Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

Sveikos,

kavos su pienišku šokoladu? rolleyes.gif

Jautruole, tikrai dar anksti, laikom kumščius wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 13, 14:00)
ne, aš testų labai nemėgstu - jie man nuolat rodo špygą  lotuliukas.gif
Tikrai dar nenusimink - 14 d bandyk pasidaryt dar kartą.
Aš gal pasidarysiu pirmadienį. jei mmm neateis anksčiau.

Oi merginos sekmes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 04 13, 13:24)
Sveikos,

kavos su pienišku šokoladu?  rolleyes.gif

Jautruole, tikrai dar anksti, laikom kumščius wink.gif

Su malonumu kavos išgerčiau, nes niekaip neatsigaunu-pradėjo pas mus lietus merkti, taip ir traukia miegoti blush2.gif
Ačiū už palaikymą, merginos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gitana36 @ 2012 04 13, 15:33)
Oi merginos sekmes jums 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dėkui ax.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 13, 15:41)
Su malonumu kavos išgerčiau, nes niekaip neatsigaunu-pradėjo pas mus lietus merkti, taip ir traukia miegoti blush2.gif
Ačiū už palaikymą, merginos wub.gif

tikrai savijauta toku oru nekokia - tu gal Klaipėdoj, Jautruole ? Nes čia purškia kaip reikiant.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 13, 13:44)
Dėkui  ax.gif
tikrai savijauta toku oru nekokia - tu gal Klaipėdoj, Jautruole ? Nes čia purškia kaip reikiant.

Taip, aš klaipėdietė mirksiukas.gif Ir lankomės mudvi pas tą pačią ginę, jei gerai pamenu- J.S. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 13, 15:46)
Taip, aš klaipėdietė mirksiukas.gif Ir lankomės mudvi pas tą pačią ginę, jei gerai pamenu- J.S. smile.gif

O, tai gal net ir susimatysi kada ten biggrin.gif O gal jau mačiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 13, 14:20)
O, tai gal net ir susimatysi kada ten  biggrin.gif O gal jau mačiau  tongue.gif

Gal ir matėmės mirksiukas.gif O gal ir nebeteks susitikti, nebent pilvukus palyginti wub.gif
Ikiukas, baigiu jau darbus ir lekiu namo mirksiukas.gif
Atsakyti
Jautruolė, dar labai anksti 4u.gif
Atsakyti
mergaites. kas stimuliuojasi gonaliu man lieka virs 300 +75 is gonal 900. atiduociau pigiau bet turbut tik vln nes reikia laikyt saldytuve. i az:)
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 13, 13:50)
Dariau šįryt-kaip visada riebus I verysad.gif Bet jei atvirai, nenukabinau nosies-guodžiu save, kad dar ankstoka g.gif Šiandien 11 diena po IUI, 10 diena po O, 21 CD. Dar lauksiu wub.gif
O tu dareisi? mirksiukas.gif


Sveikos, na manau dar anksti testukui 4u.gif
man tai siandien jau taip viskas maudzia, ar del artejanciu mmm ar mioma isdidejo, desne puse pilvo net patinus, ta kiauside taip ir nenustojo po IUI skaudeti, matyt cistos susidare g.gif kazin kaip jos issivaiksto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solopgang @ 2012 04 13, 22:05)
Sveikos, na manau dar anksti testukui  4u.gif
man tai siandien jau taip viskas maudzia, ar del artejanciu mmm ar mioma isdidejo, desne puse pilvo net patinus, ta kiauside taip ir nenustojo po IUI skaudeti, matyt cistos susidare  g.gif kazin kaip jos issivaiksto  g.gif


man ikr po iui skaudejo kiausides ir tempe ir ko tik nedare prazioj galvojau gal? o paskui jau galvojau kad cistos, bet kai apziurejo gine viskas svaru viskas grazu... vistik buvo 4 foliai matyt ir jautesi kazkas... o ypac man nuo dufo dar suastreja pojuciai ... o tau skauda turbut del to kad rausiasi maziukai mirksiukas.gif


jautruole nt ankstoka 4u.gif o kada hcg?
Atsakyti
aš 10 DPIUI jau nebegadinu NT, nes jei ir pamatau I , tai vis tiek netikiu, kad nepavyko. Pastebėjau, kad man ramiau, jei NT nebent paskutinę dieną pagadinu.
Atsakyti