Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(zaliaake25 @ 2012 06 22, 20:35)
Dika, niugi gražu smile.gif


aciu ax.gif
Atsakyti
Šauniai darbuojatės, merginos thumbup.gif wub.gif O į Eglu darbelį ir liniuotę aš irgi atkreipiau dėmesį rolleyes.gif Tikra supermama, su dviem mažiukais, pūškuodama, dar ir pomėgių neapleidžia, šaunuolė 4u.gif

O mano du vijurkai namie, tai sunku su rankdarbiais...
Atsakyti
user posted image
Mano naujausias minimalistinis skirtas CSI saitui...
Didesnis vaizdas ir aprasymas bloge.
Atsakyti
Labuka smile.gif noriu savo vaikuciams prisiminimui padaryti 12 men.knygute,kiekviena mensiuka fotografavau juos. Noriu paklaust smile.gif kai nuotraukeles suklijuojat ar ant ju uzklijuojat kokia apsaugine plevele,kad nuotraukos nenubluktu per laika ? smile.gif
Atsakyti
dika, prabangiai čia smile.gif

Irma, minimalistinis tikrai ir toks naminis naminis.. Namų temai kaip tik toks stiliukas wink.gif
Atsakyti
Laba diena,dabar parašysiu ne į temą,bet gal jūs patarsit ir pamokysite ,kaip man prisiregistruoti scrapping.lt,braunuos aš ten ,kaip "ubagas į dangų " nu niekaip ,vis rašo " Slaptažodyje nėra visų būtinų simbolių.",vedžiau kelis variantus ir suskaičiais ir be jų ,tiek kiek suvedžiau variantų ,tikrai kažkuris turėjo tikti g.gif Beje registruojuos visa savaite doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras visoms,
norėčiau prisijungti prie Jūsų ir išbandyti skrebinimo techniką. Jau kurį laiką prilipusi skaitau skrebinimo temas vieną po kitos, randu daug gražių Jūsų darbelių, bet nerandu paaiškinimų kaip gaminta. Man kyla patys elementariausi klausimai, net nedrįstu jų čia užduoti ax.gif Gal galėtumėt parekomenduoti, kur galėčiau pasiskaityti apie skrebinimo pradmenis?
Arba gal kažkas galėtų čia atsakyti į mano kvailokus pradedančiosios klausimus 4u.gif
Pirmiausia noriu paklausti, kuo Jūs lipinate nuotraukas prie popieriaus? Mačiau, būna kampukai, dvipusė lipni juosta, klijai? Kaip lipinate kitas detales? Iš anksto ačiū.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2012 06 23, 15:28)
Labas vakaras visoms,
norėčiau prisijungti prie Jūsų ir išbandyti skrebinimo techniką. Jau kurį laiką prilipusi skaitau skrebinimo temas vieną po kitos, randu daug gražių Jūsų darbelių, bet nerandu paaiškinimų kaip gaminta. Man kyla patys elementariausi klausimai, net nedrįstu jų čia užduoti ax.gif Gal galėtumėt parekomenduoti, kur galėčiau pasiskaityti apie skrebinimo pradmenis?
Arba gal kažkas galėtų čia atsakyti į mano kvailokus pradedančiosios klausimus  4u.gif
Pirmiausia noriu paklausti, kuo Jūs lipinate nuotraukas prie popieriaus? Mačiau, būna kampukai, dvipusė lipni juosta, klijai? Kaip lipinate kitas detales? Iš anksto ačiū.

*prisijung prie skrebukiu mytu/susitikimu. Manau greiciausias budas ismokti kada matai kai visa tai daroma ir su kuom.
*YouTube nemaza scrapbooking video gali prisiziureti apie ivairiausias technikas.
*Systus klijus (as vartoju Aleens Tacky glue) vartoju detalem - jie labai tirsti. Smulkiom detalem, priklijuoju su adata. Popieriukam vartoju dvipusia lipnia juosta.
QUOTE
Irma, minimalistinis tikrai ir toks naminis naminis.. Namų temai kaip tik toks stiliukas

aciu 4u.gif
QUOTE
Labuka  noriu savo vaikuciams prisiminimui padaryti 12 men.knygute,kiekviena mensiuka fotografavau juos. Noriu paklaust  kai nuotraukeles suklijuojat ar ant ju uzklijuojat kokia apsaugine plevele,kad nuotraukos nenubluktu per laika ? 

