Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Primenu, kad dar turite 2 paras sudalyvauti "Mainų rate" smile.gif

http://www.neanderta...-ratas-nr9.html

Taip keista, kad iki šiol nėra dalyvaujančių unsure.gif Ar čia tema neįdomi, ar per sunki, ar čia kokios kitos "povandeninės srovės" yra priežastis dėl kurios nesulaukiu dalyvių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2012 08 13, 13:55)
Primenu, kad dar turite 2 paras sudalyvauti "Mainų rate"  smile.gif

http://www.neanderta...-ratas-nr9.html

Taip keista, kad iki šiol nėra dalyvaujančių  unsure.gif  Ar čia tema neįdomi, ar per sunki, ar čia kokios kitos "povandeninės srovės" yra priežastis dėl kurios nesulaukiu dalyvių  mirksiukas.gif


man tai nedrąsu dalyvauti blush2.gif O ir kontrasto dar nesugalvojau, bet gal reiktų... blush2.gif

O dalyvauti gali ne tik tradiciniai skrebukai? blush2.gif
jau kažkokia mintis bando raizgaliotis galvoje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 13 rugpjūčio 2012 - 17:57
Dalyvauti gali VISI darbeliai, atlikti skrebinimo technika: tradiciniai skrebukai su nuotraukom ar be jų, atvirukai, užrašinės, dėžutės ir t.t.
Star, paprasčiausias kontrastas, kuris pirmas man šauna į galvą - juoda/balta mirksiukas.gif Na manau, kad tai tikrai nesudėtinga smile.gif Junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
As sol, ijungiau turbo rezima ir paskrebinau lotuliukas.gif aciu uz spyri i u.... blush2.gif

konkursui
Atsakyti
Sveikos,

Assol, tema tavo net labai dėkinga, kai pagalvoji. Ir šauni. thumbup.gif

Tik va laikas, tai visiškai nedėkingas. Pavyzdžiui mūsuose dabar kiek atšilo ir primena vasarą, tad namuose visai nesisėdi - po darbo namo parlekiam tik užkąsti, o tada - laukan. Apie skrebą net negalvoju...

Tai mano tokia mintis - dabar pats atostogų įkarštis, tai gal vertėtų padaryti išimtį ir pailginti konkurso laiką iki kokio bent jau šio mėnesio pabaigos ar rugsėjo pirmos savaitės??? Gal ir kitos pritartų šiai išimčiai??? Gal ir darbų padaugėtų.

Na, bet čia tik mano pasvarstymai... ax.gif 4u.gif

Bet jau ir dalyvių atsirado, tad mano pasvarstymai, išskyrus dvi pirmas eilutes, negalioja. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiurbutis: 13 rugpjūčio 2012 - 18:59
JUODAI GELTONAS

user posted image
user posted image

JUODAI RAUDONAS

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 08 14, 17:02)
JUODAI GELTONAS

JUODAI RAUDONAS



Zaliaake, jau kitur sakiau- būtinai dalyvauk Assol konkurse, atvirukai kaip tik į temą thumbup.gif

Aš tai dar medituoju, pabandžiau vakar sudėliot doh.gif kai reikia, tai galva tuščia
Atsakyti
Ačiū Star, kad net nežinau dėl konkurso...
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2012 08 14, 20:16)
Ačiū Star, kad net nežinau dėl konkurso...



ner cia ka nezinot; prasom greitai jungtis bigsmile.gif
Atsakyti
Sypseniki, nuostabūs darbeliai smile.gif tikrai labai labai puikūs thumbup.gif Tik viena klausimėlį turiu, ar knygutes pati darot ar tik dekoruojat? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligitela: 14 rugpjūčio 2012 - 23:18
Sveikutes nemoku nuorodos ikelti i konkursa, man kazkaip komentarai nesiraso, ojej, net geda pasidare...

Mano uzrasines prieslapiai, o daugiau pamatyti kvieciu


user posted image

daugiau kaip visada mano namučiuose
Atsakyti
Zalia..., nuorodos ikelti ten neiseis; nuoroda palik pas Assol komentaruose, ji pati ikels tavo darbelio foto i pati irasa smile.gif
Atsakyti