Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 29 tema

QUOTE(*dika* @ 2012 06 02, 21:30)
*Star*  "kostiumas" tikram vyrui  thumbup.gif



QUOTE(sypseniki @ 2012 06 03, 11:35)
Star super kostiumas  thumbup.gif o su antruoju puikiu atviruku, tai puikiai gali prisijungti prie Mainu rato konkurselio pas Justess  smile.gif



Ačiū blush2.gif

Ai, kad aš nedrįstu kol kas dalyvaut konkursuose blush2.gif Prie tokių rimtų konkusančių šalia

QUOTE(justess22 @ 2012 06 04, 15:32)

O čia mano savaitgalio darbelis:



Labai gražu.
Atsakyti
Mielos mamytes noriu padaryti kvietimus prasymus kriksto teveliams su mergytes nuotrauka. Gal galetumet kas patarti nuo ko pradeti, ir ar nuotrauka normalia tureciau klijuoti ant popieriaus pagrindo, ar ant foto popieriaus atspausdinta? aciu labai
Atsakyti
ax.gif lendu į žmones su labai retai pas mane pasirodančiais skrebukais blush2.gif

user posted image

Daugiau detalių blog'e
Atsakyti
Na, ir kiek didesnis darbeliukas mirksiukas.gif

user posted image

Daugiau, plačiau, vaizdžiau - manajame skrebo bloge
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Juste ir Ziurbuti, pakomentavau bloguose 4u.gif

Vakar isbandziau art journalling truputi

user posted image

daugiau bloge
Atsakyti
oj merginos kiek skrebuku nusotabiu uzderejo wub.gif vaje.... tuoj migdau maze ir lendu i blogus pasniukstineti 4u.gif
na, oa as ir vel netusciom rodausi tik su pora atviruku vestuvems 4u.gif
user posted image
Atsakyti
dimming, tikrai labai idomus pirmasis bandymas, ir labai vykes man atrodo smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ziuriu ir negaliu atsiziureti wub.gif wub.gif wub.gif
justess22 wub.gif
Žiurbutis pamatytu Dragunas si skrebuka , tai is paskos jauciu lakstytu ir prasytu tokio pat wub.gif
sypseniki vestuves vestuves wub.gif wub.gif wub.gif
labai dziaugiuosi uz jus, uz jusu neissemiamas idejas wub.gif
tik dabar man liuuudna pasidare, nes suprantu kad pati tokiu groziu nesukursiu niekad cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tishka @ 2012 06 05, 11:31)
dimming, tikrai labai idomus pirmasis bandymas, ir labai vykes man atrodo smile.gif mirksiukas.gif



aciu 4u.gif

Dika, kodel nesukursi? jeigu noresi-sukursi! bigsmile.gif Tik aisku laiko klausimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2012 06 05, 11:51)
tik dabar man liuuudna pasidare, nes suprantu kad pati tokiu groziu nesukursiu niekad  cool.gif

doh.gif pamatytum mano pirmus darbus, tai kitaip galvotum lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dika ir Star, na nežinau, mielosios, reiktų jums pakelti pasitikėjim savimi - nenuvertinkit savo darbų, o ateityje sukursit ir dar geresnių, nes tobulėjimui ribų nėra (banalu, bet tiesa). Todėl nebijokite dalyvauti konkursuose, nes didžiausias malonumas, kad tu tai padarei ir kad tau buvo smagu skrebinimo metu, ar ne? Mėgaukitės procesu ir net nepajusite, kaip savo darbais parklupdysite pasaulį. biggrin.gif

Dika, ačiū. 4u.gif Bet Dragūnas turbūt lakstytų sakydamas "pasisavinai mano kiemą" : lotuliukas.gif
Atsakyti
Mielos mamytes noriu padaryti kvietimus prasymus kriksto teveliams su mergytes nuotrauka. Gal galetumet kas patarti nuo ko pradeti, ir ar nuotrauka normalia tureciau klijuoti ant popieriaus pagrindo, ar ant foto popieriaus atspausdinta? aciu labai
Gal yra kur nors internete pradziamoksliai kaip daryti grazius atvirukus ir visokiu darbelius?
Atsakyti