Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

O čia mano kelios naujienos, daugiau čia

Dėžutės su muiliukais

user posted image


user posted image

Dėžutė su atviruku ir prancūziškais zefyrais

user posted image
Atsakyti
mano mazoji valgytoja smile.gif
siandienis paskrebinimas aplinkui kursuojant mazylei smile.gif

Zaliaake, man labai patiko pirma dezute 4u.gif

Zmogiuke, kaip visada siltas, stilingas darbelis; toks, kuri noretusi "nuliftinti" biggrin.gif

Astaste, turesi labai grazu prisiminima ax.gif Tavo pavyzdys gal paskatins ir kitas sukurti albumeli; gal ir as kada subresiu

Tishka, tu genija! bigsmile.gif Labai gerai ziurisi tos "akys" is smelio ir bendras vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimming: 19 rugsėjo 2012 - 15:06
dimming, šiuo metu tau baltai pavydžiu sugebėjimo vaikui aplink "lakiojant" dar ir paskrebinti ir žinoma mergytės "valgumo" smile.gif maniškė kažkaip tuo per daug nepasižymi...
Atsakyti
Laba diena,
merginos, paprotinkit mane, jeigu as naudociau pvz toki iranki reljefui isgauti, tai man tinka tik tie metaliniai trafaretai? Ar ir tos reljefo formeles, kurios raso, kad masinoms?
http://www.spalvunam...ossig-tool.html
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2012 09 21, 10:19)
Laba diena,
merginos, paprotinkit mane, jeigu as naudociau pvz toki iranki reljefui isgauti, tai man tinka tik tie metaliniai trafaretai? Ar ir tos reljefo formeles, kurios raso, kad masinoms?
http://www.spalvunam...ossig-tool.html



neisivaziduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2012 09 21, 10:19)
Laba diena,
merginos, paprotinkit mane, jeigu as naudociau pvz toki iranki reljefui isgauti, tai man tinka tik tie metaliniai trafaretai? Ar ir tos reljefo formeles, kurios raso, kad masinoms?
http://www.spalvunam...ossig-tool.html

spellbinderio plokštėms turėtų toks variantas puikiausiai tikti o cutlebugo firmos irgi galimas variantas bet patogesnis būtų uždėti lapą viduryje ir kočioti su kočėlu, nes kutlebugo embosinimo plokštelės kaip knygos į kurių vidury dedamas lapukas
Atsakyti
Dimming, ačiū.

o dabar keletas naujienų

Krikštynų tortas (pilnas saldainių) bei palinkėjimų ir profesijos dėžutė

user posted image
user posted image

daugiau kaip visada čia

Atsakyti
Žaliaake, kaip gausiai tu darbuojiesi bigsmile.gif šaunuolė. o tuos drugelius kaip darai, su ta mašina ar kaip kitaip? g.gif labai mieli ax.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2012 09 18, 16:28)
Saunus albumelis! Dazniau rodykis  thumbup.gif


ačiū 4u.gif reik dažniau daryti, tada ir rodyčiausi biggrin.gif čia pirmas mano darbas su nuotrauka.
man kažkaip pati idėja skrebinti ant to popieriaus ir dėt skrebuką paskui kur nors į stalčių nepriimtina. noriu arba albumą vaikų padaryti šitokiu būdu kaip nors, arba skrebinti ir paskui rėminti ir kabint ant sienos. bent dabar taip galvoju biggrin.gif

QUOTE(dimming @ 2012 09 19, 16:02)
mano mazoji valgytoja smile.gif
siandienis paskrebinimas aplinkui kursuojant mazylei smile.gif

Astaste, turesi labai grazu prisiminima ax.gif  Tavo pavyzdys gal paskatins ir kitas sukurti albumeli; gal ir as kada subresiu


ačiū smile.gif
labai mielas tavo skrebukas, spalvos man labai labai patinka wub.gif toks linksmas, vaikiškas, mergaitiškas wub.gif
ir dar jau seniai kilo klausimas, daug jūsų skrebukuose naudojate anglų kalba užrašus g.gif supratau tik, kad skrebuke irma gyvena toli už jūrų marių, o kitos irgi užsienyje gyvenate ar kokios kitos priežastys tos anglų kalbos?

