Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Irma tavo dvigubas skrebukas, labai superiskas, pirma mintis pamacius, kad dviraciu reklamai darei smile.gif labai super foto smile.gif lendu i vidu is arciau apziureti smile.gif
o as gyvenu dabat kristynomis arba vestuvemis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypseniki: 02 rugpjūčio 2012 - 12:32
QUOTE(*Star* @ 2012 08 02, 00:32)
Labai šauniai darbuojatės, darbštuolės  4u.gif

O man čia toks klausimas dabar. aš neturiu blogo, nelabai man pavyksta su juo susidraugauti, su jo kūrimu  mastau.gif Atrodo šen ten, šį bei tą sugebu pasidaryt, bet va blogas- nors tu ką, jau meų metus nesugebu aš jo jokio susikurti  doh.gif
tai jei netyčia kada sugalvočiau dalyvauti konkursėlyje, tai neaiški net kaip man elgtis, nes nebūtų nuorodos į blogą...  mastau.gif

lengviausias sprendimas mano manymu butu dedi i flickr galerija. Issaugoja foto originalaus dydzio ir dar mazesniu 'for web' talpinimui.
Atsakyti
Jau paskelbiau užduotį 9-tajam Mainų ratui smile.gif .

user posted image

Tikiuosi, kad užduotis jums pasirodys įdomi ir ne pernelyg sudėtinga ir jūsų galvelėse gims originalių minčių jai įgyvendinti. Labai lauksiu dalyvių ir džiaugsiuos kiekvienos iš jūsų darbeliais wub.gif

Daugiau apie žaidimą galite pasiskaityti mano bloge http://neandertaliet...-ratas-nr9.html
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 08 02, 08:08)
Star, o per blogger.com neiseina?



QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 08 02, 12:44)
lengviausias sprendimas mano manymu butu dedi i flickr galerija. Issaugoja foto originalaus dydzio ir dar mazesniu 'for web' talpinimui.


Ačiū, pabandysiu dar visokius variantus, gal kaip nors blush2.gif
Atsakyti
Kaip jus karpote nuotraukas iki reikiamo dydžio? Aš planuoju įkelti šešias nestandartinio dydžio nuotraukas ir neismastau kaip čia geriausiai pasielgti, ar apkarpyti kompiuteryje kažkaip ir daryti jau tokio dydžio foto kokia esu numačiusi ar daryti kažkokias didesnes ir tada karpyti rankomis?
Atsakyti
Atvirukas beržo žievėje

user posted image

dar vienas toks kitoks

user posted image

O daugiau kviečiu į svečius
Atsakyti
QUOTE(pupshe @ 2012 08 02, 15:26)
Kaip jus karpote nuotraukas iki reikiamo dydžio? Aš planuoju įkelti šešias nestandartinio dydžio nuotraukas ir neismastau kaip čia geriausiai pasielgti, ar apkarpyti kompiuteryje kažkaip ir daryti jau tokio dydžio foto kokia esu numačiusi ar daryti kažkokias didesnes ir tada karpyti rankomis?

as padarau multi-foto montazus ant vienos standartinio dydzio nuotraukos ir tada karpau. Internete begalybe nemokamu programu kurios tau sumes kelias nuotraukas i foto montaza. Manau kad Picasa kazka panasaus siulo(?)
Atsakyti
Kaip maža mergaitė žiemos bijojo smile.gif

user posted image

detalės smulkiau bloge http://neandertaliet...aimes-akys.html

Primenu, kad jūsų darbeliai labai laukiami Mainų rato konkurse. Turite dar 9 dienas. mirksiukas.gif http://neandertaliet...-ratas-nr9.html
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2012 08 06, 21:07)
Kaip maža mergaitė žiemos bijojo  smile.gif



labai patinka thumbup.gif ir idėja, ir įgyvendinimas thumbup.gif
o tas pagrindas, ar tas popierius toks su tuo kvadratu, ar pati kažkokiu būdu taip gražiai tas žalias linijas aplink centrinį kvadratą padarei?
Atsakyti
Vestuvinis dėžutė - atvirukas

user posted image

daugiau kaip visada čia
Atsakyti
Assol koks gerulis skrebukas thumbup.gif

O va mano sliaustikinis albumas transformavosi i palinkejimu knygute smile.gif
user posted image
Atsakyti

Butelis - vaza

user posted image

daugiau kaip visada kviečiu į svečius
Atsakyti