Įkraunama...
Įkraunama...

IUI tema

QUOTE(meskute102 @ 2012 04 11, 21:06)
o sangria kokios jusu bedeles buvo ir kelintas iui sekmingas?  4u.gif

2 IUI buvo sekmingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 04 11, 21:23)
2 IUI buvo sekmingas 4u.gif

wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras,mergaites..turiu klausimeli: gal yra siame skyrelyje mergaiciu,kurioms jau pavyko pastoti ir turite likusio duphaston'o parduoti? Geriausia butu is vilniaus;)
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 11, 22:06)
o sangria kokios jusu bedeles buvo ir kelintas iui sekmingas?  4u.gif

beje taip pat idomu kokios bedukes buvo pas olialia zinau kad ji pastojo atrodo po 7 iui. o gal 6 . 4u.gif

ikvepkit merginos mums vilties  blush2.gif zinau pasakojot bet kazkaip uzsimirso  blush2.gif



...įkvėpsiu: mums pavyko po 6 IUI. tiksliau 5 IUI buvo padaryti per vienus metus maždaug, o 6-asis po 1 metų pertraukos. Po 3 IUI buvo užkibę, bet nustojo vystytis 5-6 savaitę...
Dukrytės susilaukėm po ilgų 10 metų nevaisingumo.
Bėdos buvo pas vyrą sperma ir lėta ir mažai. Pavyko pastoti su 7 mln.
O man per gimdymą tik paaiškėjo, kad buvo endometriozė išvešėjusi doh.gif

Taip kad aukščiau nosytes. Tikėjimas be galo svarbus.

Aš pvz. dabar kažkaip gal naiviai tikiu, bet giliai širdyje net jaučiu, kad gal kada Dievulis dar kartelį mums pagelbės ir atsiųs antrą stebukliuką. Svarbu - tikėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute102 @ 2012 04 11, 21:06)
o sangria kokios jusu bedeles buvo ir kelintas iui sekmingas?  4u.gif

beje taip pat idomu kokios bedukes buvo pas olialia zinau kad ji pastojo atrodo po 7 iui. o gal 6 . 4u.gif

ikvepkit merginos mums vilties  blush2.gif zinau pasakojot bet kazkaip uzsimirso  blush2.gif


Taip, mums 7 IUI buvo laimingas. Mano viena problemele buvo tame, kad gimdos kaklelis labai sudetingos formos, natur vyro turtas neturejo šanso prasibrauti kur reikia. Po 3 IUI padare LP su histeroskopija, matyt tuo metu buvo praplestas kaklelis ir po 4 IUI buvo neštumas, tik nesivystantis. Po 6 IUI jau ruošiames IVF, bet užaugo tik 2 tinkami foliai ir nusprendem daryti paskutini 7 IUI.
Nu o toliau senbuves žino , kas ivyko: 10 DPI susirgau mmm, prasirgau normaliai 6 dienos, ta cikla nusprendem nepradeti IVF, todel kad 10-15 c.d. vyras trejo isvažiuoti, tai 10 c.d. Palidejau MB , o pati nuo krutiniu skausmo negalejau nei guleti nei stoveti, padariau NT ir vos nenukritau pamacius po sekundes II .

Atsakyti
Lietuva, Olialia - aciu jums uz vilti ikvepiancias patirtis!
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 12, 01:05)
Taip, mums 7 IUI buvo laimingas. Mano viena problemele buvo tame, kad gimdos kaklelis labai sudetingos formos, natur vyro turtas neturejo šanso prasibrauti kur reikia. Po 3 IUI padare LP su histeroskopija, matyt tuo metu buvo praplestas kaklelis ir po 4 IUI buvo neštumas, tik nesivystantis. Po 6  IUI jau ruošiames IVF, bet užaugo tik 2 tinkami foliai ir nusprendem daryti paskutini 7 IUI.
Nu o toliau senbuves žino , kas ivyko: 10 DPI susirgau mmm, prasirgau normaliai 6 dienos, ta cikla nusprendem nepradeti IVF, todel kad 10-15 c.d. vyras trejo isvažiuoti, tai 10 c.d. Palidejau MB , o pati nuo krutiniu skausmo negalejau nei guleti nei stoveti, padariau NT ir vos nenukritau pamacius po sekundes II .


Nu šakės biggrin.gif biggrin.gif Akys net išsprogo po tokio perskaityto stebuklo 4u.gif Kaip smagu skaityti viltį nešančias istorijas 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 12, 00:05)
Nu o toliau senbuves žino , kas ivyko: 10 DPI susirgau mmm, prasirgau normaliai 6 dienos, ta cikla nusprendem nepradeti IVF, todel kad 10-15 c.d. vyras trejo isvažiuoti, tai 10 c.d. Palidejau MB , o pati nuo krutiniu skausmo negalejau nei guleti nei stoveti, padariau NT ir vos nenukritau pamacius po sekundes II .

Na čia tai istorija thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2012 04 12, 00:23)
...įkvėpsiu

wub.gif 4u.gif

QUOTE(olialia2001 @ 2012 04 12, 01:05)
Nu o toliau senbuves žino , kas ivyko

Taaaip, puikiai prisimenu šią nuostabią istoriją wub.gif wub.gif
Kartais net ir prasidėjus mmm, bet vis dar labai nenorint patikėt kad ir šį ciklą neužkibo, prisimenu tave ir pagalvoju "o gal čia netikros mmm?" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 04 12, 11:04)
wub.gif  4u.gif
Taaaip, puikiai prisimenu šią nuostabią istoriją  wub.gif  wub.gif
Kartais net ir prasidėjus mmm, bet vis dar labai nenorint patikėt kad ir šį ciklą neužkibo, prisimenu tave ir pagalvoju "o gal čia netikros mmm?"  blush2.gif

Aš irgi puikiai prisimenu šią istoriją-nors buvau ką tik prisijungusi šiame forume, bet jau aktyviai domėjausi Ovuliacijos ir IUI temomis, matyt, nujaučiau, kad ir pati prieisiu iki to mirksiukas.gif O dabar galvoju, kad kažin ar ištverčiau psichologiškai ir fiziškai tiek IUI g.gif Jau turėjau 4 stimuliacijas, pajaučiau vaistų poveikį, o kiek žinau, dr. rekomenduoja ne daugiau 6 stimuliacijų unsure.gif Bet tikėkimės, kad mums tiek nereikės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 12 balandžio 2012 - 11:20
QUOTE(*chiquita* @ 2012 04 11, 13:22)
Bet tu jau viena vaikiuka turi, tai teoriškai viskas pratekama turėtų būti  ax.gif
Nors aš visada už tai kad pirma viską išsitirti o tik tada procedūras darytis, jos juk ne 10Lt kainuoja, o ir  sveikatos kiek suėda...

Kada NT daraisi? visos viltys į tave dabar sudėtos  4u.gif



as siandien sugadinau NT.. taip ieskojau ten bent kokio seselio, bet kol kas tik I.. 12 diena po iui..
Atsakyti
Sveikos,

Olialia, geras, va kaip būna smile.gif

Šiandien noriu tik miegot miegot miegot doh.gif
Atsakyti