Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Konkursui Vaizdas pro langa

sveikos,

ar dar yra skrebinanciu? ax.gif g.gif Toks jausmas, kad pati su savim "skrebinu" lotuliukas.gif
Atsakyti
dimming, aktyvistka, yra tų skrebinančių tik aišku ne tokiais tempais biggrin.gif aš tikiuosi į savaitės pabaiga savo LO galėsiu parodyti wink.gif
Atsakyti
visos tyliai skrebina tongue.gif
na pagaliau ir aš turiu su kuo pasirodyti blush2.gif ne tik jūsų darbeliais tyliai grožėtis 4u.gif
dovana žentui hihihi.gif
user posted image

ir mažosios gimtadienio albumėlis
user posted image
daugiau nuotraukyčių bloge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2012 09 11, 14:10)
dimming, aktyvistka, yra tų skrebinančių tik aišku ne tokiais tempais  biggrin.gif aš tikiuosi į savaitės pabaiga savo LO galėsiu parodyti wink.gif

taip taip...yra skrebinanciu smile.gif Vakar paskubom suskrebinau viena nauja, bet deja ne konkursui. Bandysiu siandien nufotografuoti ir ikelti. Nzn kaip man pavyks atideti skreba i sona kol vyksta didesni 'rimtesni' darbai kadangi tapau priklausoma nuo skrebo.
Atsakyti
Remini, kokie groziai wub.gif
Atsakyti
user posted image
Po ilgos pertraukos rodausi vel...
Bloge istorija bei technika aprasyta lietuviu k.
cia
Atsakyti
Sveikutės kviečiu Jus pas save į svečius Užsukite pažiūrėti naujienų
Atsakyti
Irma, sūnelis visas į mamą - su tokia netikėta fantazija biggrin.gif labai patiko man tie siūlai... jaučiu silpnybę viskam kas kvepia tekstile smile.gif

Rodausi savo apkalbėtą skrebuką, pagaliau pabaigiau... Dabar eisiu poilsio trumpam biggrin.gif

user posted image

Daugiau čia.
Atsakyti
QUOTE
Irma, sūnelis visas į mamą - su tokia netikėta fantazija  labai patiko man tie siūlai... jaučiu silpnybę viskam kas kvepia tekstile

Rodausi savo apkalbėtą skrebuką, pagaliau pabaigiau... Dabar eisiu poilsio trumpam

Nuostabu! Man ant tiek niezti nagus kopijuoti sia ideja kad norisi mesti visus darbus ir skrebinti dabar! Deja deja....laikas bega o namo remontas bei jo turino pakavimas vezlio greiciu juda i prieki blush2.gif
Komentaras bloge wink.gif

Jo, jauniausias sunelis labai linkes prie meno...nespeju jam flomasteriu pirkti. Tik pergyvenu kadangi matau jame perfekcionizmo tendencija (ir is kur ji pas ji? g.gif ). Neperseniausiai spalvindamas spalvotais piestukais ne ten papaise, susinervino rezultatu, ir tryne tryne kol skyle popieriuje padare, o tada pravirko is to beviltiskumo. Bandziau jam paaiskinti kad as savo skrebukuose kartais tyciau padarau skyles bei sulamdau, paplesau lapus, bet jis aisku dar to nesuvokia....tokio amziaus dar viskas juoda/balta, gerai/blogai. Nors ir pati daznai pastebiu kada nesiseka realizuoti ideja save pacia pradedu nuvertinti. Bandau kurti pagal mantra kad kiekviena klaida, tai tik galimybe kazka dar geriau, ar originaliau sukurti.
I dausas nuklydau kazkaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 14 rugsėjo 2012 - 02:41
Wow, kokie darbeliai bigsmile.gif remini, tishka, skrebuke irma - aš sužavėta bigsmile.gif kaip gražu ir originalu. Tishkos aprašyme bloge daug nesuprantamų žodžių, tai dar mandriau visas tas reikalas atrodo biggrin.gif
žadėjau parodyti savo pirmą bandymą skrebinti, tiksliau, iškart albumą daryti biggrin.gif , bet tai dabar jau gėda. tiesą sakant, tiek ten ir tepadariau, albumas per tris vakarus, tai ir rezultatas toks tėra, bet draugė liko sužavėta, labiau, turbūt, dėl pačios idėjos biggrin.gif
Atsakyti
As irgi atejau pasirodyt, ka pavyko sukurpti smile.gif
Mano atostoginis skrebukas
user posted image
Daugiau info ir foto bloge.
Atsakyti
Nerealiai džiaugiuosi sulaukusi tiek gerų įvertinimų smile.gif o kai dar Irma sako, kad noras liftint atsirado, tai aš iš viso jau be žodžių, padebesiuose... tuoj pasijausiu, kaip kokia primadona biggrin.gif

Astaste, tempk ką turi į dienos šviesą - mes čia gi vienos iš kitų dar ir pasimokom, koks čia gali būt gėda? wink.gif

Zmogiuke, gražutis - ramutis skrebukas, toks grynai man studio calico priemonėm kvepiantis smile.gif nostalgiškas...
Atsakyti