Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 13, 15:46)
Taip, aš klaipėdietė mirksiukas.gif Ir lankomės mudvi pas tą pačią ginę, jei gerai pamenu- J.S. smile.gif

Tiesa, aš dabar supratau, kad mums visoms trims ( Solopgang, Jautruolė, Shira) ne tik tą pačią dieną atlikta IUI, bet ir visoms toje pačioje klinikoje ir pas tą pačią gydytoją blink.gif biggrin.gif
Čia tai sutapimas.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 14, 08:08)
Tiesa, aš dabar supratau, kad mums visoms trims ( Solopgang, Jautruolė, Shira) ne tik tą pačią dieną atlikta IUI, bet ir visoms toje pačioje klinikoje ir pas tą pačią gydytoją  blink.gif  biggrin.gif
Čia tai sutapimas.

Rimtai, sutapimas nerealus lotuliukas.gif Kažin ką tai reiškia? blush2.gif
Labas rytas!
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 14, 10:56)
Rimtai, sutapimas nerealus lotuliukas.gif Kažin ką tai reiškia? blush2.gif
Labas rytas!

Tai reiškia, bus S statistika biggrin.gif . Ir dar reiškia, kad kažkurią iš jūsų tikrai mačiau, sedinčia priešais WC, kai po IUI išėjau iš kabineto. Tą merginą po manęs priėmė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 14, 09:06)
Tai reiškia, bus S statistika  biggrin.gif . Ir dar reiškia, kad kažkurią iš jūsų tikrai mačiau, sedinčia priešais WC, kai po IUI išėjau iš kabineto. Tą merginą po manęs priėmė  smile.gif

Pagaliau išsiaiškinom-vadinasi, matei mane blush2.gif O aš tavęs neatsimenu, matyt, jaudulys darė savo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 14 balandžio 2012 - 10:38
labas rytas 4u.gif
na pries man ieinat kazkuri mergina irgi isejo is gyd kabineto, buvau 5 val tenai, tai gal irgi kazkuria maciau, tik dabar jau nepamenu kaip kas atrode doh.gif lygtais dazytais sviesiais plaukuciais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 14, 12:37)
Pagaliau išsiaiškinom-vadinasi, matei mane blush2.gif O aš tavęs neatsimenu, matyt, jaudulys darė savo tongue.gif

Taip ir maniau, kad tave biggrin.gif . Šviesi, smulki, besišypsanti - tu ?
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 14, 11:03)
Taip ir maniau, kad tave  biggrin.gif . Šviesi, smulki, besišypsanti - tu ?

Matyt, kad aš blush2.gif Tą dieną įdomiai jaučiausi- buvau labai geros nuotaikos, po IUI išvis juokas ėmė, bet kartu ir nerimas širdy buvo wub.gif Nusipirkau JI žurnalą, nes gerokai per anksti atvažiavom į kliniką, bet atspėkit ar ką nors perskaičiau? Varčiau ir tuščiom akim žiūrėjau lotuliukas.gif
P.S. Žinot, kodėl juokas ėmė? Mąsčiau sau gulėdama- o jeigu ne maniškio spermą sušvirkštė? lotuliukas.gif "A NAM VSIO RAVNO" - svarbiausia, kad būčiau nestuke.gif wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 14 balandžio 2012 - 11:22
[quote=Glamour,2012 04 12, 22:05]
Sumi, sobo, Gitana, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gaila, oi gaila. Gal koks menulis ne tam žvaigždyne, kad taip nė vienai ir nepasiseka jau kurį laiką sad.gif

Jo jau tikrai ne tame zvaigzdine...net nezinau kokiu priezasciu beieskoti.... 4u.gif
Papildyta:
Sveikos mergaites kaip laikotes ????? mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=gitana36,2012 04 14, 11:19]
[quote=Glamour,2012 04 12, 22:05]
Sumi, sobo, Gitana, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Gaila, oi gaila. Gal koks menulis ne tam žvaigždyne, kad taip nė vienai ir nepasiseka jau kurį laiką sad.gif

Jo jau tikrai ne tame zvaigzdine...net nezinau kokiu priezasciu beieskoti.... 4u.gif
Papildyta:
Sveikos mergaites kaip laikotes ????? mirksiukas.gif
[/quote]
Ačiū, po truputį mirksiukas.gif Šiandien pajutau, kad kelias dalis tempos turiu, bet nematavau, gal čia nuo gerklės, perštėti pradėjo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 14, 13:15)
Matyt, kad aš blush2.gif Tą dieną įdomiai jaučiausi- buvau labai geros nuotaikos, po IUI išvis juokas ėmė, bet kartu ir nerimas širdy buvo wub.gif Nusipirkau JI žurnalą, nes gerokai per anksti atvažiavom į kliniką, bet atspėkit ar ką nors perskaičiau? Varčiau ir tuščiom akim žiūrėjau lotuliukas.gif
P.S. Žinot, kodėl juokas ėmė? Mąsčiau sau gulėdama- o jeigu ne maniškio spermą sušvirkštė? lotuliukas.gif "A NAM VSIO RAVNO" - svarbiausia, kad būčiau nestuke.gif  wink.gif

oi, aš irgi nuolat mąstau apie supainiojimus! Bet man nie vsio ravno lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 14, 13:19)
Sveikos mergaites kaip laikotes ????? mirksiukas.gif

dirbu ax.gif Po vakarykščio baliuko blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 14, 13:27)
Ačiū, po truputį mirksiukas.gif Šiandien pajutau, kad kelias dalis tempos turiu, bet nematavau, gal čia nuo gerklės, perštėti pradėjo? g.gif

o, koks geras ženklas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 14, 11:30)
oi, aš irgi nuolat mąstau apie supainiojimus! Bet man nie vsio ravno  lotuliukas.gif
Papildyta:

dirbu  ax.gif Po vakarykščio baliuko  blush2.gif
Papildyta:

o, koks geras ženklas  cool.gif

Aišku, kad ir man ne vienodai, aš tik visada juokauju, taip lengviau gyventi mirksiukas.gif
O su tempa įdomiai- ne pirmąkart pakilo, tik nenoriu prisisvaigti ir įsisvajoti, todėl geriau galvoju, kad ji pakilo nuo gerklės bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mano braukit, man nepasisekė...
Atsakyti