ir dar norėjau paklausti, čia kai kurios rodydamos skrebukus parodote schemą, pagal kurią darėte, o kur tas schemas randate?
Atsakyti
Astante, ačiū už gerus žodžius, o drugelius tai kertu su mašina

Žiemiškas atvirukas

user posted image
Atsakyti
Astaste, angliskus uzrasus naudoju todel, kad esu anglu k mokytoja, man si kalba labai patinka, be to dauguma skrebo priemoniu su angliskais uzsrasais smile.gif

O schemos yra paimtos is ivairiu konkurso blogu; jei ilistum i bet kurios skrebukes bloga, pamatytum sarasus sone su pavadinimu Challenges arba Konkursai...
Atsakyti
QUOTE
Astaste, angliskus uzrasus naudoju todel, kad esu anglu k mokytoja, man si kalba labai patinka, be to dauguma skrebo priemoniu su angliskais uzsrasais

Idomi diskusija...
Taip taip...skrebinimo priemones su angliskais uzrasais, bet juk tai tik dekoracijos...cia kaip ir garnyrai ant skrebuko. Matau labai daug uzsenieciu vartoja amerikietiska skrebo produkcija su anglu k. uzrasais, bet pats tekstas gimtaja kalba. Patinka man kaip taip maisoma thumbup.gif

*Bet nesusigaudau tik kodel pavz. pats tekstas rasomas anglu k. jei seimoj gimta kalba lietuviu? (nuskambejau cia lyg kokia LT patriote) biggrin.gif

o kaip vaikai? ar anglu k. snekes ateity?....ar seimoj kalbate anglu k.? Manau butu vaikam labai idomu ka mama prirase (nors ir ten kas nerimto prirasyta meniniuose dienorasciuose), visvien tai langelis i zmogaus mastysena, vertybes. Daug lengviau susigaudyti jei nereiketu versti viska i gimtaja kalba ax.gif
Nu aisku, jei tik sau ir savo malonumui skrebini tai bent kokia kalba tiks wink.gif

Dar kilo klausimas bendrai visomis kurios raso teksta anglu k. Ar jus bent kiek itakoja dalyvavimas taptautiniuose issukiu saituose?...t.y. gal rasote teksta anglu k. todel kad platesne publika suprastu ir labiau ivertintu? ax.gif

Asmeniskai, as noreciau dazniau rasyti teksta lietuviu k.. ypac mano jaunystes prisiminimai apie gyvenima LT, tai kzkp net keista man rasyti anglu k. apie ta etapa kada anglu k. net nemokejau. Betgi, nors skrebinu pagrinde sau - megautis kurybiniu procesu - taip pat noreciau kad mano darbai butu vaikam/busimai kartai lyg mediumas artimesniam susipazinimui su ju motina/mociute, ir kad nereiketu jiem sukaupti tiek daug pastangu isversti viska i jiem suprantama anglu k.

Nera cia vienintelio ar 'teisingo' kelio kaip skrebinti. Idomus sis hobis butent todel kad visu kurybiniai tikslai skirtingi.
Ka jus manote apie teksto rasyma negimtaja kalba? Idomu buti suzinoti ivairaus plauko nuomoniu.
Atsakyti
Gyvenu LT, bet mano nuomonė 100 proc. sutampa su Irma šiuo klausimu biggrin.gif
Tikrai, detales panaudoju angliškas, nes patinka panaudot "gatavus" produktus, be to, manau nemažai išsireiškimų tinkančių skrebukams nelabai verčiami taip jau tiesiogiai į LT kalbą... O lietuviškai man kažkaip tie trumpi žodžių junginukai ir neskamba... Per daug "seilėtai" ir banaliai man jie išversti atrodo (bet čia jau tik mano pačios toks skonis bei pojūčiai, žinoma).
Aprašymą aš asmeniškai tik originalo kalba pripažįstu, nes kitokia kalba nelabai ir mąstyt moku, gal todėl man jis būtinai turi būt tik lietuviškas smile.gif
Dėl tarptautinių konkursų tai aš irgi pagalvojau, kad greičiausiai gal patogiau kitiems būtų rodyti darbą EN kalba, tačiau tai per daug toli nuo manęs pačios, taigis, kol kas tikrai jei ką ir darysiu pagal užsienietiškų konkursų užduotėles, tai rodytis visiems neskubėsiu smile.gif
Atsakyti