Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 15:45)
panasu, kad teks...
tikiuosi kitos mergaites su geresnemis ziniomis ateis  4u.gif

Tavo žinios irgi geros, tyliai sveikinu ir lėk kuo greičiau į ligonine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 16:47)
Tavo žinios irgi geros, tyliai sveikinu ir lėk kuo greičiau į ligonine  4u.gif

tai va kad bijau, jog mano geros zinios labai trumpalaikes gali buti... unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solopgang: 16 balandžio 2012 - 15:54
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 16:36)
sveikos,
na noreciau Jus nudziugint, bet nezinau nezinau ar pavyks... testukas +, hcg 300, bet negaliu sono net plaiesti, manau bus nevietoje  nestuke.gif mano gyd nera, nzn ka daryt, baisiausia kad neplystu jei kiausintaky  doh.gif  tada juk ir mirti galima  unsure.gif  o echoskopu jei ziures viesvien dar nieko juk nematys...
beto ta puse kur skauda dar ir patinus  blink.gif

Sveikute perskaiciau tavo zinute ir nusprendziau parasyti, butu gerai, kad nuvarytum i ligonine, siaip kiek skaiciau kai buna negimdinis hcg skaiciukai buna labai mazi ir auga netolygiai, be to buna nepakeliamas skausmas iki vemimo ir nualpimo, as kaz kodel manau, kad pas taves gavosi kaz koks uzdegimas, o gal cia tiesiog tokia organizmo reakcija i nestuma, kai gulejau ligonineje atveze viena mergaite kuriai labai stipriai skaudejo sona ji buvo tikrai, kad jai negimdinis, per eho gydytojai nieko nepamate tai teko daryti laparaskopija kurios metu paaiskejo , kad nestumas yra vietoje. Todel tikrai manau nedelsk o tiesiai i ligonine, viskas bus gerai. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 15:54)
tai va kad bijau, jog mano geros zinios labai trumpalaikes gali buti...  unsure.gif  verysad.gif

Nebijok, viskas bus gerai, mes su Tavim, laikom kumštukus 4u.gif
Atsakyti
Ir dar kelinta tau dpi?labai jau grazus skaiciukai pas taves net nepanasu i negimdini g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 17:54)
tai va kad bijau, jog mano geros zinios labai trumpalaikes gali buti...  unsure.gif  verysad.gif

Solopgang, o nenori pas S nueit, ji kaip tik rytoj dirba ? Manau, tikrai priimtų ir apžiūrėtų.
Aš tikiu, kad viskas bus gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 17:01)
Solopgang, o nenori pas S nueit, ji kaip tik rytoj dirba ? Manau, tikrai priimtų ir apžiūrėtų.
Aš tikiu, kad viskas bus gerai  wub.gif

man atrodo iki rytojaus laukti tikrai neprotinga, jei skausmas nepakeliamas ir patino kaip sake, nes jei neduok Dieve negimdinis tikrai nera ko laukti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 16:59)
Nebijok, viskas bus gerai,  mes su Tavim, laikom kumštukus  4u.gif


4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 16, 16:58)
Sveikute perskaiciau tavo zinute ir nusprendziau parasyti, butu gerai, kad nuvarytum i ligonine, siaip kiek skaiciau kai buna negimdinis hcg skaiciukai buna labai mazi ir auga netolygiai, be to buna nepakeliamas skausmas iki vemimo ir nualpimo, as kaz kodel manau, kad pas taves gavosi kaz koks uzdegimas, o gal cia tiesiog tokia organizmo reakcija i nestuma, kai gulejau ligonineje atveze viena mergaite kuriai labai stipriai skaudejo sona ji buvo tikrai, kad jai negimdinis, per eho gydytojai nieko nepamate tai teko daryti laparaskopija kurios metu paaiskejo , kad nestumas yra vietoje. Todel tikrai manau nedelsk o tiesiai i ligonine, viskas bus gerai. Sekmes 4u.gif


o kaip baigesi tai mergaitei, del ko jai buvo skausmai tame sone? ar issaugojo nestuke.gif ar jei lap dare, tai ir zuvo leliukas?

man 2 d. dare IUI, tai gal 14 DPO g.gif
bandysiu vaziuot i lig, ziuresiu ka sakys, jei nepasirodysiu - zinokit pagulde 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 17:06)
4u.gif
Papildyta:
o kaip baigesi tai mergaitei, del ko jai buvo skausmai tame sone? ar issaugojo  nestuke.gif  ar jei lap dare, tai ir zuvo leliukas?

viskas baigesi gerai, operacija dare S pas saves ligonineje pamate, kad nestumas vietoje tiesvo tai nesimate per eho ir baige operacija. leliukas aisku liko gyvas.
Atsakyti
Solopgang, o negali būti taip, kad nėštumas yra vietoje, o vienoj pusėj, kur sakei nelabai prateka, cista kokia išaugo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shira: 16 balandžio 2012 - 16:47
Sveikos mergaitees 4u.gif wub.gif ,

Kaip manot ar verta apsilankt pas genetikus? , kazkaip taip pagalvojau, gal reiketu pas juos apsilankyt, gal pilnai istirtu iki galo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 17:47)
Solopgang, o negali būti taip, kad nėštumas yra vietoje, o vienoj pusėj, kur sakei nelabai prateka, cista kokia išaugo ?


nu ka pasirodziau, tai aisku kad nieko nemato ir matyt negali dar - per anksti...
siaip mato cista didele, turbut ja ir jauciu, nes jei ir ne gimdoj butu - dar negaleciau jausti. eisuu kita sav pasirodyti, jau turetu matytis gal jei viskas gerai ir tuomet bus aisku.. bet cista ta dyyyydele ziauriai, sake taip stimuliuotuose cikluose buna unsure.gif
Atsakyti