Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Dekui Star smile.gif

Na gal jau vakar kas mate, o jei ne tai rodausi cia su savo Mazute sirdele smile.gif
[/quote]

matėm, labai wub.gif
Atsakyti
sypseniki, nerealus wub.gif
Atsakyti

Kviečiu balsuoti Mainų rate už konkursinius darbelius
Atsakyti
aciu , Star

Sypseniki, labai patiko ideja su drugeliais
Atsakyti
Dekui merginos 4u.gif
Atsakyti
Labai senai cia lankiausi. Neaisku ar dar kas cia mane pamena g.gif ax.gif
Matau nemazai darbeliu pasipyle thumbup.gif reikes apsilankyti i svecius pas daug ka.

Oras pas mus pasakiskas, idile tiesiog, tai labai grauzia sazine vaikus laikyti namie kol as krapstausi tarp popieriuku, tai nesikrapstau vardan gryno oro ir saules....
mano skrebinimo tempai drastiskai suletejo sad.gif

Betgi ateinu ne tusciom...
mano naujausias skrebukas biciu bei liepziedziu tematika. Si karta eksperimentuoju ta pacia technika kuria vartojau pagaminti korius praeitame meninio dienorascio puslapyje, bet si karta pameginau ant skrebuko.

Daugiau, bei didesniu vaizdu yra randama bloge.

user posted image
Atsakyti
Irma, na ka cia ir bepasakysi - nuostabus skrebukas, kaip visada... i tave pasiziurejus visada kyla ikvepimas kurti ka nors grazaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2012 04 17, 00:32)
Irma, na ka cia ir bepasakysi - nuostabus skrebukas, kaip visada... i tave pasiziurejus visada kyla ikvepimas kurti ka nors grazaus  smile.gif

Aciu blush2.gif
Atsakyti
Irma jau tavajam bloge pasisakiau, kad nuostabus skrebukas thumbup.gif toks kaimiškai tikroviškas ir tas medus apačioj...mmm... vis jį pamačius norisi lyštelt medaus, nors jam ir alergiška.. smile.gif Tad galima skayt tikroviškumo įspūdis nerealiai perteikiai smile.gif

Na, o aš rodausi su rožiniu desertu smile.gif
user posted image

Atsakyti
Tradiciskai visus grozius pakomentuoju bloguose. O dabar kvieciu i svecius paziureti pabaigta mano Smash knyga. Uzsukit cia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Ilgą laiką teko atitrūkti nuo skrebinimo. Retkarčiais pavykdavo trumpam atitrūkti nuo darbų ir peržiūrėti naujus skrebukus, nors pritrūkdavo laiko juos pakomentuoti. Žiūrėdama į jūsų skrebukus, bent akimirkai galėjau širdimi prisiliesti prie savo naujojo pomėgio - skrebinimo wub.gif

Sugrįžtu su atviruku - paprastutis, bet gamintas iš širdies mažai coliukei wub.gif

user posted image

Atsakyti
Diax, patiko atvirukas thumbup.gif

mano naujukas

sypsenele
Atsakyti