Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(vinipooh @ 2012 09 04, 07:57)
Sveikos, vis ikisu nosi i tema ir kaupiu drasa pabandyti pradeti kazka daryti pati smile.gif

siaip pradejau viska ziurineti tiesiog noredama padaryti grazesni ir isimintinesni savo vaiko pirmaji albuma  blush2.gif
bet beskaitydama ir beziuredama visiskai pasimeciau, taigi pradziai noriu prasyti jusu pagalbos smile.gif
pora klausimu:
1. ar albuma geriau daryti kaip albuma, ta prasme,kai yra iristi lapai, ar geriau daryti atskirus skrebukus, deti i imautes ir segti su tais ziedais?  blush2.gif
2. nuotraukas, ivairias detales jus daugiau klijuojate klijais ar lipukas/ dvipuse juosta?

labai aciu uz pagalba smile.gif
4u.gif

Dauguma tradicinio skrebo skrebukiu skrebina atskirus 30x30cm lapus kuriuos imeta i imautes skirtas albumam su atsiskleidanciais ziedas (D-ring album)....cia spausk aprasyta mano foto bei skrebuku rusiavimo metodas.
Bet sie spec. albumai ir papildomos imautes nemazai kainuoja.
Jei skrebini pirmu metuku temini albuma gali ismeginti ir mini albumo formata. Skrebink ant atskiru lapu kuriuos finale gali susegti ziedeliais arba suristi juostelemis (tai manau ekonomiskesnis budas). Patariu visko is karto neprisipirkti, ypac baby tema, jei nzn ar skrebas tave tikrai uzkabins. Ir dar verta pamineti kad neapsimoka pirkti vaikisku, karikaturiniu antspauduku...geriau tokiu kurie ilgai tarnaus: ir pirmu metuku albumui ir 10-metu vaikui.
As vartoju albumus su imautem, bet...man nelabai patinka kad plastika dengia viso skrebuko detales. JoAnn parduotuvej uzmaciau 30x30cm rudo 'kraft' popieriaus deziu i kurias ketinu sudeti palaidus skrebukus. Ant tokiu imanoma ir stampuoti ir jas papuosti. Noretusi ismeginti...ziuresim kaip bus.
Tikiuosi pasirodysi cia ir dazniau wink.gif
Atsakyti
Patink man ta skrebukė Irma thumbup.gif aiškiai atsako į visokius klausimus 4u.gif
Mano draugės jubiliejus ir mergvakaris kartu, tai bandysiu ta proga jai padaryti kokį mini albumėlį apie ją, neįsivaizduoju, kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 09 04, 22:07)
Dauguma tradicinio skrebo skrebukiu skrebina atskirus 30x30cm lapus kuriuos imeta i imautes skirtas albumam su atsiskleidanciais ziedas (D-ring album)....cia spausk aprasyta mano foto bei skrebuku rusiavimo metodas.
Bet sie spec. albumai ir papildomos imautes nemazai kainuoja.
Jei skrebini pirmu metuku temini albuma gali ismeginti ir mini albumo formata. Skrebink ant atskiru lapu kuriuos finale gali susegti ziedeliais arba suristi juostelemis (tai manau ekonomiskesnis budas). Patariu visko is karto neprisipirkti, ypac baby tema, jei nzn ar skrebas tave tikrai uzkabins. Ir dar verta pamineti kad neapsimoka pirkti vaikisku, karikaturiniu antspauduku...geriau tokiu kurie ilgai tarnaus: ir pirmu metuku albumui ir 10-metu vaikui.
As vartoju albumus su imautem, bet...man nelabai patinka kad plastika dengia viso skrebuko detales. JoAnn parduotuvej uzmaciau 30x30cm rudo 'kraft' popieriaus deziu i kurias ketinu sudeti palaidus skrebukus. Ant tokiu imanoma ir stampuoti ir jas papuosti. Noretusi ismeginti...ziuresim kaip bus.
Tikiuosi pasirodysi cia ir dazniau wink.gif

aciu uz issamu atsakyma smile.gif
kazkaip sumasciau, kad reikia pradziai koki minimalu skrebuka pabandymui pasidaryti ir tik po to imtis albumo blush2.gif kad kaip sakant technikoj siek tiek labiau susigaudyti smile.gif nors siaip su mano uzmojais, as ir dekupazinti tai nuo savo virtuves baldu pradejau biggrin.gif
Atsakyti
Taip taip, pritariu, mūsų Irmutė tikra šaunuolė thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, Irmą gerbiu ir aš smile.gif

Paslepta

user posted image

turėjau šiandien ir laiko, ir jėgų bigsmile.gif
Atsakyti
Dekui visom uz grazius zodzius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kol dar ScrapManija stovi tai si saita pimpinu biggrin.gif ir visiem numetu nuorodas i si ar ana irasa. Kadangi ScrapManija sedi ant MB serverio, ir sie virtualus, buve mano namai kaip ir apleisti savininkes blush2.gif ax.gif eina kalbos kad jis bus istrintas kadangi nera prasmes jo laikyti jei aktyviai ten nerasau ir nebendrauju. Nzn net ar kam svarbu ar idomu, bet tiesiog norejau pasidalinti tuom.

