Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

atejo mm, tad ir as statistikos nepagerinau ...bandysim toliau
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 12, 13:33)
atejo mm, tad ir as statistikos nepagerinau ...bandysim toliau

unsure.gif
Priklauso 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 12, 14:21)
as siandien sugadinau NT.. taip ieskojau ten bent kokio seselio, bet kol kas tik I.. 12 diena po iui..

4u.gif 4u.gif pamatysi ir riebų antrą, tikrai ateis ta diena 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kazkada as sitam skyrelyje irgi buvau, mums pavyko po 2 IUI susilaukti vaikelio..dabar vel bandysiu trinti slenkscius link to tikslo..tik jau , kad kainos taip smaugia, ypac kai reikia ne viena ir ne du IUI darytis...
gal zinot ir galit papasakoti apie vaista Letrozoli? nesu girdejusi nieko apie ji, kokia kaina, koks poveikis? gal kuri vartojot? Aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loraimitz @ 2012 04 12, 16:12)
kazkada as sitam skyrelyje irgi buvau, mums pavyko po 2 IUI susilaukti vaikelio..dabar vel bandysiu trinti slenkscius link to tikslo..tik jau , kad kainos taip smaugia, ypac kai reikia ne viena ir ne du IUI darytis...
gal zinot ir galit papasakoti apie vaista Letrozoli? nesu girdejusi nieko apie ji, kokia kaina, koks poveikis? gal kuri vartojot? Aciu labai smile.gif

aš per šį IUI naujau letrozolį ( Femaros pavadinimu). Pirmas dvi dienas mane papykino, paskui nieko. Užaugo du geri foliai, gleivinė superinė nuo jo, nesreikėjo nei estrofemo papildomai.
Sėkmės tau 4u.gif
Papildyta:
o kaina gaunasi panaši kaip su clost, jei neperki estrofemo. Nes clostylbegitas apie 68 + estrofemas apie 30, o letrozolis man 103 lt. kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 04 12, 14:56)
Nes clostylbegitas apie 68 Lt

Bet kainytė Lietuvoje doh.gif aš lenkijoje closta už 18 zlotų nusipirkau t.y. 15Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 12, 13:33)
atejo mm, tad ir as statistikos nepagerinau ...bandysim toliau

console.gif
Papildyta:
QUOTE(loraimitz @ 2012 04 12, 14:12)
kazkada as sitam skyrelyje irgi buvau, mums pavyko po 2 IUI susilaukti vaikelio..dabar vel bandysiu trinti slenkscius link to tikslo..tik jau , kad kainos taip smaugia, ypac kai reikia ne viena ir ne du IUI darytis...
gal zinot ir galit papasakoti apie vaista Letrozoli? nesu girdejusi nieko apie ji, kokia kaina, koks poveikis? gal kuri vartojot? Aciu labai smile.gif

Aš du kartus gėriau Letrozole-pirmąkart letrozole sanoswiss (užaugo trys nekokybiški foliai), o antrąkart letrozole femara(tai tas pats vaistas, tik kitas gamintojas)-uažugo 4 gražuoliai foliai (bet kartu leidausi ir Puregoną, aišku, jis labiausiai įtakojo mano derlių) mirksiukas.gif Beje, man gleivinė abiem atvejais vistiek buvo plonytė, reikėjo Estrofemo.
P.S.Linkiu, kad užtektų vieno vienintelio IUI 4u.gif
Atsakyti
Laba diena merginos smile.gif
QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 12, 00:05)
Taip, mums 7 IUI buvo laimingas. Mano viena problemele buvo tame, kad gimdos kaklelis labai sudetingos formos, natur vyro turtas neturejo šanso prasibrauti kur reikia. Po 3 IUI padare LP su histeroskopija, matyt tuo metu buvo praplestas kaklelis ir po 4 IUI buvo neštumas, tik nesivystantis. Po 6  IUI jau ruošiames IVF, bet užaugo tik 2 tinkami foliai ir nusprendem daryti paskutini 7 IUI.
Nu o toliau senbuves žino , kas ivyko: 10 DPI susirgau mmm, prasirgau normaliai 6 dienos, ta cikla nusprendem nepradeti IVF, todel kad 10-15 c.d. vyras trejo isvažiuoti, tai 10 c.d. Palidejau MB , o pati nuo krutiniu skausmo negalejau nei guleti nei stoveti, padariau NT ir vos nenukritau pamacius po sekundes II .

