Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Drauge pranese gera naujiena - laukiasi, pirmas iui sekmingas. Norisi nuosirdziai pasidziaugti jos laime, bet kazkaip neiseina, zliumbiu visa ryta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 10:49)
Ir aš laukiu iš kurios nors teigiamo testuko foto  ax.gif
Pati tai jaučiu mmm požymius.

Taigi mmm požymiai ir nestuke.gif tokie patys, tad gadink ryt testuką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 16 balandžio 2012 - 11:09
Mergytes vis uzsuku paskaitineti, nes sis skyrelis man labai artimas 4u.gif visoms kuo dideliausios sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, su gydytoja nusprendem padaryt menesiuko atostogas ir tada 7 IUI. Liepe per si menesi pasidaryt onkocitologini, nes turiu zaizdele. kazkaip keistai si kart sirgau, gydytoja rado nepasisalinusi kresuliuka kuri isvale. Tai va si kart atostogos. Laukaim teigiamu testuku 4u.gif juk reikia skyreliui dziugiu naujienu.
Atsakyti
Solopgang, Jautruolė, Shira, kelinta jums DPO?
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 16, 12:12)
Solopgang, Jautruolė, Shira, kelinta jums DPO?

14DPO berods ir visos tyli, žadėjo gi pirmadieni NT gadinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 13:29)
14DPO berods ir visos tyli, žadėjo gi pirmadieni NT gadinti  ax.gif


Gal iš to džiaugsmo nespėjo dar prisėsti prie SM bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 16, 12:32)
Gal iš to džiaugsmo nespėjo dar prisėsti prie SM bigsmile.gif

Aš irgi taip galvoju, kad džiaugiasi ir apie mus pamiršo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 16, 12:54)
Drauge pranese gera naujiena - laukiasi, pirmas iui sekmingas. Norisi nuosirdziai pasidziaugti jos laime, bet kazkaip neiseina, zliumbiu visa ryta  verysad.gif

Tu galvok, kaip tu kažkada praneši jai ta džiugią žinią, turėsi tą nuostabų laukimo laiką, kurio ji irgi tau truputį pavydės mirksiukas.gif
Jokių ašarų blush2.gif

QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 12:59)
Taigi mmm požymiai ir  nestuke.gif  tokie patys, tad gadink ryt testuką  4u.gif

Ne, žinok, mano tie požymiai tokie netipiniai. Tai ne tik pilvo maudenimas, tiesiog savaitę iki mmm atsikeliu kaip maišu trenkta, apačioj labai jautru ir skausminga blush2.gif , skauda ne tik nugarą, bet ir kojas. Tai va tie požymiai ir dabar..
Papildyta:
QUOTE(vanilla_ice @ 2012 04 16, 14:12)
Solopgang, Jautruolė, Shira, kelinta jums DPO?

14 ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 14:35)
Aš irgi taip galvoju, kad džiaugiasi ir apie mus pamiršo  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif aš tai nieko nepamiršau, bet neturėjau testuko nusipirkus. Ir pirkt nesinori, nes žinau, kad apsysiosiu ir išmesiu su riebiu I .
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 16, 12:46)
lotuliukas.gif  aš tai nieko nepamiršau, bet neturėjau testuko nusipirkus. Ir pirkt nesinori, nes žinau, kad apsysiosiu ir išmesiu su riebiu I .

Bet jau 14DPO, padaryk ryt testuką dėl mūsų plyyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzzz
Atsakyti
[quote=Shira,2012 04 16, 14:46]
Tu galvok, kaip tu kažkada praneši jai ta džiugią žinią, turėsi tą nuostabų laukimo laiką, kurio ji irgi tau truputį pavydės mirksiukas.gif
Jokių ašarų blush2.gif
Ne, žinok, mano tie požymiai tokie netipiniai. Tai ne tik pilvo maudenimas, tiesiog savaitę iki mmm atsikeliu kaip maišu trenkta, apačioj labai jautru ir skausminga blush2.gif , skauda ne tik nugarą, bet ir kojas. Tai va tie požymiai ir dabar..
Papildyta:

Shira, jaucia mano sirdis, kad tu JAU thumbup.gif
Nagi, greiciau duokit sen geru naujienu bigsmile.gif
Atsakyti
makita, o jus jau esat IUI bande, ar birželį pirmas bus?
Atsakyti