Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

dimming, laaabai smagus skrebukas, ypatingai atsižvelgiant į tai, kad darytas svečiuose wink.gif net man didelis noras ką nors pakurt atsirado smile.gif
Atsakyti
aciu, merginos!

Tishka, lauksim noro vaisiu smile.gif
Atsakyti
Na, čia ne šviežio įkvėpimo vaisius, bet prieš atostogas negaliu neparodyt, nes jausčiausi dar ne visai viską sutvarkius ramioms dienoms biggrin.gif Taigis, rodausi:

user posted image

Daugiau čia.
Atsakyti
Skrebinam toliau..antras lapas i Brag book'a..ir tuo paciu konkursui:)
user posted image
Daugiau foto, kaip visada mano Blog'e
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglu: 29 birželio 2012 - 13:52
QUOTE
Daugiau foto, kaip visada mano Blog'e

sunku atsiminti visu blogus, gal galetum imesti nuoroda skelbiant nauja skrebuka wink.gif
Atsakyti
Irma, smagu kad ir vėl tęsi savo konkursą!

Mainų Ratas????
Kur jis dabar, pas ką?

Pas zmogiuke kaip suprantu, nematau pas ją bloge!

Atsiliepkite!

PS jei nieks nieko neparuoset, aš imuosi reikalo su dosniu prizu ir isleidziu vasaros atostogų!
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2012 07 02, 10:55)
Irma, smagu kad ir vėl tęsi savo konkursą!

Mainų Ratas????
Kur jis dabar, pas ką?

Pas zmogiuke kaip suprantu, nematau pas ją bloge!

Atsiliepkite!

PS jei nieks nieko neparuoset, aš imuosi reikalo su dosniu prizu ir isleidziu vasaros atostogų!

Sorry, merginos, Mainu Ratas sustojo pas mane smile.gif Bet jau labai greitai (gal rytoj) paskelbsiu.
Atsakyti
Zmogiuk: Nesulaukiu tavo naujo skrebuko... g.gif , tai skelbiu savo wink.gif

user posted image

naujas skrebukas, naujas foto printeris....pas mane daug kas 'nauja', tad kvieciu pas save i svecius.
Atsakyti
Irma, žiūriu ir atsiziuret negaliu: tiek daug detalių ir taip vientisa kartu... O istorija... Zodziu, man labai patiko smile.gif O nuotraukas aš irgi jau namie spausdinu - istorija spausdintuvo įsigijimo labai panaši smile.gif
Atsakyti
Irma, superinis skrebukas smile.gif

O kokia konkreciai uzduotis? Gal visgi palaukiam Zmogiukes?
Atsakyti
Naujas Mainu ratas!
Kvieciu i svecius
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 07 03, 12:18)
Irma, superinis skrebukas smile.gif

O kokia konkreciai uzduotis? Gal visgi palaukiam Zmogiukes?

QUOTE
Irma, žiūriu ir atsiziuret negaliu: tiek daug detalių ir taip vientisa kartu... O istorija... Zodziu, man labai patiko  O nuotraukas aš irgi jau namie spausdinu - istorija spausdintuvo įsigijimo labai panaši

Aciu merginos 4u.gif 4u.gif
dimming: ne taip kzka supratai, as neskelbiu naujo mainu rato vietoj Zmogiukes mirksiukas.gif ...juk ji laimejo 'mainu rata' tai juk as kaip ir jos laurus uz ja skinciau blush2.gif
Sis skrebukas esa sukurtas vienos amerikietes Ashley 'Pin-in challenge'. O tas neseniai paskelbtas praeitas irasas mano bloge = metalas/metalo atspalviai, tai tesinys "Random Inspiration Challenge" kuriu konkursa jau nuo seniai rengiu. Tai nepriklausoma nuo 'mainu rato'. Manau kuo daugiau konkursu tuo linksmiau visiem smile.gif
Atsakyti