as iki siol giliai sirdy netikiu kad nepavyko IUI mums, nors ir mmm sulaukiau, ir NT nieko nerodo, ir nestumo pozymiu jokiu, nors speneliai keisti, nepasakyciau kad jautrus, bet palietus juos nemalonu kazkaip, gal cia Dupho poveikis toks? gali but?
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 12, 17:53)
Aš du kartus gėriau Letrozole-pirmąkart letrozole sanoswiss (užaugo trys nekokybiški foliai), o antrąkart letrozole femara(tai tas pats vaistas, tik kitas gamintojas)-uažugo 4 gražuoliai foliai (bet kartu leidausi ir Puregoną, aišku, jis labiausiai įtakojo mano derlių) mirksiukas.gif Beje, man gleivinė abiem atvejais vistiek buvo plonytė, reikėjo Estrofemo.
P.S.Linkiu, kad užtektų vieno vienintelio IUI 4u.gif

Oho, tai tau ne taip lengvai reiškia stimuliuojasi - man net su clost 4 užaugdavo ir kokybiški. Tik su juo reikėjo dar estrofemo gleivinei.
Ale tau daugiau ir nereiks - turbūt jau esi nestuke.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 12, 17:01)
Bet kainytė Lietuvoje  doh.gif  aš lenkijoje closta už 18 zlotų nusipirkau t.y. 15Lt ax.gif

Šakytės blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shira: 12 balandžio 2012 - 16:31
QUOTE(Shira @ 2012 04 12, 16:42)
Šakytės  blink.gif

Taip taip, man vaistukai 2 stimuliacijoms (2dėžutės clost, 2vnt ovitrelle, 2 dežutės duphaston) kainavo 190Lt. Palyginus Lietuvos kainas tai juokingi pinigai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *chiquita*: 12 balandžio 2012 - 16:56
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 11, 20:44)
tikiu, kad ir tu greitai pajusi ka tai reiskia, svarbiausia tiketi mirksiukas.gif


na viltis zusta paskutine lotuliukas.gif , su laiku matysim kaip greitai pavyks, cia mum, gal kaip ir olialia 7 IUI jau bus garantuotas lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 12, 01:05)
Taip, mums 7 IUI buvo laimingas. Mano viena problemele buvo tame, kad gimdos kaklelis labai sudetingos formos, natur vyro turtas neturejo šanso prasibrauti kur reikia. Po 3 IUI padare LP su histeroskopija, matyt tuo metu buvo praplestas kaklelis ir po 4 IUI buvo neštumas, tik nesivystantis. Po 6  IUI jau ruošiames IVF, bet užaugo tik 2 tinkami foliai ir nusprendem daryti paskutini 7 IUI.
Nu o toliau senbuves žino , kas ivyko: 10 DPI susirgau mmm, prasirgau normaliai 6 dienos, ta cikla nusprendem nepradeti IVF, todel kad 10-15 c.d. vyras trejo isvažiuoti, tai 10 c.d. Palidejau MB , o pati nuo krutiniu skausmo negalejau nei guleti nei stoveti, padariau NT ir vos nenukritau pamacius po sekundes II .


pamenu tavo puikiaja istorija, ir kaip mes visos dziaugemes uz tave, kaip laikaisi, kaip sveikate tavo? wub.gif

QUOTE(spaliuxe @ 2012 04 12, 14:33)
atejo mm, tad ir as statistikos nepagerinau ...bandysim toliau


laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 04 12, 16:53)
Aš du kartus gėriau Letrozole-pirmąkart letrozole sanoswiss (užaugo trys nekokybiški foliai), o antrąkart letrozole femara(tai tas pats vaistas, tik kitas gamintojas)-uažugo 4 gražuoliai foliai


QUOTE(Shira @ 2012 04 12, 17:42)
man net su clost 4 užaugdavo ir kokybiški

O kaip nustatoma, kokybiškas ar ne folikulas? unsure.gif
Atsakyti