Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(nenusivylusi @ 2012 04 14, 14:10)
Sveikos,

Mano braukit, man nepasisekė...


4u.gif kazkaip jokiu dziugu naujienu skyrelyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 04 14, 15:10)
Sveikos,

Mano braukit, man nepasisekė...

Labas. Tavo IUI buvo dviem dienom veliau nei musu trijules. Is kur zinai, kad nepavyko? Atejo mmm?
Atsakyti
Sveikos mergaites, seniai buvau beuzsukusi i sia tema. Kiek naujienu radau smile.gif Ypac dziaugiuosi del Zuzlos, teko atkapstyti pora senu temu kol supratau kaip kas ir po kiek smile.gif Labai truks jos ir jos geros nuotaikos siame skyrelyje. Siunciu jai didziausius linkejimus 4u.gif
As ruosiuosi IUI gal koki birzelio men tiktai, sako astrologai, kad pries gimtadieni negerai pastoti 4u.gif , o as tikiu, kad tikrai taip ir bus, nes antras kartas tai jau tikrai bus sekmingas smile.gif Dar noriu kelis tyrimus pasidaryti, vyras taiso savo rodiklius... zodziu, is leto, bet uztikrintai einam tikslo link.
Nenusivylusi - nenusimink, sekme jau uz kampo, pamatysi victory.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Kaip cia tylu.. Visos ilsisi nuo kompiuteriu biggrin.gif.
As irgi pailsejau gamtoje - tyla, saulute, grynas oras, visa, ko reikia atsigauti po savaites darbu. Ryt zadejau testa daryt, bet dabar susigriebiau, kad nei vieno nebeturiu. Teks atidet porytojui, jei mmm neateis dar g.gif
Papildyta:
MAKITA, linkiu, kad tavo priesgimtadieninis IUI paneigtu taisykles!
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 15, 19:38)
Sveikutes 4u.gif Kaip cia tylu.. Visos ilsisi nuo kompiuteriu biggrin.gif.
As irgi pailsejau gamtoje - tyla, saulute, grynas oras, visa, ko reikia atsigauti po savaites darbu. Ryt zadejau testa daryt, bet dabar susigriebiau, kad nei vieno nebeturiu. Teks atidet porytojui, jei mmm neateis dar g.gif
Papildyta:
MAKITA, linkiu, kad tavo priesgimtadieninis IUI paneigtu taisykles!

oi Shira kad tu pamatytuma ta išsvajota II wub.gif

O man depresingas savaitgalis , gal todel kad daug viena praleidau, su savo mintimis apie vaikučius.... verysad.gif

Mergaites o gal kas vartojo tolki papilda "ginekol"... čia paskaičiau?????? kokie atisliepimai?????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitana36: 15 balandžio 2012 - 18:45
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 15, 20:44)
oi Shira kad tu pamatytuma ta išsvajota II wub.gif

O man depresingas savaitgalis , gal todel kad daug viena praleidau, su savo mintimis apie vaikučius.... verysad.gif

Mergaites o gal kas vartojo tolki papilda "ginekol"... čia paskaičiau?????? kokie atisliepimai?????

Aciu tau uz palinkejumus!!!
Gitaniuk, isivaizduoju, kaip daznai sirdi suspaudzia, kai sitaip lauki. Bet tu neliudek- tikrai sulauksi savo dziaugsmeliu ir nebus tavo gyvenime daugiau liudnu savaitgaliu, bus mielas gugavimas, trepsejimas, klegejimas ir mieli rupesciai wub.gif Patikek tuo!
O apie papilda pirma karta girdziu. Ka jis daro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shira: 15 balandžio 2012 - 18:54
QUOTE(Shira @ 2012 04 15, 19:52)
Aciu tau uz palinkejumus!!!
Gitaniuk, isivaizduoju, kaip daznai sirdi suspaudzia, kai sitaip lauki. Bet tu neliudek- tikrai sulauksi savo dziaugsmeliu ir nebus tavo gyvenime daugiau liudnu savaitgaliu, bus mielas gugavimas, trepsejimas, klegejimas ir mieli rupesciai wub.gif Patikek tuo!
O apie papilda pirma karta girdziu. Ka jis daro?

nu tipo nevaisingumui padeda ir endo...t.t.t
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 15, 19:44)
oi Shira kad tu pamatytuma ta išsvajota II wub.gif

O man depresingas savaitgalis , gal todel kad daug viena praleidau, su savo mintimis apie vaikučius.... verysad.gif

Mergaites o gal kas vartojo tolki papilda "ginekol"... čia paskaičiau?????? kokie atisliepimai?????



i "ginekol" sudeti ieina vienasale uzgina (borovaja matka) su to vaistuku (ir zolele) reikia atsargiai, kartu su stimuliuojanciais vaistais nauduoti negalima
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 15, 20:28)
i "ginekol" sudeti ieina vienasale uzgina (borovaja matka) su to vaistuku (ir zolele) reikia atsargiai, kartu su stimuliuojanciais vaistais nauduoti negalima

Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 15, 20:28)
i "ginekol" sudeti ieina vienasale uzgina (borovaja matka) su to vaistuku (ir zolele) reikia atsargiai, kartu su stimuliuojanciais vaistais nauduoti negalima

Bet tikriausiai pavartoti menesiuka nieko blogo jai praleisiu cikla stimuliacijos.?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(makita @ 2012 04 15, 11:25)
Sveikos mergaites, seniai buvau beuzsukusi i sia tema.

Sveika 4u.gif

QUOTE(gitana36 @ 2012 04 15, 18:44)
Mergaites o gal kas vartojo tolki papilda "ginekol"... čia paskaičiau?????? kokie atisliepimai?????

Vartojau, mano nekokie, nevartočiau daugiau ax.gif

QUOTE(gitana36 @ 2012 04 16, 08:31)
Bet tikriausiai pavartoti menesiuka nieko blogo jai praleisiu cikla stimuliacijos.?? g.gif

Per mėnesi poveikio nebus, kiek teko skaityti, žolinius preparatus reikia mažiausiai 3 mėnesius vartoti.
Papildyta:
Solopgang, Jautruolė, Shira labai laukiu gerų naujienų iš jūsų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 16, 12:30)
Solopgang, Jautruolė, Shira labai laukiu gerų naujienų iš jūsų  4u.gif

Ir aš laukiu iš kurios nors teigiamo testuko foto ax.gif
Pati tai jaučiu mmm požymius.
Atsakyti