Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Nu va...sugrizau trumpam visu darbelius pakomentuoti (tikiuosi nieko nepraleidau).
Vakar paryciais pabaigiau dar viena skrebuka, bet deja neliko laiko nufotografuoti. Tai buvo pirmas skrebukas kuriam vartojau naujai gauta dovana -Silhouette Cameo! Jega thumbup.gif thumbup.gif atsidziaugt negaliu wub.gif
Atsakyti
Labai jau laukiam, Irma. Man tai žiauriai įdomu ... kas gi tai per "žvėris" biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Daugiau nuotraukų mano bloge.
Atsakyti
Labas rytas visoms. Maniau, pavasaris, nieks nieko forume neberašo, blogų naujienas peržiūriu, pasigrožiu. Paskui tik dašilo, kad jau nauja tema turėjo prasidėt, užtai naujienų į paštą negaunu smile.gif

Faina labai Jūsų darbukus pažiūrinėti. Tiek šviesos, spalvų juose. Be Jūsų darbų aš net nebūčiau pradėjusi skrebinti. Tikrai.

Rodausi savo nauja darbuka čia

Gražaus sekmadienio!
Atsakyti
Irma grazus skrebutis, toks tvarkingas ir mielas, lendu i bloga is arciau pasizvagyt smile.gif

Alikante labai dailutis skrebutis smile.gif o mazoji kokia grazuolyte smile.gif

na, o as rodausi su zaliuokisku lagaminuku
user posted image
is arciau galite pamatyti CIA smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 22 balandžio 2012 - 09:19
Apleidau šitą reikalą verysad.gif baigsis bakalauro rūpesčiai ir vėl pasinersiu į šį pasaulį blush2.gif
Atsakyti
o yra lietuvaiciu, turinciu ta Cameo? ax.gif

mano senas-naujas
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sypseniki @ 2012 04 22, 11:18)
Irma grazus skrebutis, toks tvarkingas ir mielas, lendu i bloga is arciau pasizvagyt smile.gif

Alikante labai dailutis skrebutis smile.gif o mazoji kokia grazuolyte smile.gif

na, o as rodausi su zaliuokisku lagaminuku


wub.gif Labai gražus lagaminas, taip kruopščai padarytas.
Očia popierius apsiūtas ar medžiaga? blush2.gif

Kadangi pati dar vis nedrįstu skrebuko su nuotrauka daryt, praktikuojuosi ir miklinuosi su atvirutėmis, tai nieko gera negaliu pasakyt apie skrebukus, išskyrus thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 22 balandžio 2012 - 22:09
QUOTE(dimming @ 2012 04 22, 10:09)
o yra lietuvaiciu, turinciu ta Cameo? ax.gif

mano senas-naujas

g.gif Idomu butu suzinoti ir man. As nelabai gilinausi anksciau i ta pirmaji Silueta kadangi nebuvo pritaikytas Mac kompam. Cameo pritaikyta ir Mac ir PC. Taip pat kirtimo plotas 13 coliu (galbut ano 12"). Parasyta kad kerta ne tik popieriu bet ir storesne medziaga, kanva, plona plastika (traferetus pasigaminti zadu)...tai galbut Cameo galingesnis negu ankstesnis (?)

QUOTE
Labai gražus lagaminas, taip kruopščai padarytas.
Očia popierius apsiūtas ar medžiaga? 

dekui...
ant medziagos stampuotos veliaveles (vartojant ilgalaiki rasala), o aplink pagrinda kur nuotraukos tai ten viskas is popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 04 22, 23:08)
wub.gif Labai gražus lagaminas, taip kruopščai padarytas.
Očia popierius apsiūtas ar medžiaga?  blush2.gif


aciu smile.gif lagaminukas visas is popieriaus smile.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 04 22, 23:30)
g.gif Idomu butu suzinoti ir man. As nelabai gilinausi anksciau i ta pirmaji Silueta kadangi nebuvo pritaikytas Mac kompam. Cameo pritaikyta ir Mac ir PC. Taip pat kirtimo plotas 13 coliu (galbut ano 12"). Parasyta kad kerta ne tik popieriu bet ir storesne medziaga, kanva, plona plastika (traferetus pasigaminti zadu)...tai galbut Cameo galingesnis negu ankstesnis (?)

Mac'ams jau daugiau kaip pora metu pritaikytas senasis Siluetas, o skirtumas tarp senojo ir naujojo Cameo tik toks, kad senasis pjauna ant A4 formato, o Cameo 30*30. o visas funkcijas atlieka abu aparatai tas pacias smile.gif
as turiu senaji wub.gif bet neuzilgo keisiu i naujesni, nes reikia dydzio mano poreikias didesnio... bet tai superinis daiktas kai norisi graziu, isskirtiniu ir ivairaus dydzio detaliu smile.gif nes paveiksliuku gausa, tai patyliu kai reikia ka issirinkti is keliu tukstanciu paveiksliuku... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 23 balandžio 2012 - 08:09
As turiu paprasto Silueto atitikmeni Craft Robo, jie irgi daro viska ta pati, tiesiog gal kinieciu gaminta, nes buvo papigiai. O seip toks aparatas labai individualu ar bus naudojamas ar ne. Pvz skrebukam as labai retai ji naudoju, nebent raides isikirst, bet va darbe tai man geras daiktas, prikirst kokiu figureliu duot vaikam darbelius daryt, nereik rankom karpyt smile.gif

Beja kvieciu i svecius, turiu nauja darbeli
Atsakyti