Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

user posted image

*Skrebukas gamintas pagal As sol issuki: Kontrastai/Antonimai, bet deje su juo nedalyvauju manu rate smile.gif

Daugiau vaizdu is arciau, bei aprasymas bloge.
Atsakyti
Del pasyvumo mainu rate tai manau, kad cia kalta besibaigianti vasara... Bent jau as tai tikrai nelabai dabar skiriu laiko skrebui, nebent tik nuotrauku pleskinimui biggrin.gif
Dimming, labai patiko taviskis - toks super paprastas gamybos technologijų prasme, bet labai gerai besiziurintis wink.gif Sekmes konkurse smile.gif
Irma, na man tavo tai kaip visada - labai labai patiko thumbup.gif ech... gal ir as kada nors tokius grozius kursiu biggrin.gif
Atsakyti
man tai labai gaila, kad mazai dalyviu arba daug nedalyvaujanciu sad.gif

koks cia konkursas, jei nera is ko rinkti darbelio biggrin.gif
Atsakyti
Na jau na jau, nepasakyčiau, kad skrebukų stygius jaučiasi. kaip savaitė, taip visokių naujienų pridėta scrapping.lt

Man tai čia spyris į užpakalį buvo ir tai, kad žmogus organizuoja, galvojo, mąstė ir dabar vienas ar du dalyvauja unsure.gif na gal jau trys, nes mačiau, kad ir Irmos įkeltas. Tiesiog pagalvojau kaip pati jausčiausi tokioje situacijoje... Kažkaip nemalonu būtų ant širdies, tikrai...

Tai ką- tereikia sukelti užrašines, atvirukus kas turi, o tikrai turi, juk dar galima spėti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 15 rugpjūčio 2012 - 15:10
QUOTE
Irma, na man tavo tai kaip visada - labai labai patiko  ech... gal ir as kada nors tokius grozius kursiu

Malonu kad patiko aciuks.gif
Kad jau kuri grozius! Tamsteles atvirukai nerealus!

QUOTE
koks cia konkursas, jei nera is ko rinkti darbelio

Kad jau yra is ko rinktis - tarp dvieju darbeliu.
QUOTE
na gal jau trys, nes mačiau, kad ir Irmos įkeltas. Tiesiog pagalvojau kaip pati jausčiausi tokioje situacijoje... Kažkaip nemalonu būtų ant širdies, tikrai...

Tarp dvieju pakolkas - as balsavime nedalyvauju, tik siaip rodausi ax.gif
O kaip jaustis tokioj situacijoj?, kaip sakai.... tai manau suvokiama kad cia nereikia nieko asmeniskai priimt. As ne naujoke konkursu organizavime ir is patirties galiu pasakyti kad ir man ne pirma karta pasitaike tik viena ar dvi dalyves. Nereikia sureiksminti, manau vasaros tingus ritmas daro savo wink.gif
Atsakyti
Atsirado ir treciasis dalyvis Mainu Rate wink.gif

manieji kontrastai ;-)

Irma - einu ziuret is arciau, bet jau matau kad zavinga!


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 08 15, 13:36)
Tarp dvieju pakolkas - as balsavime nedalyvauju, tik siaip rodausi  ax.gif
O kaip jaustis tokioj situacijoj?, kaip sakai.... tai manau suvokiama kad cia nereikia nieko asmeniskai priimt. As ne naujoke konkursu organizavime ir is patirties galiu pasakyti kad ir man ne pirma karta pasitaike tik viena ar dvi dalyves. Nereikia sureiksminti, manau vasaros tingus ritmas daro savo wink.gif


na man kažkaip is vien- toks nejaukumas jei vienas dalyvis būtų ax.gif Na bet jei sakai, kad būna, vadinas būna drinks_cheers.gif

QUOTE(lotta23 @ 2012 08 15, 13:52)
Atsirado ir treciasis dalyvis Mainu Rate wink.gif

manieji kontrastai ;-)



Einu ir aš pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus, įkėliau ir aš kuklutė savo raudoniuką atviruką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 08 15, 15:21)
Ačiū už patarimus, įkėliau ir aš kuklutė savo raudoniuką atviruką smile.gif


Liuks thumbup.gif
Atsakyti
Vakar vos spejau i "Mainu rato" konkursiuka blink.gif
http://www.rimos-kai...irsta-sena.html
Atsakyti
Jau paskelbtas devintojo "Mainų rato" BALSAVIMAS thumbup.gif http://neandertaliet...-ratas-nr9.html

Pasigrožėkite darbeliais http://neandertaliet...-ratas-nr9.html ir prabalsuokite už savo favoritą mirksiukas.gif
Atsakyti
Atvirukas siuvėjai

user posted image

daugiau pažiūrėti kviečiu pas save į svečius
Atsakyti