Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE
O, kad jus paskatinti, parodau siek tiek priziuko....

wub.gif
Atsakyti
sypseniki, užrasinės norėčiau ax.gif blush2.gif
... einu kept darbelio ... mirksiukas.gif
Atsakyti
dėl tokios dovanėlės tikrai verta pasistengti biggrin.gif
Atsakyti
Mielosios primenu, kad konkurselyje gali dalyvauti ne tik tradiciniai skrebukai, bet puikiai tinka ir gali dalyvauti atvirukai ir nestandartiniai skrebukai! tik butinai turi atitikti taisykles ir buti pavartotas zodelis mama\mociute smile.gif Tad labai labai visu laukiu! Jau turim du dalyvaujancius atvirukus!! tad drasiau junkites, nes priziukas tikrai bus paciom (kaip mamoms) puiki dovana smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 05 gegužės 2012 - 09:00
Mini albumas vyro mamai

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti
Mielosios su ypatinguoju mamadieniu wub.gif
Nors mano mazute sian ir zirzliukas visa diena(dantuku deka doh.gif ), bet labai labai dziaugiuos ja turedama ir priglaudus vis kartojau kokia nuostabia dovana turiu!! wub.gif man tas jausmas buti mama, tai kazkas nepaprasto wub.gif

Na mes apdovanojom dar tik viena mociute, tad jau galiu rodytis ka iteikem smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 06 gegužės 2012 - 22:06
Sypseniki, kokia nuostabi receptinė wub.gif

Ir aš atkeliauju su Mamos dienos atvirukais ax.gif

user posted image
didesnė foto mano blog'e

user posted image
didesnė foto mano blog'e
Atsakyti
žiūriu ir negaliu atsižiūrėti, kiek grožybių po savaitgalio atsirado bigsmile.gif Nejaugi, jūs mamyčių dienos nešventėt biggrin.gif
Atsakyti
Būtų feisbukas, paspaučiau like po kiekvienu skrebuku, jau tokie grožiai wub.gif
Atsakyti
Labai labai gražu viskas wub.gif Visoms, kuriančioms grožius, juk ir pačios esat mamytės smile.gifuser posted image

O čia mano užrašinė- mamytės užrašai, turiu dar vieną albumiuką, bet dar neišbaigtas, tad kitąkart...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 07 gegužės 2012 - 21:13
Merginos kokie pasakiški darbai, pasaka fantastika
Atsakyti
Justess, labai patiko atvirukai thumbup.gif ta sirdele metaline as kiek supratau ne pacios gamybos? ir uzpildytas sirdeles vidus tomis granulemis, tik po to klijuotas?
Atsakyti