Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

Laba diena,

Buvau čia žiemą sušmėžavusi, paskui užspaudė baigiamasis darbas ir dingau. O dabar mokausi iš naujo. Jūsų visų darbai tokie nuostabūs wub.gif Pati kol kas kapstausi žemiau pradinuko lygio ir mokausi iš savo klaidųbiggrin.gif
Noriu parodyti šiandieninį darbelį ir sulaukti kritikos blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Labukas, turiu nauja darbeli. Kvieciu paziureti
http://www.rimos-kai...-lyg-linai.html
Atsakyti
QUOTE(Žiurbutis @ 2012 06 06, 11:09)
Dika ir Star, na nežinau, mielosios, reiktų jums pakelti pasitikėjim savimi - nenuvertinkit savo darbų, o ateityje sukursit ir dar geresnių, nes tobulėjimui ribų nėra (banalu, bet tiesa). Todėl nebijokite dalyvauti konkursuose, nes didžiausias malonumas, kad tu tai padarei ir kad tau buvo smagu skrebinimo metu, ar ne? Mėgaukitės procesu ir net nepajusite, kaip savo darbais parklupdysite pasaulį. biggrin.gif



Ačiū labai už palaikymą 4u.gif drinks_cheers.gif

bet aš pasižiūriu į kitų darbus bigsmile.gif Žandikaulis atvimpa biggrin.gif Tikrai. Ir dabar grožių prisižiūrėjau...
Ieškau įkvėpimo kartais, žiūrinėju, dairinėjuos kaip kas dirba, jau pradedu gaudytis šiek tiek biggrin.gif Iš tikro tai tiesa- kiekviena turi savos stilių, kažkokią kryptį rolleyes.gif Bet ir gerai, gražu, kas gi būtų jei visos vienodai skrebintų smile.gif

Kada nors tikrai reikės pabandyti sudalyvauti konkurse...

QUOTE(Amira4 @ 2012 06 06, 18:48)
Labukas, turiu nauja darbeli. Kvieciu paziureti
http://www.rimos-kai...-lyg-linai.html


Flooding
- aš pati irgi minimaliai mėgstu daryt, tai man viskas tvarkoj su tavuoju atviruku 4u.gif

Amira- tikrai, kad lino akys thumbup.gif 4u.gif ir lininio mėlio skrebukas wub.gif
Atsakyti
Tokia tyla buvo ... matau prieš audrą thumbup.gif
Priderėjo puikių darbelių ... pakomentavau bloguose.
Kaip džiugu, kad nors kas nors kuria ax.gif
Atsakyti
Sanrita, o ko dabar pas taves tokia liudba gaidele? muza pabego?

na, o as pastaruoju metu uzsuku cia kai turiu ka parodyti, nors sykart nieko ypatingo, bet pagaliau seniai nuzvelgta ideja igyvendinau savaip 4u.gif
user posted image
Atsakyti
kaip visada gražu smile.gif
Atsakyti
flooding, visi mes is savu klaidu mokomes biggrin.gif man tai noretusi kokio nors pagrindo uzrasui, nes dabar lyg ore kabo wink.gif na, bet cia mano - neprofesionales nuomone tik... siaip man - neseniai pradejusiai intensyviau draugaut su skrebu, visada smagu pamatyt taip pat nauju veidu blush2.gif

baigiau savo LO apie save, su juo dalyvauju Mainu rate smile.gif
user posted image
daugiau bloge...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tishka: 07 birželio 2012 - 21:54
Tishka, labai labai patiko tavo skrebukas wub.gif

Norėjau paklausti, kuo skiriasi kalkiniai ir pigmentiniai rašalai? užsimaniau išbandyt kokį antspauduką, tai nežinau, kurį rašalą geriau rinktis? nors jaučiu čia reik klausti priemonių temoj kažkokioj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astaste @ 2012 06 08, 00:11)
Tishka, labai labai patiko tavo skrebukas  wub.gif

Norėjau paklausti, kuo skiriasi kalkiniai ir pigmentiniai rašalai? užsimaniau išbandyt kokį antspauduką, tai nežinau, kurį rašalą geriau rinktis? nors jaučiu čia reik klausti priemonių temoj kažkokioj  ax.gif

kalkiniai tai tokie 'pudriniai' lyg pastelinai, lengvi...nelabai sodrios spalvos. As labiau palaikau pigmentinius kadangi jie islieka dregni ilgiau ir butent su pigmentiniais imanoma 'embosinti' milteliais (+karstu fenu), su kalkiniais nesigaus wink.gif
Matau zymiai daugiau (+) pigmentiniuose, nors kiekviena sau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2012 06 08, 08:21)
kalkiniai tai tokie 'pudriniai' lyg pastelinai, lengvi...nelabai sodrios spalvos. As labiau palaikau pigmentinius kadangi jie islieka dregni ilgiau ir butent su pigmentiniais imanoma 'embosinti' milteliais (+karstu fenu), su kalkiniais nesigaus wink.gif
Matau zymiai daugiau (+) pigmentiniuose, nors kiekviena sau smile.gif


Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Atkeliauju su savo darbeliais pasirodyti...
user posted image
user posted image
user posted image

Tishka, labai fainas darbelis 4u.gif ..reiktu ir man kada nors pabandyt kokiam mainu ratelyje sudalyvauti, ar kokiam konkurselyje.. ax.gif
Atsakyti
user posted image
Busimoji nuotaka - diena pries vestuves...
Didesni vaizdai bei aprasyta bloge...
Atsakyti