Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Skrebuke Irma aciu uz nuoroda, pasiskaiciau ir daug ka supratau apie skrebinima 4u.gif labai noretusi pradet skrebint, bet pagal taisykles ax.gif
manau ilindau ne i ta tema , nes mano pasizaidimai visai ne skrebinimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 06 24, 16:11)

Skrebukus klijuoju ant balto 30x30cm popieriaus. Pirkau pigu 'value pack cardstock' popieriaus paketa, kadangi pagrindui kurio nesimato juk nevartosi brangesni Bazzill cardstock wink.gif

Dar papildomai klijuoji? ar tas medzio rasto pagrindo popierius nera storas, kad reikejo dar tvirtesnio pagrindo po juo?
Papildyta:
QUOTE(*dika* @ 2012 06 24, 17:30)
Skrebuke Irma aciu uz nuoroda, pasiskaiciau ir daug ka supratau apie skrebinima  4u.gif  labai noretusi pradet skrebint, bet  pagal taisykles  ax.gif
  manau ilindau ne i ta tema , nes mano pasizaidimai visai ne skrebinimas  blush2.gif

Nuo kazko pradeti juk reikia, taip kad nebijok bandyti wink.gif O tobulejimas visad yra geras dalykas, kad naturaliai ir ateis, jeigu domesies, mokysies ir pradesi skrebinti smile.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz pagyrimus 4u.gif

p.s. Star..skrebinu, kai vaikai miega:)..o kai bus trys, jauciu kuri laika niekaip nesugebesiu skrebinti..del to dabar turbut naturaliai tokia karstlige uzejus biggrin.gif

Irma..patiko skrebuskas apie pirmus namus..as irgi noriu suskrebinti kazka panasaus apie savo butuka..nes rudeniop jau i nameli kraustysimes, tai butu smagu atsiminimui, kur gyvenom..
Atsakyti
QUOTE
Dar papildomai klijuoji? ar tas medzio rasto pagrindo popierius nera storas, kad reikejo dar tvirtesnio pagrindo po juo?

daugmaz kas antra skrebuka klijuoju ant balto cardstock mirksiukas.gif (bet sis medienos rasto buvo pakankamai storas kad nereikejo). Vat anas zieminis skrebukas klijuotas ant balto cardstock kadangi tas ruzavas pagrindas labai plonas (printer 'copy' storio).
Siaip ir dar vienas (+) kam klijuoti ant pigaus balto cardstock. Jei sakykim noriu sluoksniuoti pagrinda dvigubai (kad matytusi 1cm skirtingo rastuoto popieriaus po pagrindu krastuose), ir ypac jei jei rastuotas popierius man labai patinka ir gaila suvartoti visa 30x30cm lapa jei jo matysis tik 1 cm kysant,... Tada iskerpu 1,5-2cm remelius kuriuos klijuoju ant balto cardstock ir antra rastuota pagrinda ant virsaus. Suvalkietiska ar ne biggrin.gif ? bet juk tada tausoju rastuota popieriu ir nemaza likuti galiu panaudoti kaip pasparta nuotraukom ar siaip detalem. Tas baltas 'value cardstock' juk toks pigus, o tie rastuoti, kokybiski ne.
Juk dar priklauso ir kiek detaliu pridedi: jei labai daug 3D elementu ir ypac tu purskiamu 'glimmer mist' dazu (ir kitu dregnu mediumu), tai tada butinai klijuoju ant storesnio pagrindo nors ir jei rastuotas popierius storesnis.
QUOTE
Irma..patiko skrebuskas apie pirmus namus..as irgi noriu suskrebinti kazka panasaus apie savo butuka..nes rudeniop jau i nameli kraustysimes, tai butu smagu atsiminimui, kur gyvenom..

aciu 4u.gif
Tada patarciau skrebink kuo greiciau kadangi ruduo jau beveik ant slenkscio. As taip pat noreciau imazinti namu vidu: vieteles kur mes arbatele geriam, mano sofkute kur as skaitau. Pas mane tiek minciu bet suvokiu kad laiko niekad neuzteks viska imazinti.
Atsakyti
Sveikos skrebukės - supermamos, senai čia besirodžiau ax.gif

Atėjau su nauju darbeliu - skrebuku apie draugus mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Su tokiu netradiciniu dalyku ateinu


Arbatos dėžute


user posted image

daugiau nuotraukų pažiūrėti kviečiu pas save į svečius
Atsakyti
user posted image
Daugiau vaizdų bei aprašymas bloge.
--------
Ir dar.....
Dėmesio Dėmesio......

Startuoja naujas iššūkis: Random Inspiration Challenge No.22.
daugiau apie konkursą šiame įraše.
Atsakyti
Irma, koks gražus skrebukas, mmm, pasaka...

Šokolado dėklai

ORANDŽINIS ŠĖLSMAS

user posted image

MĖLYNAS LENGVUMAS

user posted image

dar kelios užrašinės yra, tad kviečiu į svečius

Atsakyti
Skrebukas iš arčiau čia.

user posted image





Atsakyti
naujukas apie bedzionele

sunku skrebinti viesint pas mama smile.gif

bet siaip ne taip, gime mano skrebukas lotuliukas.gif

Sanrita, kaip faina, kad pradejai daugiau skrebinti smile.gif

Zaliaake, lendu blogan, bet matau kad ta melyna "sokoladine" man wub.gif
Atsakyti
zaliaake: matau darbuojasi is peties! maladiec thumbup.gif
Sanrita: komentaras bloge wink.gif
Atsakyti
Sanrita, labai gražus skrebukas pakomentavau bloge,
Dimming, pasakiškai šiltas, buvau įlindusi į blogą smile.gif
Atsakyti