Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(Sanrita @ 2012 07 30, 13:19)
astaste, kokie mieli atvirukai ...  Paukštukas  wub.gif


Ačiū, Sanrita 4u.gif
Atsakyti
Astastes paukstukai ir man labai labai. thumbup.gif
Juos kirpai pati ar masinyte pasidarbavo? smile.gif

naujas skrebukas

ir vel konkursams, nes jie pateikia ideju ir motyvacijos skrebinti thumbup.gif


Atsakyti
user posted image

Is arciau vaizdai bloge

Skrebinti dvigubus skrebukus man vien malonumas, bet juos fotografuoti tai labai daug atima nuo sio malonumo.
Stai MB skirtas sportinis, minimalistinis skrebukas ...pagal jo pageidavimus ant juodo pagrindo, ir be geliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Pasirodau retokai čia, tai parodysiu bent jau atvirukus-pakvietimus, ką padariau neseniai  skrebukui vis nesiryžtu 

astaste:
siaip atvirukai/pakvietimai ne mano stichija, bet...sie tokie mieli ir isskirtiniai kad negaliu nepaliaupsinti. labai dailu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 07 30, 16:17)
Astastes paukstukai ir man labai labai. thumbup.gif
Juos kirpai pati ar masinyte pasidarbavo? smile.gif


Ačiū labai 4u.gif o paukštukus pati piešiau ir kirpau.

Tavo skrebukas labai įdomus, o jau lelkos grožis wub.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 07 31, 15:34)
Skrebinti dvigubus skrebukus man vien malonumas, bet juos fotografuoti tai labai daug atima nuo sio malonumo.
Stai MB skirtas sportinis, minimalistinis skrebukas ...pagal jo pageidavimus ant juodo pagrindo, ir be geliu biggrin.gif


Žaviuosi, kiek fantazijos ir kompozicijai, ir visoms smulkmenėlėms, kurių daug, bet visos tinka thumbup.gif
o kaip tas dvigubas, sulenkiamas? ar iškart į albumą klijuojamas?

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 07 31, 16:06)
astaste:
siaip atvirukai/pakvietimai ne mano stichija, bet...sie tokie mieli ir isskirtiniai kad negaliu nepaliaupsinti. labai dailu wub.gif


oi, kaip ačiū, labai malonu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Senai jau čia besilankiau - visgi vasara.. O žiūriu dirbat - nesiilsit smile.gif Šaunūs darbeliai Jūsų. Prisiruošiau laisvesnę minutę išlaikius ir aš saviškius sukelti.. Čia rodau vieną, visi likę bloge -> Skrebukai

user posted image
Atsakyti
QUOTE
Žaviuosi, kiek fantazijos ir kompozicijai, ir visoms smulkmenėlėms, kurių daug, bet visos tinka 
o kaip tas dvigubas, sulenkiamas? ar iškart į albumą klijuojamas?

cia du atskiri 30x30cm lapai...as juos imetu i albumo imautes vienas priesais kita. Tarp ju bus mazas tarpas bet visvien manau savaime bus suprantama kad p.1 ir p.2.

QUOTE
Ačiū labai  o paukštukus pati piešiau ir kirpau.

eina sau blink.gif nu ir kantrybe ranka tiek pripiesti...respect tau!
Atsakyti
Mainu Ratas Nr 9 rengia Assol 4u.gif
Atsakyti
Labai šauniai darbuojatės, darbštuolės 4u.gif

O man čia toks klausimas dabar. aš neturiu blogo, nelabai man pavyksta su juo susidraugauti, su jo kūrimu mastau.gif Atrodo šen ten, šį bei tą sugebu pasidaryt, bet va blogas- nors tu ką, jau meų metus nesugebu aš jo jokio susikurti doh.gif
tai jei netyčia kada sugalvočiau dalyvauti konkursėlyje, tai neaiški net kaip man elgtis, nes nebūtų nuorodos į blogą... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 08 02, 08:32)
Labai šauniai darbuojatės, darbštuolės  4u.gif

O man čia toks klausimas dabar. aš neturiu blogo, nelabai man pavyksta su juo susidraugauti, su jo kūrimu  mastau.gif Atrodo šen ten, šį bei tą sugebu pasidaryt, bet va blogas- nors tu ką, jau meų metus nesugebu aš jo jokio susikurti  doh.gif
tai jei netyčia kada sugalvočiau dalyvauti konkursėlyje, tai neaiški net kaip man elgtis, nes nebūtų nuorodos į blogą...  mastau.gif



ar naudojies feisbuku?
gali pasidaryti savo "puslapi" tenais

prie tavo asmenines info niekas neprieis, bus tarsi atskiras toks dalykas

arba dek i savo feisbuka, bet tada teks padaryti, kad fotos butu viesai matomos

Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 08 02, 06:51)
ar naudojies feisbuku?
gali pasidaryti savo "puslapi" tenais

prie tavo asmenines info niekas neprieis, bus tarsi atskiras toks dalykas

arba dek i savo feisbuka, bet tada teks padaryti, kad fotos butu viesai matomos


Feisbuke turiu savo puslapiuką bigsmile.gif Jeigu tinka tada gerai aciuks.gif
Atrodo gi nesu visiškai kukū interneto ir kompiuterio klausimais, tik su blogu man mistika visiška umn.gif biggrin.gif
Atsakyti
Star, o per blogger.com neiseina?
Atsakyti