Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(Eglu @ 2012 06 20, 19:52)
Mano pirmasis debiutas atviruko konkurselyje scrapping.lt


thumbup.gif labai liuksiškas, man sagos irgi labai patinka, tik pastaruoju metu vis nerandu kur jas padėt doh.gif smile.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus:)

Skrebinu toliau...nusprendziau sudalyvauti konkurse Skissedilla
user posted image
Daugiau foto mano bloge 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglu: 21 birželio 2012 - 13:46

Mano mūza sėdi man ant peties ir šnibžda į ausį, kad darbuočiaus ... biggrin.gif
šviežutis skrebukas čia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eglu @ 2012 06 21, 14:45)
Aciu uz pagyrimus:)


wau Eglu- atsizvelgiant i tavo uzimtumo grafika su dviem mazais bambizais ir pilveliu , negaliu nepagirti mirksiukas.gif 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jūsų darbai merginos nuostabūs, niekaip nesiryžtu dirbti su nuotraukomis, nemoku sad.gif nesidėlioja, gal kada priaugsiu iki to...
Dabar su tokiais paprastais darbais pas Jus

Atvirutė gimtadienio proga

LENGVUMAS


user posted image

Daugiau nuotraukų ir darbų kviečiu pažiūrėti į svečius
Atsakyti
Eglu, Sanrita - šauniai, vėliau užsuksiu į tinklaraščius atidesniam patyrinėjimui mirksiukas.gif

Gal ir taip, Žaliaake, gal tu tiesiog turi išlaukti savo laiko skrebukams, bet kad ir atvirukai tau pukiai sekas, tai ri skrebukai ateis su laiku. smile.gif

Manas:

user posted image

Daugiau - čia, retkarčiuose
Atsakyti
gimtadieninis skrebukas smile.gif

siandieninis vaisius 4u.gif
Atsakyti
dimming, taviskis su dukryte labai mielas smile.gif o gimtadieninis - tai as vis delto stebiuosi gebejimu padaryti viska taip greitai g.gif man vien popierius su detalem ir nuotraukom susidet i kruva daugiau nei valanda uztrunka sad.gif labai matyt esu daug svarstanti, neapsisprendzianti ir megstanti ieskot pupu miske biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tishka: 22 birželio 2012 - 17:12
Aciu merginos uz gerus zodzius 4u.gif

Jusu darbeliai taip pat nuostabus ir ikvepiantis kurti! 4u.gif

Skrebinu ir rodausi toliau:)
user posted image
Daugiau foto PINK DREAMS
Atsakyti
Dimming sužavėjo gimtadieninis, toks kuklus, bet kartu toks nuostabus.

Eglu, niu ką galiu pasakyti fantastika, toks mielas širdžiai, trūksta žodžių super
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2012 06 22, 18:10)
dimming, taviskis su dukryte labai mielas smile.gif o gimtadieninis - tai as vis delto stebiuosi gebejimu padaryti viska taip greitai g.gif man vien popierius su detalem ir nuotraukom susidet i kruva daugiau nei valanda uztrunka sad.gif labai matyt esu daug svarstanti, neapsisprendzianti ir megstanti ieskot pupu miske biggrin.gif

as kartais puse nakties prasedziu ir galiausiai nieks netinka, tada tenka laukti sekancio ikvepimo doh.gif
Eglu thumbup.gif
smagu tyrineti jusu visu darbus, tik kad pasiklystu blog'uose lotuliukas.gif
o as cia vestuvem toki pasideliojau ax.gif reik dar vieno vestuvem, bet nezinau kokio rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Dika, niugi gražu smile.gif

Merginos pabuvojau svečiuose pas daugumą, pakomentavau, jeigu kurios neaplankiau, klaidą ištaisysiu aplankysiu smile.gif
Atsakyti