Jei nekabinsi skrebuku ant sienos kur saules spinduliai prisilies, tai neverta pergyventi del nublukimo wink.gif O pleveliu ant nuotrauku niekas nededa. Baigti skrebukai isideda i spec. plastikines imautes, tai apsaugo nuo pirstu antspaudu ir nusidevejimo. Taip pat galima pagaminti ir be imauciu...pagaminus atskirus mini albumo lapus susegti spirale ar ziedeliais. Kai kam sis 'nudevetas' mini albumo vaizdas, mini albumui suteikia daugiau sarmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 24 birželio 2012 - 01:13
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 06 24, 01:07)

Dėkuj už atsakymą.
Dar noriu paklaust, ar piešti ant skrebukų, ant nuotraukų, tinka paprasti flomasteriai, markeriai, ar turėtų būti spec?
Vienoje pirmųjų temų bovot į kėlusi nuorodą į scrapbookpictures.com. Vis dar čia pat darot nuotraukas?
Gal kas nors pasidalintumėt, kur Lietuvoje geriausia nuotraukų kokybė ir kaina?
Prie vieno popieriaus rašo tiesiog "storas" prie kitų "storas (cardstock)" Kuo jie skiriasi?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 24 birželio 2012 - 10:54
aciu kad pastebit ir mano popirtinius bandymus wub.gif 4u.gif

Skrebuke Irma , sis tavo naujausias minimalistinis skrebukas desis ant kazkokio pagrindo ?

tishka
dika, prabangiai čia

noretus prabangiau ax.gif bet dar neiseina biggrin.gif
patiko tas gelytes daryti, reiks daudiau pasigamint ax.gif
Atsakyti
Turiu atviruka nauja mirksiukas.gif
http://rimos-kaiyral...kas-rankos.html
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2012 06 24, 03:41)
Dėkuj už atsakymą.
Dar noriu paklaust, ar piešti ant skrebukų, ant nuotraukų, tinka paprasti flomasteriai, markeriai, ar turėtų būti spec?
Vienoje pirmųjų temų bovot į kėlusi nuorodą į scrapbookpictures.com. Vis dar čia pat darot nuotraukas?
Gal kas nors pasidalintumėt, kur Lietuvoje geriausia nuotraukų kokybė ir kaina?
Prie vieno popieriaus rašo tiesiog "storas" prie kitų "storas (cardstock)" Kuo jie skiriasi?
Ačiū  4u.gif

* paprasti flomasteriai, parkeriai ir pan. turi kenksmingu rugsciu kurios po kiek laiko gali pakenkti nuotraukom. Bendrai apibudinant, yra dvieju tipu skrebintojos: 1) Meniniu dienorasciu kurejos ir skrebukes kurios nepaiso kaip ju darbai atrodys po 20 metu, tai tom nesvarbu kenksmingos medziagos, rugstis, bei popieraus ligninas, ir 2) Skrebukes kurios archyvuoja savo darbus tolimai ateiciai su spec. priemonemis skrebui.
***Manau pradziai verta isbandyti skreba su namudinem priemonem. Jei is anksto pradesi rupintis kad butina susipirkti viska spec. skrebui, manau tai taps tik stabdis ir dar viena priezastis kodel skrebas per brangus hobis.

*O apie 'cardstock' popieriu tai manau butina paciai prisiliesti prie ivairiausiu skrebinimo popieriuku ir pamatyti skirtuma.

*Nuotraukos: neperseniausiai isigijau mini printeri spec. tik standartinio dydzio nuotraukas spausdina. Didesnes uzsakau foto lab.

*Seniau paruosiau irasa apie nuotrauku rusiavima, ...pavaizduoja taip pat mano albumus ir kaip jie atrodo su skrebukais imautese...gal ne objektyvi mano nuomone ax.gif , bet verta paskaityti cia.

QUOTE
Skrebuke Irma , sis tavo naujausias minimalistinis skrebukas desis ant kazkokio pagrindo ?

Skrebukus klijuoju ant balto 30x30cm popieriaus. Pirkau pigu 'value pack cardstock' popieriaus paketa, kadangi pagrindui kurio nesimato juk nevartosi brangesni Bazzill cardstock wink.gif

Atsakyti