Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Spalvingas darbelis ant juodo pagrindo rolleyes.gif
http://rimos-kaiyral...ct-pumpkin.html
Atsakyti
Rima, tikrai labai "nestandartinis", gražutis wink.gif

Aš tai nesuprantu, ar visai nublūdau, ar tikrai nedėjau čia savo paskutinio juodalio su metalo prieskoniais... dedu dar kartą g.gif

user posted image

Daugiau čia.
Atsakyti
juodukas

spejau ir as i konkursa bigsmile.gif
Atsakyti
naujus darbelius pakomentavau bloguose smile.gif saunu kad skrebinat nepaisant vasaros ypatumu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, esu naujoke sitame reikale. Ziuriu ir man viskas taip sudetinga atrodo, parsisiunciau adobe photoshop 6 bandomaja versija, turiu paint programa, kiek radau info bandziau daryti skrebuka, nieko man nesigavo. Gal galite kokia nuoroda ideti kaip pradedanciosioms naudotis skaitmeniniu skrebinimu, liepos gale maziuko krikstynos, noriu pasidaryti diplomiuku isakymu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginta1979: 12 liepos 2012 - 16:25
ginta, skaitmeninis skrebas man kolkas tamsus miskas
Atsakyti
QUOTE(ginta1979 @ 2012 07 12, 16:25)
Sveikos, esu naujoke sitame reikale. Ziuriu ir man viskas taip sudetinga atrodo, parsisiunciau adobe photoshop 6 bandomaja versija, turiu paint programa, kiek radau info bandziau daryti skrebuka, nieko man nesigavo. Gal galite kokia nuoroda ideti kaip pradedanciosioms naudotis skaitmeniniu skrebinimu, liepos gale maziuko krikstynos, noriu pasidaryti diplomiuku isakymu.

Gali pasidairyti čia informacijos apie skaitmeninį skrebinimą 4u.gif Arba gali ateit į skrebinimo kursus - gal patiks realius skrebukus daryt ir "užsikabliuosi" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ginta1979 @ 2012 07 12, 09:25)
Sveikos, esu naujoke sitame reikale. Ziuriu ir man viskas taip sudetinga atrodo, parsisiunciau adobe photoshop 6 bandomaja versija, turiu paint programa, kiek radau info bandziau daryti skrebuka, nieko man nesigavo. Gal galite kokia nuoroda ideti kaip pradedanciosioms naudotis skaitmeniniu skrebinimu, liepos gale maziuko krikstynos, noriu pasidaryti diplomiuku isakymu.

Hmmm...anksciau maciau kad buvo atskiras skaitmeninio skrebinimo skyrius cia SM (galbut po tema 'mamos kompiuteris'). Lygtai Lachese ten ji uzvede.
Atsakyti
Labas, mano vos spėtas "juoduliukas" doh.gif

user posted image

Daugiau - retkarčiuose
Atsakyti
Žiurbuti, na tiesiog vau. thumbup.gif - va toooks tavo skrebukas. Labai man patiko 4u.gif

O čia manasis, iš arčiau kaip visada mano bloge galit patyrinėti http://neandertaliet...gatvelemis.html

user posted image
Atsakyti
wauu merginos kokie visu zavus skrebukai ant juodo pagrindo thumbup.gif thumbup.gif ir kaip gerai ziurisi, as nors nemegeja darbuose naudoti juodos spalvos, bet tokiem skrebukams tai tikrai taikau isimti smile.gif man nerealiai ir visi tokie idomus, lekiu is arciau blogose pasniukstineti ir pakomentuoti ax.gif
o as rodausi su melynumo manijos pasekmemis... ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutės, kviečiu pas save svečius pažiūrėti naujų darbelių
Atsakyti