taurę-nusipelniau truputį atsipalaiduoti mirksiukas.gif
Juokingiausia, jog visą naktį sapnavau lelius, teigiamus testus ir nuo 4val nebegalėjau akių sumerkti- išlaukiau iki 5val ir nuėjau atlikti testo, kuris kaip visada parodė špygą lotuliukas.gif o testą nagrinėjau vos ne su akiniais, taip norėjau įžvelgti vaiduokliuką blush2.gif Nieko, kabinsiuos toliau, išauš TA diena, kai vistiek pamatysiu II thumbup.gif

Gaila , Jautruole verysad.gif Bet tikrai ateis ta nuostabi diena, kai verksi iš džiaugsmo pamačius II wub.gif
Ir teisingai nusprendei dėl vakarienės thumbup.gif
Atsakyti