Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Ir as turiu geleta darbeli "Mainu ratui".
http://rimos-kaiyral...ylefashion.html
Atsakyti
Tai negi aš atsiliksiu... Ir aš turiu gėlėtą biggrin.gif

user posted image

Plačiau bloge. Labai lauksiu įvairių atsiliepimų wink.gif
Atsakyti
sveikos, darbstuoles 4u.gif
atsiprasau, kad isiverziu i jusu temute iskarto su prasymu 4u.gif tikiuosi nenusvilpsit ka sugalvojau blush2.gif
gal kuri kauniete isnuomuotu savaitgaliui skylamusius gelytes , va tokio tipo , tik skirtingu dydziu 4u.gif
esme , kad tu ziedeliu/gelyciu reikia daug, o investuoti i kelis skylamusius vienam kartui nenoriu blush2.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Assol, ačiū mirksiukas.gif

Eglu, fainuoliška knygelė thumbup.gif

Pas kitas lyg ir perbėgau per blogus, jei kurios neaplankiau, šaukit, užsuksiu su malonumu. smile.gif
Atsakyti
As taip pat steniuosi bloguose pakomentuoti, tad cia nebesikartosiu smile.gif
o ateinu tik trumpam pasirodyti su nerta uzrasinuke smile.gif
user posted image
placiau galit pamatyt pas mane bloge smile.gif
Atsakyti
Labai dziaugiuosi, kad sulaukiau tiek daug puikiausiu darbeliu Mainu konkurselyje, kvieciu juos apziureti CIA ir prabalsuoti uz patikusi stai CIA bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū Žmogiukei, kad neišspyrė kaip mūsės iš barščių ir rodausi su savo mergaitiškai-rožišku skrebuku smile.gif

user posted image

Detalės iš arčiau http://neandertaliete.blogspot.com/
Atsakyti
Oi, tik dabar pamačiau... smile.gif Eglu, didžiausi sveikinimai gimus sūneliui 2.gif Aukit didučiai, būkit sveikučiai 4u.gif
Atsakyti
atvirukas

tobulinu atvirukinius igudzius blush2.gif

Eglu, sveikinu! smile.gif Tikiuosi jums viskas ok smile.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz sveikinimus 4u.gif
Mes jau namie, viskas super, tik jauciu, kad kuriam laikui teks rankdarbius atideti biggrin.gif ..nes dabar dar keblu apskritai su seimynos iprastines rutinos organizavimu biggrin.gif ..zodziu sustipresim, paaugsim, sukursim kazkoki ritma, tada apsireiksiu su darbaeliais vel (tuo labiau, kad dabar is visu pasaulio galu keliauja mano priemones uzpirktos rankdarbiams:))
Atsakyti
Eglu sveikinimai nuosirdziausi wub.gif wub.gif wub.gif kaip faina... ach kokia meilybe dabar salia.. ach... gero jums augimo smile.gif
Atsakyti
Eglu, sveikinu sveikinu, kaip greitai cia viskas ivyko, negi jau menuo praejo nuo tos dienos kai pas mane buvai biggrin.gif
Atsakyti