QUOTE
reikia pradziai koki minimalu skrebuka pabandymui pasidaryti ir tik po to imtis albumo 

O pradedanciai skrebukei patarciau technika ismeginti ant neipareigojancio mazesnio formato, pavyz. atviruku. Siaip, jei gyveni Kaune ar Vilniuj merginos daznai susitikineja paskrebinti kartu, tai butu puikus budas kaip pamatyti bei ismeginti ivairia technika.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 09 06, 00:33)
Dekui visom uz grazius zodzius 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kol dar ScrapManija stovi tai si saita pimpinu  biggrin.gif ir visiem numetu nuorodas i si ar ana irasa. Kadangi ScrapManija sedi ant MB serverio, ir sie virtualus, buve mano namai kaip ir apleisti savininkes  blush2.gif  ax.gif  eina kalbos kad jis bus istrintas kadangi nera prasmes jo laikyti jei aktyviai ten nerasau ir nebendrauju. Nzn net ar kam svarbu ar idomu, bet tiesiog norejau pasidalinti tuom.

...gaila, kad neliks tokios geros patarimu enciklopedijos verysad.gif nu bet labai gerai, kad suzinojom is anksto - reiks dar karta perzvelgt ir pasisaugot aktualiu ideju wink.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios na pagaliau atgavau savo pc, tad pasirodau su nestandartine dezute smile.gif
user posted image
Atsakyti
labukas,

rodausi;

skrebukas konkursui

Sypseniki, sveika sugrizusi smile.gif Ypatingas, matau darbelis, ypatingai turbut progai , ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti
Vestuvis - jūros tematika

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 09 06, 01:33)
Kol dar ScrapManija stovi tai si saita pimpinu  biggrin.gif ir visiem numetu nuorodas i si ar ana irasa. Kadangi ScrapManija sedi ant MB serverio, ir sie virtualus, buve mano namai kaip ir apleisti savininkes  blush2.gif  ax.gif  eina kalbos kad jis bus istrintas kadangi nera prasmes jo laikyti jei aktyviai ten nerasau ir nebendrauju. Nzn net ar kam svarbu ar idomu, bet tiesiog norejau pasidalinti tuom.

oj, kaip gaila, as kartais ten apsilankau, kai prireikia kokios info smile.gif man ten irgi kaip enciklopedija biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sypseniki @ 2012 09 07, 12:18)
Sveikos mielosios na pagaliau atgavau savo pc, tad pasirodau su nestandartine dezute smile.gif

Labai grazu, man labai patiko.
Ai, vis pamirstu paklausti. Kazkodel tavo bloge, kai paspaudziu ant nuotraukos padidinti, ar siaip kur nors, tai man visad ismeta reklamini puslapi (pop-up). Ar cia specialiai taip?
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 09 07, 14:25)
labukas,

rodausi;

skrebukas konkursui

Sypseniki, sveika sugrizusi smile.gif Ypatingas, matau darbelis, ypatingai turbut progai , ar ne? bigsmile.gif

Skrebukas grazus ir toks mielas smile.gif
jop proga tikrai ypatinga buvo 4u.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2012 09 07, 21:20)
Labai grazu, man labai patiko.
Ai, vis pamirstu paklausti. Kazkodel tavo bloge, kai paspaudziu ant nuotraukos padidinti, ar siaip kur nors, tai man visad ismeta reklamini puslapi (pop-up). Ar cia specialiai taip?

Smagu, kad patiko smile.gif
O del bloga aciu, kad pasakei, zinok nzn kas cia pridejo ir kaip panaikinti, as dabar per tirs skirtingus pc ir interneto tinklus pabandziau tai tik vienam uzkabino ta reklama... tai nzn kur atsakyma rasti...vienas pazystamas sako, kad cia prikabinta, kad ziurimumo srautas didelis pas manes... jei kas zino kaip panaikinti ta reklama, busiu dekinga uz patarima 4u.gif
Atsakyti