Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(tishka @ 2012 05 08, 09:28)
Justess, labai patiko atvirukai  thumbup.gif  ta sirdele metaline as kiek supratau ne pacios gamybos? ir uzpildytas sirdeles vidus tomis granulemis, tik po to klijuotas?

Ir širdelės formą pati dariau, tada į ją pyliau granules, išlydžiau ir gavau rankų darbo dekoraciją wink.gif
Atsakyti
*Star*, manau ne gėda tokią užrašinę bus padovanoti savo mažylei, kai paaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(labanaktukee @ 2012 05 09, 06:57)
*Star*, manau ne gėda tokią užrašinę bus padovanoti savo mažylei, kai paaugs smile.gif


Bėda ta, kad pas mane du mažyliai biggrin.gif tai jiems kitką reiks sugalvot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 09 gegužės 2012 - 12:20
Sveikos,

ateinu su klausimu. Nors reikia konsultacijos ne skrebinimui, bet manau jūs galėtumėte patarti, nes dirbat su įvairiom medžiagom.

Sūnaus darželyje reikia "padaryti" paveikslėlį. Sugalvojau, kad darysiu auksinę žuvelę:
user posted image

ant lininio audinio 20x20 nupiešiu su akriliniais dažais (reikės kažkaip perkelt piešinį...) ir noriu panaudoti daugiau kokių nors medžiagų. Pvz šone sugalvojau pritvirtinti auksinių žvynelių, karūnos brangakmenius taip pat dėti iš karoliukų, akį įdėt irgi paruoštą tokią didelę... daugiau nesugalvoju g.gif gal vilnos kur nors?... Jei patartumėt būtų smagu, bei kur tų medžiagų vln arba kns įsigyti (kol kas turiu tik dažus).

O pagrindinis klausimas kaip ir kada pritvirtinti? Ar prisiūti žvynelius, o po to dažyt, ar nudažyt, tada klijuot? g.gif ir kokiais klijais jei taip...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 05 09, 14:05)
Sveikos,

ateinu su klausimu. Nors reikia konsultacijos ne skrebinimui, bet manau jūs galėtumėte patarti, nes dirbat su įvairiom medžiagom.

Sūnaus darželyje reikia "padaryti" paveikslėlį. Sugalvojau, kad darysiu auksinę žuvelę:
ant lininio audinio 20x20 nupiešiu su akriliniais dažais (reikės kažkaip perkelt piešinį...) ir noriu panaudoti daugiau kokių nors medžiagų. Pvz šone sugalvojau pritvirtinti auksinių žvynelių, karūnos brangakmenius taip pat dėti iš karoliukų, akį įdėt irgi paruoštą tokią didelę... daugiau nesugalvoju  g.gif gal vilnos kur nors?... Jei patartumėt būtų smagu, bei kur tų medžiagų vln arba kns įsigyti (kol kas turiu tik dažus).

O pagrindinis klausimas kaip ir kada pritvirtinti? Ar prisiūti žvynelius, o po to dažyt, ar nudažyt, tada klijuot?  g.gif  ir kokiais klijais jei taip...

Ačiū  4u.gif

Perliukams siūlyčiau 3D dažus. Jei vis gi nori tikrų perliukų ar svarovskiukų, pažiūrėk čia arba čia. Akyčių rastum beveik bet kurioje karoliukų parduotuvėje. Bent jau Kauno Urme tikrai esu mačiusi 4u.gif Dėl žvynelių, idėjų neturiu, gal kitos mergaitės ką nors patars ax.gif Na, nebent pirkti kokį blizgų popierių (kad ir pakavimo), iš jo kirpti žvynelius ir klijuoti juos ant paveikslo.
Atsakyti
Naujas darbukas

user posted image

Didesnė nuotrauka čia. Jei tik turite kritikos, mielai lauksiu komentarų. Nors pastangų čia mažai - tiesiog norėjau judėti tolyn, o skrebukas nenorėjo dėliotis ax.gif
Atsakyti
Naujausias darbelis

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliaake25: 09 gegužės 2012 - 18:13
QUOTE(Diax @ 2012 05 09, 14:31)

dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Diax, labai skoninga smile.gif
Atsakyti
Rodau mano ir mano mazutes bendrai gamintu atviruku Motinos dienai smile.gif
user posted image
Beto kvieciu visas prisijungti i Konkurseli smile.gif jau prie atviruku prisijunge ir grazus skrebukas smile.gif kvieciu pasizvalgyti thumbup.gif
Atsakyti
turėjo močiutė susigraudinti, labai sentimentalu wub.gif ir gražu smile.gif
Atsakyti
Sypseniki, puikus atvirukas wub.gif Kai busiu mociute, noreciau toki gauti blush2.gif

Ateinu ir aš su savo darbeliu.. Daugiau kaip visada: Blog'e

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina_S: 10 gegužės 2012 - 22:39