Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Eglu: Man paskutine "Sveciams ir sau" receptine labai labai....jauciu silpnybe linui smile.gif
Atsakyti
Atkeliauju ir aš su kukliais darbukais

user posted image

Kitus kviečiu pažiūrėti į svečius čia ir čia
Atsakyti
Eglu: žavios tavo užrašinės. Pati įrišinėji spiralėmis ? Kokių išmatavimų tavo albumas ?

Merginos, kas jau darė albumukus ... tarkim pirmieji vaikučio metai ... kokio dydžio būtų optimaliausiai ir gal turite savo favoritiniuose failuose kokių pvz ... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanrita: 09 birželio 2012 - 14:30
QUOTE
Merginos, kas jau darė albumukus ... tarkim pirmieji vaikučio metai ... kokio dydžio būtų optimaliausiai ir gal turite savo favoritiniuose failuose kokių pvz ... 

Cia vienareiksmiskai neimanoma atsakyti mirksiukas.gif Nuo daug ko juk priklauso: kiek nuotrauku palnuoji skrebinti siame albume?, nuotrauku dydis? Ar sakykim bus 1 favorite foto kas menesi/12 nuotrauku albumas, ar tai bus "Pirmuju momentu albumas = tokiu budu daug nuotrauku gali prisideti: pirmoji sypsena, pirmas zaislas, pirma karta apsiverte, pirma karta kosyte valge, pirmas zingsnis, ir t.t....

Kada skrebinau Meksikos keliones albuma, tai atsakiau i visus siuos klausimus: ir nuotrauku kieki daugmaz zinojau ir spec. nuotrauku dydi parinkau maketuojant /redaguojant nuotraukas.
Gaminant mini albumus svarbiausiai reiki tureti plana is anksto wink.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus!


QUOTE(Sanrita @ 2012 06 09, 14:17)
Eglu

:
žavios tavo užrašinės. Pati įrišinėji spiralėmis ? Kokių išmatavimų tavo albumas ?

Merginos, kas jau darė albumukus ... tarkim pirmieji vaikučio metai ... kokio dydžio būtų optimaliausiai ir gal turite savo favoritiniuose failuose kokių pvz ...  blush2.gif

Irisau pati,aparaciuka paskolino Lauramama,iki kaledu planuoju ir as isigyti toki:)Albumai 20*20 cm. Man asmeniskai optimaliausias dydis, darant su 10*15 cm fotkem..As rinkausi kiekvienam menesiui po viena foto. Mano tinkliarasti yra keletas lenkaiciu blog'u, kurie ikvepe.

Siaip dar planuose yra padaryti viena visu vaiku knyga dienorasti..be standartu..su ivairiom foto,aprasymais..ivairiais stiliais ir t.t kuri liks man..o albumai kuriuos padariau su mintim,kad padovanosiu vaikaim kai bus 18m ar kai kels vestuves:)
Atsakyti
Eglu, o naudojant ta irisimo aparata, ar lapu dydi reikia derinti prie turimos irisimo "juosteles' ilgio, ar galima daryti koki nori ir pagal tai prisiderinti?

tikiuosi supratai ko klausiu smile.gif aciu!
Atsakyti
Labai patiko Zaliaakes atvirukas su drugeliu. Megstu toki stiliuka smile.gif

Papildziau savo dienorasti trim naujais skrebukais. Kvieciu paziureti ir pakritikuoti smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 06 10, 07:00)
Eglu, o naudojant ta irisimo aparata, ar lapu dydi reikia derinti prie turimos irisimo "juosteles' ilgio, ar galima daryti koki nori ir pagal tai prisiderinti?

tikiuosi supratai ko klausiu smile.gif aciu!

Derinti nereikia, nei prie spirales ilgio..nei albumo storio prie aparaciuko..aisku spirales ilgis yra kazkoks ribotas, bet niekas nedraudzia ju panaudoti keliu, arba dalimis ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2012 06 10, 00:00)
Eglu, o naudojant ta irisimo aparata, ar lapu dydi reikia derinti prie turimos irisimo "juosteles' ilgio, ar galima daryti koki nori ir pagal tai prisiderinti?

tikiuosi supratai ko klausiu smile.gif aciu!

Man patinka mini albumu irisimo budas kada spirale ne vientisa; Juk ta spirale su znyplem gali nukirpti ir sakykim tik apatine ir virsutine albumo dali susegti...tokiu budu tausoji spirale ir graziau, - a lia ne taip masyviai atrodys kaip vientisa spirale.
Atsakyti
Pagaliau ir as ne tusciomis atejau smile.gif

user posted image

user posted image

Su antruoju meginu dalyvauti Mainu rato konkurselyje (jeigu nebusiu diskvalifikuota smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 10 birželio 2012 - 20:19
Balsuojame "Mainų Rate Nr.7" 4u.gif Lauksiu aktyvių balsuotojų thumbup.gif Kas gi pratęs "Mainų ratą"??? cool.gif
Atsakyti
Zmogiuke, pirmiausia sveikinu sulaukus dukrytes wub.gif
nezinojau dar sitos naujienos.
Skrebukai abu nuostabus.
Si karta nespejau nieko pagaminti mainu ratui ax.gif eisiu prabalsuosiu.
Atsakyti