Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 13:46)

Ne, žinok, mano tie požymiai tokie netipiniai. Tai ne tik pilvo maudenimas, tiesiog savaitę iki mmm atsikeliu kaip maišu trenkta, apačioj labai jautru ir skausminga blush2.gif , skauda ne tik nugarą, bet ir kojas. Tai va tie požymiai ir dabar..
Papildyta:



ooo kokie geruliai požymiai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 16, 14:54)
Shira, jaucia mano sirdis, kad tu JAU  thumbup.gif
Nagi, greiciau duokit sen geru naujienu  bigsmile.gif


QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 16, 15:06)
ooo kokie geruliai požymiai thumbup.gif  thumbup.gif

lotuliukas.gif nu ne, merginos, sakau gi - čia mano mmm požymiai nuolatiniai. Ir dabar tie patys. Nieko naujo ir nėštukiško lotuliukas.gif
Gal ne taip supratote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 14:23)
lotuliukas.gif nu ne, merginos, sakau gi - čia mano mmm požymiai nuolatiniai. Ir dabar tie patys. Nieko naujo ir nėštukiško  lotuliukas.gif
Gal ne taip supratote? blush2.gif


Ne ne nieko nesuprantam, nieko negirdim ir laikom kumštukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 16, 15:51)
Ne ne nieko nesuprantam, nieko negirdim ir laikom kumštukus  biggrin.gif

tada liuks lotuliukas.gif
Papildyta:
Bet Solopgang, Jautruole - kurgi jūs pradingote su savo teigiamais testais blink.gif ???
Atsakyti
Sveikos,

ne, nu klausykit, taip negalima - padarykit nors viena kokį testą, ar ką.... Žinau žinau, bjauru juos darytis, bet liaudis va sėdi, laukia biggrin.gif

Geriam kavos, nes tuoj išlūšiu.

Jūsų šiandien nemigdo? Darbe beveik visos apspangusios sėdi, aš tai išvis kažkokiam kosmose.
Atsakyti

QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 14:59)
makita, o jus jau esat IUI bande, ar birželį pirmas bus?

man jau pirmas IUI buvo pries koki pusmeti, paskui meginau antra cikla stimuliuotis, tai per daug priaugo foliu, teko praleist cikla, paskui taip va tempiau iki dabar, atseit ilsejausi smile.gif nepatinka man tos stimuliacijos ziauriai, bet niekur nedingsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 04 16, 16:11)
Sveikos,

ne, nu klausykit, taip negalima - padarykit nors viena kokį testą, ar ką.... Žinau žinau, bjauru juos darytis, bet liaudis va sėdi, laukia biggrin.gif

Geriam kavos, nes tuoj išlūšiu.

Jūsų šiandien nemigdo? Darbe beveik visos apspangusios sėdi, aš tai išvis kažkokiam kosmose.

Pritariu, reik daryt biggrin.gif Pasižadu duot žinią ryt ryte.
Migdo. Mane jau savaitę migdo biggrin.gif

QUOTE(makita @ 2012 04 16, 16:18)
man jau pirmas IUI buvo pries koki pusmeti, paskui meginau antra cikla stimuliuotis, tai per daug priaugo foliu, teko praleist cikla, paskui taip va tempiau iki dabar, atseit ilsejausi  smile.gif nepatinka man tos stimuliacijos ziauriai, bet niekur nedingsi doh.gif

tai jos niekam nepatinka, bet vaikelio tai norisi ax.gif Man baisiausia tai svorio didėjimas. Aišku, nekalbant jau apie tų vaistų :naudą " organizmui.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 16:21)
Pritariu, reik daryt biggrin.gif Pasižadu duot žinią ryt ryte. Migdo. Mane jau savaitę migdo biggrin.gif tai jos niekam nepatinka, bet vaikelio tai norisi ax.gif Man baisiausia tai svorio didėjimas. Aišku, nekalbant jau apie tų vaistų :naudą " organizmui.

o man skausmas pilve po O ir aplamai toks blogumas kazkoks apima.
Siandien visom nedarbadienis, as nuo ryto prasibliovus vis dar negaliu susikaupti darbui. Aciu Die, nuotaika bent kiek pasitaise smile.gif
Rytoj tikiuosi cia rasti daug geru ziniu nuo pacio ryto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 14:58)
tada liuks  lotuliukas.gif
Papildyta:
Bet Solopgang, Jautruole - kurgi jūs pradingote su savo teigiamais testais  blink.gif ???


sveikos,
na noreciau Jus nudziugint, bet nezinau nezinau ar pavyks... testukas +, hcg 300, bet negaliu sono net plaiesti, manau bus nevietoje nestuke.gif mano gyd nera, nzn ka daryt, baisiausia kad neplystu jei kiausintaky doh.gif tada juk ir mirti galima unsure.gif o echoskopu jei ziures viesvien dar nieko juk nematys...
beto ta puse kur skauda dar ir patinus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 16, 16:36)
sveikos,
na noreciau Jus nudziugint, bet nezinau nezinau ar pavyks... testukas +, hcg 300, bet negaliu sono net plaiesti, manau bus nevietoje  nestuke.gif mano gyd nera, nzn ka daryt, baisiausia kad neplystu jei kiausintaky  doh.gif  tada juk ir mirti galima  unsure.gif  o echoskopu jei ziures viesvien dar nieko juk nematys...
beto ta puse kur skauda dar ir patinus  blink.gif


o tu nenori į ligoninę kreiptis?? juk čia ne juokai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 13:58)
tada liuks  lotuliukas.gif
Papildyta:
Bet Solopgang, Jautruole - kurgi jūs pradingote su savo teigiamais testais  blink.gif ???

Sveikos,
sorry, kad dingau, bet darbo l.daug šiandien ir neslėpsiu-bijau užsisvajoti ir dar jums prisigirti blush2.gif Šiandien man 14 diena po IUI, 13 diena po O, mmm dar nėra, ryt darysiu NT.
Solopgang> tu tikrai nejuokauk, pasirodyk daktarui, kad ir kitam.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 04 16, 16:38)
o tu nenori į ligoninę kreiptis?? juk čia ne juokai unsure.gif


panasu, kad teks...
tikiuosi kitos mergaites su geresnemis ziniomis ateis 4u.gif
Atsakyti